Пупуговка• 20 сентября 2022

Дивна ситуація з хлопцем із ЗСУ. Гляньте зі сторони.

Якісь в мене неоднозначні відчуття, не можу розібратися. Зимою познайомилася з хлопцем. Він почав дуже активно добиватися мене: ресторани, квіти, подарунки і дуже-дуже багато уваги. Його було прям дуже багато для мене, мені не вистачало часу для себе. І я перехотіла з ним далі зустрічатися. Покинула. Потім почала зустрічатися з іншим. Цей перший хлопець періодично мені все одно писав, питав як у мене справи чи потрібна допомога, видно що не міг мене забути. Він з першого дня на війні. З серпня він дізнався, що я знов сама і почав знов активно зі мною спілкування. І я якось по іншому на нього подивилася, зрозуміла що він дійсно серйозно до мене налаштований. І наше спілкування переросло знов в романтичне. Він був декілька тижнів в частині, я їздила до нього, він знімав квартиру, замовляв вечерю, сам мив посуд, мені не давав. Носив на руках можна сказати. І зараз його відправляють знов на передову. І тут я почала щось нічого не розуміти. Йому треба зимова форма, новий бронежилет, бо старий уже нажаль непридатний через кулі(( І це йому треба все самому купувати, говорить що не видають або треба дуже довго чекати, а іхати вже треба ось. Він в мене нічого не просив, але питання за питанням я вияснила, що в нього залишилось тільки 20 тис грн, вистачає тільки на зимову форму, взуття і т.д. На бронежилет уже не вистачає. Він сказав що їм заплатили тільки один раз і більше ще нічого. На бронежилет 42 тис грн я перевела йому свої гроші. Він відмовлявся, говорив, що йому соромно, що це він має мене забезпечувати. Мені не жаль грошей аби він був тільки в безпеці. Я готова і далі допомагати чим зможу. Але в мене якісь дивні відчуття з’явилися, чи не обманює він мене. Як це їм не платять зарплати, як не забезпечують всім необхідним? Щось у мої голові не сходиться. Я спілкуюся і з іншими військовими, то вже троє мені сказали що їм і платять і забезпечують. Справа не в грошах, але не дуже хочеться бути обманутою і якщо так, то не розумію навіщо йому це. Він просить щоб я його дочекалася. В мене і в самоі з’явилися почуття до нього. Але щось в середині трохи шкребе ця ситуація. Як це виглядає зі сторони? Можливо ваші рідні, знайомі служать, як у них там з забезпеченням. Просто хочу розібратися в цьому, щоб не накрутити себе. Добавлю вирізку із нашої переписки, щоб зрозуміло було в якому форматі у нас спілкування.
Вбигудях• 25 сентября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Интересно сколько Заюсичек сбросились ему по 42 штуки на броник???
таких *** вряд ли много будет.
да и сумма зашкварная

Помилуйте мадам• 25 сентября 2022
Ответ дляВбигудях
таких *** вряд ли много будет.
да и сумма зашкварная
Судя по темам на Советчице- здесь каждая пятая готова покупать броники за слово Заюсичка.
Вбигудях• 25 сентября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
ну на снветчице все ’милионерши’ и много заказных тролей.
Помилуйте мадам• 25 сентября 2022
Ответ дляВбигудях
Помимо этого здесь тьма недолюбленных женщин с отсутствием самооценки в принципе. Вот им я верю больше, чем миллионершам.
Очень много.
Скажу так, до знакомства с этим форумом, я думала что главная дура это я, а оказалось что со дна здесь стучат ежедневно сотни женщин. Своими темами о мужьях.
Вбигудях• 25 сентября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Очень много.
да,
целое поколение с псих. травмами. я тоже работаю над собой.
а у автора синдром спасателя
сейчас в обществе много мошенников манипулирует такими людьми с целью личной выгоды.
Помилуйте мадам• 25 сентября 2022
Ответ дляВбигудях
да,
а у автора синдром спасателя
Синдром спасателя хорошо выключается после таких ситуаций. Главное чтобы она дальше не продолжила никого спасать. Воинов у нас много ушло на фронт, главное, чтобы она всем не бросилась покупать броники за слово Заюсичка.
Это знаете, как собаку за ухом почесали.
Может грубо написала, извиняюсь.
Вбигудях• 25 сентября 2022
Ответ дляПомилуйте мадам
Может грубо написала, извиняюсь.
если она поддается легко влиянию, то на фоне массового мнимого патриотизма, вымогательства денег, многие и в этой теме пишут какая молодец, ’спасла жизнь’
хотя бронежилет на дает гарантии спасения жизни на войне. попасть может и в любую артерию за этой областью. и разница этого супер-модного бронежилета от обычных, который у него был все те месяцы, в весе.

но она бронежилет не купила, а просто деньги перевела непонятно на какие цели . сомневаюсь, что он вернет эти деньги.
обычно люд перед лицом смерти думают, кому оставить имущество, как это сделать, а парень не интересовался как ей жить далее.
Помилуйте мадам• 25 сентября 2022
Ответ дляВбигудях

Это жесть.. ..
Меня жизнь тоже научила что на мужчину нельзя тратить ни копейки.
Бывший муж альфонс - я тоже его ’спасала’ несколько лет. Потом деньги закончились - он вылил на меня тонну помоев и свалил.
Ну как, я его перед этим послала (глаза открывались, задрал, реально). Ну и вот так вот.
Чумачечая Весна• 05 октября 2022
42 косаря...??? левому мужику... омг
это не вброс???? это реально так?
если бы баб призывали на войну, кто бы им скинул, никому не нужны. вот что значит родился мужчиной и все, чужие люди готовы жертвовать для тебя такие суммы... завидую ему. хорошо пристроился