Бабочки в моём животе• 18 сентября 2022
А що ж на вечерю? А то питання тільки про сніданки)
Може додасте натхнення та корисних ідей.
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
До чого чут сіль? Я колись крем з золотом купила, знаєте, на наявність його і не розраховувала) просто натертий пармезан в упаковці, справжній, чесно)
Цена пармезана не соответствует заявленому пакету
Заикальница• 18 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Ось по цьому рецепту:
Тільки сухарів менше дала, а сиру більше, так смашніше
Дякую
Хорошенькая• 18 сентября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Так вас на рульку теж не запрошували, але ви не змогли не висказатись.
Хаха. Ви ж дивіться кому відповідаєте))
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Дивіться, жіночко. Ось 2 фото, в граках же розумієтесь, як і в ціні
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Крім того, ж очевидно, що паніровочний сир робиться з обрізків великих шматків, що йдуть у пакування. Щоб уникнути відходів. Мене якість повністтю влаштовує
Куратор дебошей• 18 сентября 2022
Ответ дляХорошенькая
Хаха. Ви ж дивіться кому відповідаєте))
Та я всім відповіла, і вам, до речі, також. В таких темах давати оцінку чужим стравам, типу ’прощавай підшлункова’ трошки тупенько, вам не здається?
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Я понимаю не только в грамах и ценах на сыр, но и в самих сырах.
То, что у вас на фото это не пермезан, о котором шла речь выше.
Хотя после вашей темы пошла пить чай с сыром
Бабочки в моём животе
• 18 сентября 2022
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну, на здоров´я. Для приготування, мені достатньо і такого пармезану. Перепрошую, що завдала вади вашій виточеній сирній натурі)
Хорошенькая• 18 сентября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
Тому ви прокоментували мої страви у стилі ,,смерть,,
затупили, особливо відповідаючи автору ,,вас на рульку не запрошували,,
Куратор дебошей• 18 сентября 2022
Ответ дляХорошенькая
Вам вже треба в люлю, і не пийте більше, ви дуже агресивна. Можливо через нездорову їжу.
Ангелочек с рожками• 18 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
Покажіть, як треба, ви ж профі, судячи по негативному погляду на моє)
Ну вы не понимаете что оно не очень
Хорошенькая• 18 сентября 2022
Ответ дляКуратор дебошей
А ви менше не пийте, продовжуйте свій щовечірній моцион
Лунтик-паунтик• 18 сентября 2022
Ответ дляБабочки в моём животе
И вы извините, что я поинтересовалась у вас после кабачков пармезаном и не увидела его на ваших скринах)
Атаманша• 18 сентября 2022
Ответ дляА_Шо_Такое
В мене на вечерю був протеїновий коктейль.
Просто і корисно.
який купляєте?