Вумна вутка• 21 сентября 2022
Пакети в АТБ та інших магазинах
Зараз із магазинів зникли дешеві пакетики по 20-30 коп і залишились лише від 1,50 та вище. Ви ходите у маг зі своїми пакетами чи купуєте кожен раз? Взяла до прикладу пару морквин чи буряка, так пакет виходить як третина вартості товару. І соромно зв своїм пакетиком, але і платити зайві гроші не маю бажання.
Машка-замарашка• 21 сентября 2022
В Сильпо полно пакетиков по 15 копеек.
Кладите все в один пакет.
ЗдесяЯ• 21 сентября 2022
В нас ті дешеві досі є
Я стараюсь не забувати і брати 3-4 сітки звичайні в’язані крючком для овочів та фруктів
Вумна вутка
• 21 сентября 2022
Нічого, але якщо брати яйця, цукерки, буряк, моркву, то це вже щось. Як по мені, то зовсім не потрібна трата
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
це такі копійки
Вумна вутка
• 21 сентября 2022
Ответ дляБла бла бла
Пошила ’еко торби чи мішечки’ і ходжу з ними
Чоловік в магазин теж ходить із торбинками?
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляГл. Амурная
О......богачки пришли....
не богачки, но и копейки так не высчитываем
Машка-замарашка• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Ходите со своими.
Вумна вутка
• 21 сентября 2022
Ответ дляЗдесяЯ
В нас ті дешеві досі є
До недавна в нас теж були в атб по 30 коп, а от зараз не стало
Чучело сосны• 21 сентября 2022
Беру свої. В Києві в магазинах велмарт вже закладено пакет у ціну. Я взяла дві капустини без пакету, її зручно зважити і так. Прийшла на касу самообслуговування, з касиром може б і не побачила, пробиваю капусту і на кожну капустину 1.5 автоматично. Запросила асистента, він прибрав пакети.
Бла бла бла• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Разом ходимо на закупки.
Якщо дрібні покупки, то поруч магазин не рахує ’тару’
А Я Самая Самая• 21 сентября 2022
Купила 6 шт сеточек с затяжками. С ними в магазин ходим. Хватает
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляНеместная Я
Троль
уявляєте, зараз замовила собі піццу за 360грн - а дешевше було б самій приготувати

Гл. Амурная• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
Ну, ну да, проходите мимо, не копеечная вы наша.
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляГл. Амурная
интересно, чем вас спасут эти сэкономленные 15грн в месяц
Бла бла бла• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
Отакі.
Позорні?
Всі фото не додались :(
Позорні?
Всі фото не додались :(
Гл. Амурная• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
В смысле, 15 грн в месяц? Я практически каждый день делаю покупки и постоянно беру пакетики, у меня за раз шт 5 берется, а если большая недельная закупка то там прилично выходит пакетов.
Вумна вутка
• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
Пачку жвачок куплю. Справа в тому, що альтернативи у вигляді безкоштовних паперових пакетів не має
Бокс-орун• 21 сентября 2022
Ответ дляВумна вутка
ну добре
Ума Палата• 21 сентября 2022
Якщо планова закупка, а в 99% це планова закупка продуктів, то беру з дому еко торбини. Ціль не економія, ціль менше сміття.
Зрозуміло що риба, м´ясо в пакетах. Але так їх лише 2-3, а не 15.
Кукарачка• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
це такі копійки
Мы рады за Вас, что для Вас копейки. А для нас, кого сейчас на минималку попереводили , или вообще без работы, или пенсионеры, это деньги. Лучше буханку хлеба купить, чем десяток пакетиков.
Кукарачка• 21 сентября 2022
Ответ дляБокс-орун
Не в месяц, а в день. Зашла в магаз, на борщ картошка, морковка, буряк, лук, все грязное, уже четыре пакетика, творог в пачках липких, ещё пакетик, конфеты по 100-200 гр двух видов , ещё два пакетика, мясо тоже пакетик, селёдка, ещё плюс. Десяток пакетиков за один проход в магазин.
Вумна вутка
• 21 сентября 2022
Ответ дляКукарачка
Отож. Ці пакети які типа екологічні, це заробіток для мереж.