Полуничка• 20 сентября 2022
Репетитор німецька для дорослого.
Не знаю, чи тут можна шукати? Дн шукали ви, яка вартість за годину? Є результат?
Сегодня не целуюсь• 20 сентября 2022
Шукали донці через знайомих, питалася у всіх чи хто знає хорошого репетитора з німецької. Платимо 150 грн/год. Результат за 2 роки хороший, але ще вчити і вчити. Координатами не поділюся, бо нових дітей та дорослих наша репетитор не бере з цього року, а старі не йдуть від неї, навіть багато дітей та дорослих, хто виїхав в Німеччину, Австрію так і займаються онлайн.
P.S. Донці 18 років
Полуничка
• 20 сентября 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
P.S. Донці 18 років
Який приблизно рівень з два роки B1-B2?
Сегодня не целуюсь• 20 сентября 2022
Ответ дляПолуничка
Який приблизно рівень з два роки B1-B2?
А2-В1, скорше А2+
Котомафия• 20 сентября 2022
Ответ дляОленка Киць
репетитора можна на EasySchool шукати, там перевірено та якісно
А що це за сайт?