Полуничка• 19 сентября 2022

Вызывает ли у Вас радость в сердце, когда молодые люди говорят на украинском?

Радуга-дуга• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
А вам буде складно раз на тиждень спілкуватися державною мовою? Знати українську - конституційний обов´язок кожного українця. При цьому більшість російськомовних зараз кажуть, що не переходять на українську, бо їм важко і довго підбирають думки. То можливо для виправлення цього багу як раз варто частіше користуватися українською? Так як для вивчення іноземної ходять на спікін клаби - так зробити україномовний спікін клаб по п´ятницям тут.
Але якщо для вас використання української мови - це привід взагалі не заходити на сайт, то це ж який у вас рівень українофобії

АдеКВАтная• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Вам может и да
Всем ))
МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Удалено администрацией...
Радуга-дуга• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
Можу і більше накатати, тому що, повторюся: МОВА ТО ВАЖЛИВО!
МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Удалено администрацией...
Бабулька• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Україномовна молодь в Україні - то не ’гордість’, то нормально і так має бути. А от кількість російської мене дуже засмучує. Тут на порадниці в тому числі :( До речі, було б добре, щоб адміни ввели щось на кшталт ’дня української мови’, щоб раз на тиждень дозволяти лише теми українською. МОВА ТО ВАЖЛИВО, люди!
В смысле? А тех кто будет писать в этот день в темах на русском банить, что ли?)))
Бабулька• 19 сентября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Не переживайте будет много)))
Ага , будет Советчица западной Украины

МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляАдеКВАтная
Всем ))
Кто эти все? Мне лично не смешно
Утренняя зорька• 19 сентября 2022
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мені до сьогодні було байдуже. Але сьогодні моя думка різко змінилась. Дивлюсь блогерів наших, які проводять стріми в ютуб і розмовляють російською. І коли русня сама рже над ним, що він своєю мовою не говорить, ну якось я замислилась….
странный аргумент. ’Русня ржет’ еще больше над теми, кто говорит своею мовою. Не находите?
Милашка-оторвашка• 19 сентября 2022
Не только радость, а и гордость, потому что я учитель английского.
И да, я всегда радуюсь, что сейчас молодые люди лучше знают англ, чем в в нашей молодости.
Дежурняшная• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Конституция гарантирует свободное использование русского языка, вы о свободе что-нибудь слышали? Или вам плевать на права других людей?
Радуга-дуга• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
Мені немає чого відповісти на безглузде запитання. Я ніколи не зрозумію людей, які обирають лишатися російськомовними виключно із принципу. Якщо ви не помітили - я не категорична фанатка і не кричу, що все довкола має стати україномовним. Моя пропозиція була про 1 день на тиждень, але для вас навіть того забагато. І ось така принциповість людей просто розриває мені душу на шматки.
Утренняя зорька• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
не будет 2 капельки, не обманывайте себя)Прошли времена руссскоязычия по определению. Плавно Украина отойдет от этого. Не за один день. Но прививку мы получили болезненную
Мамулька• 19 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Ага , будет Советчица западной Украины
Неправда, я не зайду тогда
Бабулька• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
По конституции люди обязаны ЗНАТЬ украинский язык, а не ГОВОРИТЬ на нем, тем более, на развлекательном портале))
МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Удалено администрацией...
Радуга-дуга• 19 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Так і я ж про те. Про те, що такі дні можна було б влаштовувати заради фану, як рольові ігри, але це була б також легка українізація.
Бабулька• 19 сентября 2022
Ответ дляМамулька
Неправда, я не зайду тогда
Так и я не зайду. Не потому что не люблю украинский, а потому что не люблю, когда что-то навязывают насильно.
Утренняя зорька• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Ага, ну посмотрим) рейтинг резко упадет)
вот как бы вас еще тут с раша тв тут позабанивать, мне б это еще больше удоволствия доставило, чем переход сайта на украинский язык)

Радуга-дуга• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
У вас ведення діалогу на рівні дворового пацанчика.
МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Ну давайте доживем сначала до этих времен
Утренняя зорька• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
для этого нужно больше читать. Я была бы за переход форума на украинский. Может реже писала бы, но с удовольствием читала б. Так и речь формируется
Мамулька• 19 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Именно
МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Ну попробуйте, вас ничего не останавливает
Мамулька• 19 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Я, между прочим, большую половину ников на украинском придумала, их уже добавили. Но блин какого фига опять начинать языковой вопрос.
english book• 19 сентября 2022
Так,мені дуже подобається коли молоді люди спілкуються українською.Особливо коли дуже чисто.Я так не вмію.Все таки я більш на російській.Українською мені важкувато.
До війни часто зранку їхала з чорненькими дівчатками-красунями,з медичного.То так приємно,як вони українською розмовляли з водієм))До речі коло гуртожитків ,частина іноземців між собою теж розмовляла українською.Можливо не знали якоїсь спільної мови.Так то взагалі чутно або англійську,або французьку.
Утренняя зорька• 19 сентября 2022
Ответ дляБабулька
Ага , будет Советчица западной Украины
бабулька, вас в рашке оченнно сильно обманывают, ой как больно должно было это осознавать сейчас на востоке Украины. ой как больно
МамОмужа• 19 сентября 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Удалено администрацией...
Бабулька• 19 сентября 2022
Ответ дляУтренняя зорька
Ошибаетесь, я в рашке была раз в жизни 20 лет назад)
Утренняя зорька• 19 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
Удалено администрацией...
вы тут из новеньких, я смотрю, читать правила во время регистрации нужно было. Вас завтра ждет бан.