В мене та сина (14р.) жахлива лупа, які тільки не пробували засоби. Пропивали і таблетки.
Ответ длямадам Везувий
Шампунь это Он , а не ОНА.
Як скажете)
Ответ дляСамый умный
ДієвИЙ шампунь. Шампунь чоловічого роду.
Сульсена, Нізорал.
Добре візьму на замітку! Не допомагає, ще більше!
Директриссимо• 19 сентября 2022
Хед енд шолдерс беріть та не мучьтеся. Тільки оригінал, без ефектів.
А я женатая• 19 сентября 2022
Ответ длямадам Везувий
Шампунь это Он , а не ОНА.
Аж цікаво стало! Тоді сформуйте запитання. Ссорі- вже побачила.
Дієвий
Ответ дляДиректриссимо
Пробувала, результат 0
Ответ дляА я женатая
Дієвий
Прїдьте, напевно хрчуть прчути дієвий шампунь.
Директриссимо• 19 сентября 2022
Ответ дляМельничукОля
Пробувала, результат 0
Тоді вже дійсно потрібно лікувальні засоби пробувати. А може з водою проблеми? У всіх почалося одночасно?
Самый умный• 19 сентября 2022
Ответ дляМельничукОля
Ви якою мовою пишете? Вас не зрозуміти.
Що саме Вам не допомогає?
Йдіть до дерматолога, лупа то може бути себорея, може бути грибок, може бути алергія.
Що саме Вам не допомогає?
ВернитеВалеру• 19 сентября 2022
У мене псоріаз. Звичайні шампуні від лупи тільки погіршують стан. Допомогає фрідерм з дьогтем. Він дорогий, але для мене дієвий
Я Вас не боюсь• 19 сентября 2022
А точно лупа?
Може бути пересушена шкіра голови. В мене так було. Змінила шампунь і все норм.
Пэрисхилтонша• 19 сентября 2022
У віші є 2 шампуні: зелений шампунь-пілінг і біло-зелений від лупи.
Инстагра_мерша• 19 сентября 2022
Ответ дляА я женатая
Дієвий
І мені цікаво) Слово ’дієва’ ви знали, а ’дієвий’ ні? Тільки порадниця познайомила? Який корисний ресурс!
А я женатая• 19 сентября 2022
Ответ дляИнстагра_мерша
Де б ви ще так ,,поумнічали,,?
Який корисний ресурс!
Смайлик• 19 сентября 2022
Ответ дляМельничукОля
Пробувала, результат 0
Трихологічні треба купувати.
Сім сенсетів подивіться
СноваЗдорова• 19 сентября 2022
А пробовали обычный дегтярный шампунь? Дочке помог очень в подростковом возрасте, волосы перестали жирниться и перхоть ушла, а то страшне шо було. Пробовали сменить шампунь, всё равно возвращаемся к дегтярному. Попробуйте, он недорогой, я в аптеке покупаю.
Смешнюча• 19 сентября 2022
Ответ дляСноваЗдорова
який саме? зелена аптека виробник?
СноваЗдорова• 19 сентября 2022
Ответ дляСмешнюча
який саме? зелена аптека виробник?
Запах правда не дуже приємний, але раді ефекту потерпіти можна,і волоси такі м´які після нього
Гигиенишвили• 19 сентября 2022
Ответ длямадам Везувий
Шампунь это Он , а не ОНА.
Многие говорят так, часто слышала в Ровенской обл. Например, помой голову шампунью😂
Гигиенишвили• 19 сентября 2022
Ответ дляМельничукОля
А дермазол?
Запретный фрукт• 19 сентября 2022
Ответ дляГигиенишвили
Зачем так коверкать слово 🙁😵💫
Ответ дляМельничукОля
у Сульсены есть шампунь-скраб. Хорошо чистит, в ней мелкий абразив есть, он хорошо подымает перхоть и вычёсывается после мытья. Паста Сульсена борется с перхотью. Можете в пасту добавить масло чайного дерева(если нет аллергии), тоже помогает.