Единорог_помог• 21 сентября 2022

Сушильна машина окремо чи сушка вбудована в стіралку? Як вибрати

Вже є стіралка самсунг ecobubl на 9кг, їй вже 8 років
От думаю як краще поступити.. ще вона наче працює
Чи купити сушку в на гору поставити? Чи купити нову стіралку з сушильною функцією?
кураГАЛЯ• 21 сентября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Отаке.
Неоправданно дорого
Шкура Шуры• 21 сентября 2022
Конечно отдельно

2в1используют воду при цикле сушки
Каяспер• 21 сентября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Тут вопрос спорный))) это ж еще как-то занести нужно, вес де огого. А если поломка
Мне кажется она легче чем набор машинка плюс сушилка. А про поломку ... ну не знаю. Вот у нас холодильнику 12 лет ни разу не ломался
Праздничный сервиз• 21 сентября 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Я брала окремо. Нема з чим порівняти, стоїть одна на одній. Їх всеодно одночасно запускати не можна. Більше плюсів бачу в тому зо взяла на 9 кг завантаження.
Почему нельзя вместе включать?
Миллениалка• 21 сентября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
А як можна запрограмувати?
Скиньте плз свою машинку дуже прошу
Я теж таку хочу розумну машинку
Буду чекати від вас модель 👍
Та я думаю будь-яку можна. Ставлю скільки хочу часу прання, скільки хочу сушку і відкладений старт з розрахунку, щоб закінчила коли я встану. Нічого особливого)
Єдине, що мені не дуже подобається - це комплект 2-х спальної постелі за раз не висушує. Я його перу, виймаю підодіяльник, сушу все інше, потім окремо закидаю підодіяльник на сушку. Якщо окрема сушка, то там більший барабан і таких проблем не має бути.
Миллениалка• 21 сентября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
А як можна запрограмувати?
Скиньте плз свою машинку дуже прошу
Я теж таку хочу розумну машинку
Буду чекати від вас модель 👍
Ось модель, їй вже років 5. Ні разу не ламалась
Миллениалка• 21 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка
А сильно мятая одежда из нее? Какая у вас?
Електролюкс. Залежить скільки напхати))) якщо повну, то може взагалі не досушити і буде сильно пом‘яте. Якщо пів барабана, як по інструкції просять, то все ок. Футболки іноді можна і не прасувати
Замороженная селедка• 21 сентября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Почему нельзя вместе включать?
Так мені сказали майстри🤷‍♀️