Единорог_помог• 21 сентября 2022
Сушильна машина окремо чи сушка вбудована в стіралку? Як вибрати
Вже є стіралка самсунг ecobubl на 9кг, їй вже 8 років
От думаю як краще поступити.. ще вона наче працює
Чи купити сушку в на гору поставити? Чи купити нову стіралку з сушильною функцією?
Каяспер• 21 сентября 2022
Ответ дляПьера Безухова
Тут вопрос спорный))) это ж еще как-то занести нужно, вес де огого. А если поломка
Мне кажется она легче чем набор машинка плюс сушилка. А про поломку ... ну не знаю. Вот у нас холодильнику 12 лет ни разу не ломался
Праздничный сервиз• 21 сентября 2022
Ответ дляЗамороженная селедка
Я брала окремо. Нема з чим порівняти, стоїть одна на одній. Їх всеодно одночасно запускати не можна. Більше плюсів бачу в тому зо взяла на 9 кг завантаження.
Почему нельзя вместе включать?
Миллениалка• 21 сентября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
А як можна запрограмувати?
Скиньте плз свою машинку дуже прошу
Я теж таку хочу розумну машинку
Буду чекати від вас модель 👍
Скиньте плз свою машинку дуже прошу
Я теж таку хочу розумну машинку
Буду чекати від вас модель 👍
Та я думаю будь-яку можна. Ставлю скільки хочу часу прання, скільки хочу сушку і відкладений старт з розрахунку, щоб закінчила коли я встану. Нічого особливого)
Єдине, що мені не дуже подобається - це комплект 2-х спальної постелі за раз не висушує. Я його перу, виймаю підодіяльник, сушу все інше, потім окремо закидаю підодіяльник на сушку. Якщо окрема сушка, то там більший барабан і таких проблем не має бути.
Миллениалка• 21 сентября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
А як можна запрограмувати?
Скиньте плз свою машинку дуже прошу
Я теж таку хочу розумну машинку
Буду чекати від вас модель 👍
Скиньте плз свою машинку дуже прошу
Я теж таку хочу розумну машинку
Буду чекати від вас модель 👍
Ось модель, їй вже років 5. Ні разу не ламалась
Миллениалка• 21 сентября 2022
Ответ дляАнонимушка
А сильно мятая одежда из нее? Какая у вас?
Електролюкс. Залежить скільки напхати))) якщо повну, то може взагалі не досушити і буде сильно пом‘яте. Якщо пів барабана, як по інструкції просять, то все ок. Футболки іноді можна і не прасувати
Замороженная селедка• 21 сентября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Почему нельзя вместе включать?
Так мені сказали майстри🤷♀️