Пупуговка• 20 сентября 2022

Дивна ситуація з хлопцем із ЗСУ. Гляньте зі сторони.

Якісь в мене неоднозначні відчуття, не можу розібратися. Зимою познайомилася з хлопцем. Він почав дуже активно добиватися мене: ресторани, квіти, подарунки і дуже-дуже багато уваги. Його було прям дуже багато для мене, мені не вистачало часу для себе. І я перехотіла з ним далі зустрічатися. Покинула. Потім почала зустрічатися з іншим. Цей перший хлопець періодично мені все одно писав, питав як у мене справи чи потрібна допомога, видно що не міг мене забути. Він з першого дня на війні. З серпня він дізнався, що я знов сама і почав знов активно зі мною спілкування. І я якось по іншому на нього подивилася, зрозуміла що він дійсно серйозно до мене налаштований. І наше спілкування переросло знов в романтичне. Він був декілька тижнів в частині, я їздила до нього, він знімав квартиру, замовляв вечерю, сам мив посуд, мені не давав. Носив на руках можна сказати. І зараз його відправляють знов на передову. І тут я почала щось нічого не розуміти. Йому треба зимова форма, новий бронежилет, бо старий уже нажаль непридатний через кулі(( І це йому треба все самому купувати, говорить що не видають або треба дуже довго чекати, а іхати вже треба ось. Він в мене нічого не просив, але питання за питанням я вияснила, що в нього залишилось тільки 20 тис грн, вистачає тільки на зимову форму, взуття і т.д. На бронежилет уже не вистачає. Він сказав що їм заплатили тільки один раз і більше ще нічого. На бронежилет 42 тис грн я перевела йому свої гроші. Він відмовлявся, говорив, що йому соромно, що це він має мене забезпечувати. Мені не жаль грошей аби він був тільки в безпеці. Я готова і далі допомагати чим зможу. Але в мене якісь дивні відчуття з’явилися, чи не обманює він мене. Як це їм не платять зарплати, як не забезпечують всім необхідним? Щось у мої голові не сходиться. Я спілкуюся і з іншими військовими, то вже троє мені сказали що їм і платять і забезпечують. Справа не в грошах, але не дуже хочеться бути обманутою і якщо так, то не розумію навіщо йому це. Він просить щоб я його дочекалася. В мене і в самоі з’явилися почуття до нього. Але щось в середині трохи шкребе ця ситуація. Як це виглядає зі сторони? Можливо ваші рідні, знайомі служать, як у них там з забезпеченням. Просто хочу розібратися в цьому, щоб не накрутити себе. Добавлю вирізку із нашої переписки, щоб зрозуміло було в якому форматі у нас спілкування.
НуПогоди!• 20 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
42 тис
Разные города, разное обеспечение, знаю где через волонтеров собирают даже на трусы носки, и знаю где обеспечены от и до. Как раз там где в этом нет необходимости

Ух_ты_какая_я• 20 сентября 2022
Ответ дляПодкустовый выползень
бронежилет за 42 тыс грн - это нормальная цена? автор пишет , что перевела на бронежилет именно столько.
А вы мониторили? Так помониторте, есть разные цены, а дальше автору решать...
Подкустовый выползень• 20 сентября 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Мне уже ответили в теме, и сбросили ссылки, что 42 тыс грн - это нормальная цена для бронежилета 6 класса защины, при чем на розетке это цена со скидкой в 3000 грн..
Комм 163.
НуПогоди!• 20 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Противная переписка с вашей стороны. Каждые 2 сообщения люблю тебя, люблю тебя. У него склероз или нахрена вы ему каждые 2 минуты это пишите?
Такие бабы надоедют быстро. Без обид! Примите к сведению
Обе переписки мерзкие
НуПогоди!• 20 сентября 2022
Ответ дляМуроводчица
Ну во первых, меня очень смутила манера его общения , как-то сразу недоверие возникло.. А во вторых автор , я конечно не знаю, может Вы богатенький Буратино , но 42 тысячи это реально много(( Плюс, я считаю, что уважающий себя мужчина деньги у своей любимой женщины не возьмёт. Ну или в очень крайнем случае..
Разве его жизнь это не самый крайний случай?
Кубик Рубика• 20 сентября 2022
Ответ дляКоко На Страже
а еще на похороны постоянно
Точно...Це теж хлопці самі організовують(( Хоронять за свої гроші(
Незнакомлюся• 20 сентября 2022
Ответ дляГубка Боб
ну ви прям дуже лох, я думала більшого лоха ніж я не буває
Ну лохом я себя не называю и Вас прошу о том же, денег обратно я не ждала и не жду, прекрасно знала, что все уходит безвозвратно. Надеюсь, они ему реально помогли.
Зілля до весілля• 20 сентября 2022
Ніколи ніколи не можна давати хлопцеві гроші
Навіть у такій ситуації
Тим більше що не просив відкрито. Зазвичай так шахраї роблять, коли на гроші розводять
Запретный фрукт• 20 сентября 2022
Ответ длядЫнька
Мою подругу парень бычкой, тупорылой ,кабылой называет ,а вас зая бесит ((
З крайнощів в крайнощі, заюсічка, заюсь не краще бички тупорилої. Тому що таке звернення зазвичай до таких і відносять. (

Запретный фрукт• 20 сентября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
В ЗСУ муж и брат. Задержки в выплатах есть, это точно. Возможно не расчитал и с вами все просадил по молодости, а о том, что обеспечение хромает не подумал. Мы сами покупали все, но это было в начале, сейчас не знаю как. Он деньги брал в долг? Просил или Вы сами предложили?
Після вашого повідомлення чомусь думка, можливо він в житті гравець був, вигравав ’вигулював’ дівчину, а тут вже ніяк...?
Плекаю думи• 21 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Як треба себе повести наступний раз, коли це про життя йдеться? Коли я з чоловіком, то навіть моє життя вони мені забезпечували. Це вперше таке. Я тут без досвіду.
Скажіть будь ласка, він знав що у вас є така сума до того, як показував фото броніка?
Бо як показував і не знав, що у вас є гроші - то значить просто показував.
А от якщо знав про гроші, то тут треба переживати.
Просериарила молодость• 21 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
З 24 лютого каже
На нуле с 24 лютого, зп 100 тыс и просит у вас на броник? Сирота, тратить особо некуда. Они там не совсем голые, босые, еду привозят. Волонтеры тоже многое возят. Ну, дело ваше, конечно.
Тем, кто пишет, что плохое дают - ну так до броника автора он же дожил в чем-то, значит, имел не самое плохое.
Ну так даже если очень хотелось именно такой - оплата частями. Но может он себе на квартиру откладывает, пока автор его одевает. А может и не одна автор участвует в обеспечении.
Моральное давление налицо. Как теперь бросить героя...
Жидкость для снятия глаз• 21 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
А моя переписка? Про що таке свідчить?) Теж військовий. Є ознаки розводу?

покушал? пописял? покакал? а чем?

Хуже мамки. Я в шоке.
Это воин-защитник или мамкина корзиночка пописяла?
Не танцую- но пою• 21 сентября 2022
Ответ дляЖидкость для снятия глаз

покушал? пописял? покакал? а чем?

Хуже мамки. Я в шоке.
Не обіссись від сміху)
Не всі знають, що таке пісять-спать, на нахуй
Неправдиша• 24 сентября 2022
итересно сколько у него таких как вы
он красавчик?
Мао_Мяо• 24 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
По зсу-шному) там всі кітики
Клас. Беру на озброєння це слово. Бо я своєму пишу котяра, коцурака, котан, котюська
Намакушка• 24 сентября 2022
Ответ дляДетектор лжи
У меня есть знакомые военные которые всем обеспечены и которым пришлось все покупать за свои . Потому не могу сказать.
Но сегодня видела в телеге сообщение о том что военным закупили зимнюю форму. В контексте : теперь зимней формы станет больше. То есть по написанному понятно что хватает не всем
хто закупив теплу форму??? якщо й зарубіжників просили допомогу з зимовою.. Наші дочухались ((((((((((((
Неправдиша• 24 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
42 тис
а откуда он щнал что у вас есть такая сумма?
сумма то немаленькая
он хоть обещал вернуть?
все это нехорошо пахнет

Помилуйте мадам• 24 сентября 2022
Автор, броник стоит 8 тысяч. Какие 42 тысячи ему были нужны?????
Давайте я Вас назову Заюсичкой, Вы мне тоже отправите ’на броник’ 42 штуки?
Бабы, что у Вас в голове???
Помилуйте мадам• 24 сентября 2022
Ответ дляНеправдиша
итересно сколько у него таких как вы
он красавчик?
Интересно сколько Заюсичек сбросились ему по 42 штуки на броник???
Мао_Мяо• 24 сентября 2022
Ответ дляПэрисхилтонша
Я б если не покупала сама, промолчала. Но я на передовую брала 12 тыс за жилет с 1000d кордурой. Парни давали отзывы, что все хорошо и как надо. Дайте ссылку на этот за 42 тыс.
Будь ласка, киньте посилання на жилет з 1000 кодурою. Брат іде, хочу йому купити.
Неправдиша• 24 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
при чому тут досвід? ви його мамка?
скільки раз ви зустрілися що він уже ваш чоловік? це випадковий знайомий по перписці по суті
що за подарунки ща 1000 доларів малознайомій людині? в вас занижена самооцінка? боїтесь що вас кинуть?
можна було допомогти інформаційно - пошукати волонтерів, фонди якісь, зібрати цю суму врешті решт долучившись частково
це виглядає ненормально, вибачте
Неправдиша• 24 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Просто здивувала реакція, що усі-пусі це для підлітків. Наче у закоханих переписка типу ’Шановна Раїса Захарівна’, ’купи хліба, як їхатимеш з роботи’, ’де гроші, Лєбовскі?’
не шановна раїсо василіана а діалог дорослих людей
а не оце
щаччка ссюсюсю я тактебе кохаю прям не можу
ні я сильнішу пусічка
ні я сильніше
ні я...
я взагалі не думала що таке існує в світі)
а в цій темі аж дві таких переписки виставлено
я б від сміху померла якби мені таке писали
Не танцую- но пою• 24 сентября 2022
Ответ дляНеправдиша
а не оце
ні я сильнішу пусічка
ні я сильніше
ні я...
А мені так пох на вашу думку, що аж невдобно
Скільки ж тут недолюблених, нудних, приземлених
Неправдиша• 24 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
ааа
ну нехай вам ці ппусічки заячки і ти
сяча раз кохасюшички підіймають самооцінку
якщо ви таким чином себе долюбленою відчуваєте
це в принципі дійсно замінює частково нормальне щире ставлення і підтримку, а не соплі рожеві в месенжерах
он уже є приклад - я тобі заєчка кохаюнеможу а ти мені 1000 доларів, малознайомій людині
і мені доречі також дуже глибоко пох на ваші слова
Не танцую- но пою• 24 сентября 2022
Ответ дляНеправдиша
ааа
ну нехай вам ці ппусічки заячки і ти
По кількості символів помітно
Пэрисхилтонша• 24 сентября 2022
Ответ дляМао_Мяо
Я вище написала, як купляю. Напряму.
Неправдиша• 24 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
По кількості символів помітно
знаєте, читаю порадницю вже років десять, а писати тільки почала
тренуюся висловлювати різні думки) без образ
Форточка• 24 сентября 2022
Это писец........
И вы ведетесь на это? Вы очень лёгкая добыча и жертва.