Пупуговка• 20 сентября 2022

Дивна ситуація з хлопцем із ЗСУ. Гляньте зі сторони.

Якісь в мене неоднозначні відчуття, не можу розібратися. Зимою познайомилася з хлопцем. Він почав дуже активно добиватися мене: ресторани, квіти, подарунки і дуже-дуже багато уваги. Його було прям дуже багато для мене, мені не вистачало часу для себе. І я перехотіла з ним далі зустрічатися. Покинула. Потім почала зустрічатися з іншим. Цей перший хлопець періодично мені все одно писав, питав як у мене справи чи потрібна допомога, видно що не міг мене забути. Він з першого дня на війні. З серпня він дізнався, що я знов сама і почав знов активно зі мною спілкування. І я якось по іншому на нього подивилася, зрозуміла що він дійсно серйозно до мене налаштований. І наше спілкування переросло знов в романтичне. Він був декілька тижнів в частині, я їздила до нього, він знімав квартиру, замовляв вечерю, сам мив посуд, мені не давав. Носив на руках можна сказати. І зараз його відправляють знов на передову. І тут я почала щось нічого не розуміти. Йому треба зимова форма, новий бронежилет, бо старий уже нажаль непридатний через кулі(( І це йому треба все самому купувати, говорить що не видають або треба дуже довго чекати, а іхати вже треба ось. Він в мене нічого не просив, але питання за питанням я вияснила, що в нього залишилось тільки 20 тис грн, вистачає тільки на зимову форму, взуття і т.д. На бронежилет уже не вистачає. Він сказав що їм заплатили тільки один раз і більше ще нічого. На бронежилет 42 тис грн я перевела йому свої гроші. Він відмовлявся, говорив, що йому соромно, що це він має мене забезпечувати. Мені не жаль грошей аби він був тільки в безпеці. Я готова і далі допомагати чим зможу. Але в мене якісь дивні відчуття з’явилися, чи не обманює він мене. Як це їм не платять зарплати, як не забезпечують всім необхідним? Щось у мої голові не сходиться. Я спілкуюся і з іншими військовими, то вже троє мені сказали що їм і платять і забезпечують. Справа не в грошах, але не дуже хочеться бути обманутою і якщо так, то не розумію навіщо йому це. Він просить щоб я його дочекалася. В мене і в самоі з’явилися почуття до нього. Але щось в середині трохи шкребе ця ситуація. Як це виглядає зі сторони? Можливо ваші рідні, знайомі служать, як у них там з забезпеченням. Просто хочу розібратися в цьому, щоб не накрутити себе. Добавлю вирізку із нашої переписки, щоб зрозуміло було в якому форматі у нас спілкування.
автор Пупуговка • 20 сентября 2022
Ответ дляKateFrosty
Очень срочно посмотрите фильм Аферист из Тиндера. Вот прямо сейчас !!!
Я дивилася. Але цей дійсно служить. Я їздила до нього. І в мене совість би не дозволила не допомогти, знаючи що він іде на передову без бронежилета. Я чоловікам ніколи не давала свої гроші, а тут війна, а в мене совість. І не знаю що робити

Настенные трусы.• 20 сентября 2022
В сколько ему лет? Может немного финансово бестолковый и не расчитал?Очень надеюсь, что вернет, но Вы больше так не делайте, если хотите долгосрочные отношения, мужики иногда наглеют..
Винник• 20 сентября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Удалено администрацией...
А Путину вашему ничего воздаться не должно?
Стриптизерка• 20 сентября 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Удалено администрацией...
Ви нічого не плутаєте? До чого тут ЗЕ?
автор Пупуговка • 20 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
В долг?
Не знаю. Він сказав, що виставив машину на продаж і з машини гроші будуть у мене. Але як він її має продати, якщо буде не тут? Тому в мене і виникає купа питань
KateFrosty• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Не давайте власних коштів більше.
Настенные трусы.• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Такую сумму он может отдать из зарплаты.
Голубая устрица• 20 сентября 2022
Автор, знакомые воюют и все покупают сами. Деньги им платят, но могут и с опозданием на месяц дать з/п.
Думаю сейчас выбросите все лишнее из головы, вернется - потом разберетесь!
Может он на вас больше потратил, а потом очнулся а денежки уплыли. Молодо-зелено!
Не танцую- но пою• 20 сентября 2022
А моя переписка? Про що таке свідчить?) Теж військовий. Є ознаки розводу?

Курочка• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
42 тис
Автор, у меня брат, муж, и муж племянницы там. Всем обеспечили, кормят, волонтеры помогают бронниками, касками. Мы (с помощью волонтеров) собираем на более дорогие вещи. Задержка была за все время один раз, в августе. Платят все четко, без обмана. Брат за свои покупал запчасти к авто, муж термобелье, кроссовки, ботинки. Муж племянницы сбрасывались на авто не много, так как собрали волонтеры основную сумму.
Ну 42 тыс никто не тратил, честно.
Он точно на линии фронта?
Голубая устрица• 20 сентября 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Автор, я в феврале в инста тознакомилась с парнем с передовой. Но он доброволец, не всу.
Сначала нужны были деньги на наколенники, я ему выслала. Тоже не хотел, но я настояла. Но Ваш-то хоть ща Вами ухаживает и деньги потратил, а мой меня в жизни не видел )))
Так вот, он так приспособился, что я ему каждые 2 недели высылала 500-700 грн на мелочи.
Но однажды его уже слишком занесло и он попросил денег на пломбу. Именно сам попросил, я даже не предлагала!!!! И тогда я поняла, что что-то идёт не так и чувак привык.
Я начала тормозить наше общение, ониначал настаивать на встрече. Мол : «бери билет, приезжай в Полтаву, так как меня с Харькова дальше Полтавы не отпустят». То есть, я должна сама купить себе билет, приехать в далеку-далечинь, провести с ним время и уехать обратно? И я так поняла, что кормить там нас должна я.
Я сказала, что не приеду, то обиделся, то писал как ни в чем не бывало.
Это было в мае.
И вот 3 недели назад пишет, что во время спецоперации упал и разрыв минимума, нужна операция и могу ли я хоть чем-то помочь.
Я написала, что высылаю последний раз и чтобы больше ничего у меня не просил. Вот такая история.
Но Ваш-то вкладывался… на самом деле пацаны частотаыеуждены сами себе что-то покупать, мой друг броник тоже сам себе покупал…
Просто лично для меня 42 это очень много…. Понаблюдайте, но старайтесь больше не помогать. Мужчина может и хороший, но мы их этим портим…
На какую пломбу? Зубы? Им их лечат бесплатно
Настенные трусы.• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Я тоже так надеюсь, а некоторые опредилили афериста))) Пусть будет так, как мы думаем.
автор Пупуговка • 20 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Автор, ну что ж уже поделать... Выдыхаем, принимаем ситуацию спокойно такой какая есть и не фантазируем и не накручиваем. Продолжайте общение, финансово больше не помогайте. Если действительно он не аферист то вернёт сам вам эти деньги. А если нет и дальше будет просить под слезливые истории то разрывайте отношения, всё с ним понятно будет. Обычно родители в такой ситуации ищут деньги)дзвінок
В нього немає батьків
Курочка• 20 сентября 2022
Ответ дляДетектор лжи
У меня есть знакомые военные которые всем обеспечены и которым пришлось все покупать за свои . Потому не могу сказать.
Но сегодня видела в телеге сообщение о том что военным закупили зимнюю форму. В контексте : теперь зимней формы станет больше. То есть по написанному понятно что хватает не всем
Уже выдают даже. Брат сегодня писпл, что обувь получил, белье.
Винник• 20 сентября 2022
Брат двоюродный служит, зарплатой доволен, все время порывается нам перевести денег, ничего не докупал. Знакомый шел добровольцем, покупал сам одежду и обувь, сказал, что то ли не по размеру выдают, то ли неудобное, пошел сам купил.
Незнакомлюся• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Да.
Цитирую : «до клиники, где бесплатно ехать 50 мин, а нам вечером на зачистку ехать. Тут рядом частник есть, но бесплатно уже не делает».
Я выслала , хотя понимала, что начинается чес )))
автор Пупуговка • 20 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Дякую. В мене перший раз таке, тому я і не знаю як правильно реагувати. Йому 29
Голубая устрица• 20 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Здесь такой контингент барышень, которые любят чтобы их кружили. А сейчас война и ситуация немного другая. Автор, он попросил на броник, а это жизнь. Не трусы от Армани
Курочка• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Я сама запропонувала. Він довго відмовлявся. Але взяв
Вибачте автор, від прочитанного трохи нудить. Щоб так чоловік нормальний писав, це абсурд.Але це не моє діло, вам з ним бути. Але ви мене ще вспомните, він вам голову дурить.

Рогнеда Карповна• 20 сентября 2022
То де бронік? Хай похвастається обновкою. І скаже де купив, бо мені знайомому теж треба
Голубая устрица• 20 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Противная переписка с вашей стороны. Каждые 2 сообщения люблю тебя, люблю тебя. У него склероз или нахрена вы ему каждые 2 минуты это пишите?
Такие бабы надоедют быстро. Без обид! Примите к сведению
Зоркая Зорро• 20 сентября 2022
Фу блин, от переписки чуть не блеванула
А вообще, у него что, нет родственников и друзей?
Что за нах?
Кубик Рубика• 20 сентября 2022
Брат на передовій. Забезпечують не всім чим треба. Хлопці хочуть кращого, так як це ціна життя. Але...Гроші, хоч і з запізненням буває, але платять. Ось з цих грошей і купляють собі. То заробітку в принципі ніякого, але і на тому спасибі. Останній раз хлопці самі зкилалися по 10000 грн на машину, бо не має на чому їздити, забирати поранених...Якось так
автор Пупуговка • 20 сентября 2022
Ответ дляКурочка
Ну 42 тыс никто не тратил, честно.
Он точно на линии фронта?
Говорить що завтра виїжджають, але ж я нічого не можу перевірити. Сказав що більше не зможе говорити позиції і по відео не зможе спілкуватися. От я і не знаю чи правда це все чи брехня
Акуна_Матата• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Та видихніть вже і не нервуйте. Гроші віддали. А час покаже....
Коко На Страже• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Так, це мене і почало турбувати. Хоча таким зовсім і не здавався. Я списала це на ЗСУ. Але всередині шкребе.
муж на фронте, первые месяцы нихрена не давали, все свое, броник, каска, рюкзак, подсумки, даже форму, ту ,что выдали ,типа русские дубки, разлезлась на 5 день.
Ботинки, спальник, нож, лопатка... могу перечислять.

В армии выдали носки и трусы!
вот спустя 6 мес. привезли зимнюю форму., потому что меня уже задрало.
И да, его карточка у меня, так что я знаю, как приходят деньги...
Клин_Кляйн• 20 сентября 2022
Собирают по родственникам и знакомым одежду, обувь, спальники, карематы и даже тепловизоры.
По поводу романтизма: всем хочется и заботу и писечку под боком. В обычной ситуации вряд ли бы вы повелись на роль военно-полевой жены.
автор Пупуговка • 20 сентября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Спитаю його за це до речі) форму теплу показував по відео. А бронік замовив, сказав що ще іде.
Голубая устрица• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Подтверждаю, не должно быть никаких координат, видео, фото. Вы бы еще геолокацию запросили. Вы странная!
Не танцую- но пою• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
То скільки у мене ще є часу? Швидко - це тиждень, місяць, рік?