Единорог помог• 23 сентября 2022

Що ви дарували на новосілля?

У неділю ідемо до друзів на новосілля, накидайте ідей подарунків, пліз. Що ви особисто дарували на новосілля?
ШапкаУшанка• 23 сентября 2022
Я спрашивала,что дарить и мне бросали ссылки на выбор, самый удобный вариант для хозяев и гостей.
Я выбрала скатерть

автор Единорог помог • 23 сентября 2022
Або що дарували вам і вам сподобалось
автор Единорог помог • 23 сентября 2022
Ответ дляШапкаУшанка
Я выбрала скатерть
Мої віднекуються: ’війна, нічого не потрібно’
Багиня• 23 сентября 2022
Огласите список из того, что вы можете подарить исходя из вашего бюджета, а друзья пусть выберут.
Жена аллигатора• 23 сентября 2022
Спрашивала что нужно. Дарила набор белой посуды, полотенца, кастрюли, рамки большие под фото. Как правило, все под нужны хозяев. Можно ещё скатерть красивую. Или пледы будут актуальны сейчас.
Мини-бикини• 23 сентября 2022
Набор тапочек для гостей и набор кухонный (половник, толкучку для картошки…)
ШапкаУшанка• 23 сентября 2022
Ответ дляЕдинорог помог
Тогда деньги будут лучшим подарком

ШапкаУшанка• 23 сентября 2022
Или подарочный сертификат в Юск и подобные
Колдунья-вещунья• 23 сентября 2022
Буквально недавно дарила цветок в горшке,но подруга любительница такого
звездная галактика• 23 сентября 2022
у меня то же у подруги новоселье через месяц. наборы тапочек и толкушки для картошки меня б не возбудили. поэтому то же голову ломаю
a.ostroverh• 23 сентября 2022
Я девченкам заказывала вазу и чайник)
Сама дарила набор столовых приборов. Но это все тоже озвучивалось и согласовывалось

Как вариант хрустальные бокалы, кашемировые плед, электроштопор)
Однотонное постельное белье или полотенца махровые в тон интерьера...
Свезло так свезло• 23 сентября 2022
друзьям кофеварку. у них не было и до переезда, а у нас всегда люблю пить заварной кофе. Купили бюджетную рожковую, но они все равно довольны, уже 2 года ею пользуються
Куда ж без меня• 23 сентября 2022
Багато факторів. Бюджет, може, знаєте, чого їм бракує.
Ми в різні часи дарували бокали (недорого і як правило, не те, що купують у першу чергу), праску (знали, що її бракує, бо на попередній квартирі була від господарів), складні стільчики (теж люди були у нас в гостях і оцінили наші, казали, класна штука для маленької квартири на випадок гостей, цей подарунок був за попередньою домовленістю і одразу ж використаний за призначенням), посуд, який знала, що подобається господині, але на той момент вона не могла собі його дозволити. Одного разу йшли до сім´ї з гарним достатком і не знаючи смаків господині, то їм у подарунок брала настільну гру для вечірки (карти конфлікту) і алкоголь. Не люблю подарунків у вигляді грошей чи подарункових сертифікатів, для мене вони бездушні (так, я знаю, що є люди зі мною не згодні), близьким людям, чиї смаки добре знаю і чиї ’подобається, але задорого/зараз інші пріоритети’ я звикла запам´ятовувати, для мене зазвичай не проблема щось обрати.
автор Единорог помог • 23 сентября 2022
Ответ дляКуда ж без меня
Дякую за таку розгурнуту відповідь!