Якщо замовляти одяг Некст із офіційного сайту, то ціна виходить кусюча. Де баєри їх замовляють ? Підкажіть, будь ласка!!! БО хочу цього крутого одягу))))
Неутомимые шахматы• 19 сентября 2022
якщо з англійського сайту замовляти, виходить ще дорожче. це не самий дешевий одяг просто
Ответ дляМой завтрак
А чем он такой крутой??
там дуже гарні принти і якість!!!
Ответ дляЮсия
Некст ua
там йде ще подвійна конвертація і виходить не та ціна що на сайті юа, тому дякую і шукаю ще варіанти. Чи можливо є у них знижки?
Ответ дляНеутомимые шахматы
я знаю, в Англії ще й шип є((( Я знаю що це не дешевий одяг, тому шукаю/питаю можливо хтось підкаже
Неутомимые шахматы• 19 сентября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Дожились, уже некст дорогая одежда.
якщо з Сінсеєм порівнювати - то так.
Ответ дляYammystar
Там вже ця конвртація мінімальна, гривен 10-15 минулого разу зняло.
Вже краще, а знижки по промо-коду у них бувають?
Удачная• 19 сентября 2022
Ответ дляOlhaSokach
Замовляйте з офіційного сайта.
Нічого особливого в Нексті нема . І точно не дорогий. Та ж Зара дорожче, але якість гірше ніж Некст.
Промокодів давно нема, є розділ сейлу на самому сайті .
Ответ дляYammystar
не зустрічала. Але бувають просто знижки. Місяць тому купила набір з трьох флісових штанів 116 розмір за 370 грн і джинсову спідничку за 200.
клас))) треба буде моніторити))) Дякую!!!
Скорая помощь• 19 сентября 2022
Ответ дляOlhaSokach
20 грн сверху что-то решают?
Ответ дляУдачная
Замовляйте з офіційного сайта.
Погоджуюсь, що Зара по якості гіршає, а НМ мені стає кращий))
Дякую за відповідь!!! Йду на офіційний сайт моніторити)))
Ёшки_Матрёшки• 19 сентября 2022
Ответ дляOlhaSokach
Конвертация около 2% разве дорого
Ответ дляСкорая помощь
20 грн сверху что-то решают?
тоді було не 20 грн, на жаль(((
Удачная• 19 сентября 2022
Ответ дляOlhaSokach
Так НМ як і Некст по ціні .
Ёшки_Матрёшки• 19 сентября 2022
Ответ дляYammystar
Так распродажи давно нет для Украины,где такие цены были?
Барабасиха• 19 сентября 2022
Ответ дляЮсия
Что- то не помню, чтобы с меня так снимали, цена сайта, все
После возобновления доставки в Украину снимает чуть больше. Но абсолютно не критично. При заказе на 3800 сняло на 150 гривен больше.
Скорая помощь• 19 сентября 2022
Ответ дляЮсия
Просто вы не заказывали в тот период, когда двойная конвертация составляла до 20% от суммы
Видящие_помогите• 19 сентября 2022
Ответ дляOlhaSokach
Разница при конвертации совсем маленькая. Цены на сайте совем не кусаются. Мне кажется, их не меняли с февраля.