Даха-сваха• 20 сентября 2022
Брекеты во взрослом возрасте?
Кому-то реально удалось исправить прикус брекетами во взрослом возрасте?Была уже у 5-то ортодонтов,и нет однозначного ответа
ХдеЯсь?• 30 сентября 2022
Ответ дляПослушная
Проблема в тому, що хороший для когось може стати поганим для вас. Тут все дуже індивідуально, ситуації різні, вихідні данні, далеко не завжди можна зробити ідеально, але коли людина так реагує на критику теж недобре. Плюс викладати можна лише вдалі випадки)
так вона вважала, що це гарна робота, інакше не виставляла б.
але коли з´їхала центральна лінія, це означає що ікло яке на верхній щелепі було не в зубному ряду, вона в ряд поставила, але ціною нижньої щелепи - вона її задвинула назад і трішки в сторону, для того щоб було змикання (сорі складно українською мені пояснити)).
і в молодому віці все буде ніби добре, а пізніше суглоб дасть про себе знати