А_я_ЛОЖУ!• 20 сентября 2022
Порадьте варіанти обідніх тормозків для чайників
Дівчатка , виручайте. Зіткнулась з проблемою голоду на роботі - їдальня , де харчувалась раніше зачинилась , в кафе поряд прайс стартує від 150 грн за обід. Після отруєння черговим хотдогом , зрозуміла , що доведеться щось таки брати з дому. Ніколи так не робила . Не уявляю , що такого можно взяти , щоб воно було смачним через кілька годин ...і ще й готувалось швидко й легко. Хто на цьому знається , прошу поділитись варіантами
Домовенок Кузя• 20 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Немає, нажаль . Тому й не уявляю , що брати
На першій роботі не було мікроволновки, та кухні як окремого приміщення, брала судочки, взимку гріла на батареї(тільки приходила і ставила) або на обогрівачу, влітку і так до обіду їжа кімнатной температури. Брала що було вдома, залишок з вечора смаженої картоплі, каша+биток, овочі тушені з м´ясом, що завгодно що було в холодільнику.
Анонимус Я• 20 сентября 2022
Варіант купити невеликий але хороший термос. Або навіть є такі що нагрівається. В них носити їжу.
А так вівсянка в банці з молоком/йогуртом із ягодами/фруктами. Запіканка. Пиріжки. Булочки.
Якщо є електрочайник пластівці, готові страви сухі. Кус-кус.
Челюскина• 20 сентября 2022
Ответ дляКоролева красоты
купите термос для еды. всегда будете обедать горячим. есть разного объема. мои дети в школу брали термосы, хорошая штука.
Так немає ж у авторки часу на ранкове приготування
страв
Королева красоты• 20 сентября 2022
Ответ дляЧелюскина
страв
Я успевала двоим детям приготовить термосы в школу и мужу, тоже работала. Гречка и макароны быстро варятся. Мясо вчерашнее. Или гарнир тоже может быть вчерашним. Можно подргреть в микроволновке и передожить в термос. Все можно успеть при желании.
Кидстаффовка• 20 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Розігріти абсолютно немає де. Є тільки чайник . Але вже з порад потроху народжуються ідеї
Вместе мы сила
Челюскина• 20 сентября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Ну авторка за свіже каже. Я в попередніх дописах писала, що можна скласти з вечора, але вона заперечує такі варіанти
Челюскина• 20 сентября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Я на роботу виходила в 7, робота по 12 годин за містом, тому брала і снідонок і обід, складала ранком, але звечора все готове в холодилтнику. Навчилася їсти непідігріту їжу,
Наприклад на ранок: вар.яйце/це ранком варила, бринза/ творог/ салат з свіжих сезонних овочів , каша вівсяна (але я люблю білтше не пластівці, а толокно), фіточай.
Королева красоты• 20 сентября 2022
Ответ дляЧелюскина
Не, с вечера в термос нельзя. Испортится и остынет. Кстати, с утра часто готовила овсянку. Засыпать сухую овсянку (даже не быструю) в термос, залить кипящим молоком или водой , добавить ягоды.
Челюскина• 20 сентября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Гречку з вечора залити окропом, до ранку готовий гарнір, навіть варити не треба, з ранку до обіду не встигає дійти, можливо, в термосі .
Оченьценная• 21 сентября 2022
ланчбокс з підогрівом від електромережі погугліть, і можна брати що завгодно. Я звичайно готую щось на вечерю таке, щоб потім можна було його взяти наступного дня на обід, зазвичай це гарнір+щось м´ясне+якісь овочі або салат. Але можу і суп взяти. Я ще й снідаю на роботі, тому беру йогурт+булочку, або бутерброди+фрукти, або творог.