БезобидныйКрокодильчик• 23 сентября 2022

Укранці в Євпопі

Просто соромно, бомжі, шаровики, це сором нації. Звичайно не всі, є достойні люди.
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляБЦАшка
Зара піде учьот і ядєрка
Шото вы апиздали. Сегодня 150 тем об этом и, заметьте, не от уехавших
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляrybka21
І ’война на годы’
И про войну на годы пишут сидящие в Украине)))
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
От за таких соромно, у Вас прямо шахраї. Хочеться, щоб українців і Україну поважали, а не такі афери, що потім складеться думка, що хитрі, нечесні, ледачі, жлоби.
От і мені так соромно стало!
Тобто, Канада виплачує один раз, але з розрахунком, що люди там надовго. А люди отримують ці гроші, купують квитки на літак і їдуть назад в Європу і далі отримують виплати кожен місяць вже у Європі .
А самі хитрі на ці пару місяців в Канаді, надходять собі хостів, тобто ще і живуть у них безкоштовно. Тобто з витрат, тільки квитки на літак.
Ось так...
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляAnnaOst
Весь час було цікаво хто створює подібні теми)
І так, наші іноді поводять себе так, що на голову не налазить. Особливо пенсіонери, своїми очима бачила як наші пенсіонерки намагалтся бити сирійок (чи афганок) в соціальній службі, яка опікується пенсіонерами та інвалідами. Їм ваше ’не позорьтесь’ по цимбалах, вони все життя так живуть і в Україні і не в Україні. А нормальні люди і без вашого ’не позорьтесь’ нормально себе поводять.
Це просто крик душі, зустрічаю багато достойних українців, але є і такі шантажисти, і ті, які гудять і паплюжать нашу Неньку
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Те що і Європа, але краще Євпопа, обмовилась вдало, тій Європі до нашої країни далеко, єдиний + - це хороше дорожнє покриття.
В каком месте далеко?) Ну так, для общего развития?))))
kristi_ana• 23 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
А як фільтрувати?
По прописке, и принимать тоже. Я имею ввиду тех, кто действительно сейчас в этом нуждается. Потому что в Европе уже недоумевают с наших, которые туда сюда катаются и ездят на моря за пособия. Такой разводняк они ещё долго помнить будут. Пишут теперь во всех пабликах, в Киеве люди в кафешках зависают, а вы тут приехали за пособиями...
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
В моєму випадку явно не такі були, хоча на пляжі зустріла дві дуже класні родини, аж гордість взяла за українців, і тут сьогодні ці.
Не знаю, я по пляжах не ходжу... Все більше на роботу, на мовні курси, на курси по своїй професії, тому зустрічаю гідних людей своє країни!!!
savalena• 23 сентября 2022
Ответ дляAnnaOst
Це аксіома!
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
В усіх - клімат, чистота, ціни, смак продуктів, бюрократія, сервіс, це, що спало на думку перше.
Те тянка• 23 сентября 2022
Своим глупым высказыванием вы оскорбили всех. вынужденно выехавших с Украины людей. Очень многие хотят вернуться, но- по всем известным причинам- не имеют такой возможности. Жалуюсь на тему
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
А я і приїхала на пляж, але скрізь баагато українців.
AnnaOst• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Люди не народжуються достойними, відкритими, емпатичним, вихованими, критично мислячими, так само як і не народжуються з нестримною любов ю до шари, пасивними, жадібними, сліпо вірячиси телевізору/інтернету. Такими їх виховує родина і суспільство. Тому треба працювати над собою.
І, ризикую нарватися на бамбулі, в багатьох моментах ми дуже схожі з росіянами. Так що треба душити кацапа в собі
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляAnnaOst
100%
ИринаКа• 23 сентября 2022
Ответ дляkristi_ana
Непрацююча схема, бо місце реєстрації і місце проживання - різні речі.
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Климат и чистота у нас лучше?) Смак продуктов?) Единственное, в чем соглашусь и то, 50/50 это огурцы и картофель. Наши лучше в мульйон раз.
Сервис нормальный, выбор слишком невелик из-за четко работающей системы лицензирования которая у нас просто покупается. Бюрократия и у нас есть, а также вымогательство денег на ровном месте и абсолютно безпочвенное. Доказать невозможно
ИринаКа• 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Удалено администрацией...
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляТе тянка
А хто Вам дав право визначати міру ’глупості’. Вам розуму не вистачає українську вивчити, а когось глупими називаєте, сором
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляkristi_ana
По прописке тоже есть нюансы...
Я в Скандинавии, тут с оккупированных территорий через рашку целыми семьями люди приехали. И все бы ничего, но среди них немало любителей русского мира ’не все так адназачна. В трагедии Мариуполя виновата сама Украина и конкретно Азов’ и т д
Смылись, но не в рашку любимую , а в Европу. С днров всяких тоже полно ватников здесь
Pole• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
От і мені так соромно стало!
Ось так...
Та вони ці кошти на літак і витратять, аби ще вклалися в суму)))
Те тянка• 23 сентября 2022
Сором нації це такі співвітчізники.
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Створили чергу на півгодини, вициганювали на касі квитки безкоштовні, щось свої документи тикали, в результаті фокус у них не вдався, але черга кілометрова, із-за них на автобус запізнились, і , думаю не лише ми. Замість 40 вро, тепер 120 на таксі, я не мільйонер. А ще фукають, що в нас все погане - а там все краще, таке ж як і в нас, а ціни жесть.
А я от из за поляков тоже опоздала на встречу. И что теперь ?
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
От і мені так соромно стало!
Ось так...
А где в Европе? Франция, Австрия, Бельгия не дадут вам статус даже при тур визе США которой хз сколько лет. А с CUAET просто пошлют. А пособие, ну у меня на троих 600 евро. Думаете можно жить?)
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Ви марите, я українка, а Ви б мовчали мовою вбивць писати не соромно, я пишу , можливо, суржиком, а Ви, рашист 100%
А так че вы там возле кассы не гаркнули на гих по свойски и не сказали что вы спешите?
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
По прописке тоже есть нюансы...
А здесь уехали в Мариуполь, мол не стреляют, восстанавливают...
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
От і мені так соромно стало!
Ось так...
А по чем квыткы на литак в Канаду?
ДонаФлор• 23 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Помітила, що методички їм пишуть українською. Але херові у вас копірайтери, немає у нашій мові слова ’позорьтесь’.
В бан гадюку.
А в Євпопі как?)) Сейчас такое время, как полгода назад - активизировались рашеботы. Нужно хоть на месяц два убрать анонимы везде и отключить функцию регистрации свежих аккаунтов. Вангую - панических и вбросовых тупых тем станет на 80% меньше. Ну и тролли озабоченные отвалятся.
Ирина Веселуха• 23 сентября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Без коми моєї нікому погано не буде, а від таких - погана слава про Україну.
Яка подія конкретно вас так обурила. Я 6 місяців в Австрії, лише один раз бачила ситуацію з українцями, яка не дуже сподобалась. При роздачі гуманітарки в Червоному хресті одна жіночка двічі послала свою дитину взяти черешню. Все інше завжди достойно і пристойно.
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Алэ? Алэ?
Т.н вч такая вся в белом на пляж а там полно украинцев.
Просто пистец.
Вот за таких как вы реально стыдно.
Klodia• 23 сентября 2022
Ответ дляЩас ухожу
Что такое Евпопа?
Как гугл-переводчик перевел, так она и написала.
Вечер пятницы...Выползли матрешки-анонимы из раши с темами про плохих украинцев и про ’А мени сыстра дзвоныла, казала, що всим капец’....
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляIrina-5d24
Скандинавия. Не хочу писать подробнее где именно.
У них тут есть временная защита. И нормальные выплаты по европейским меркам. Дальше они получили канадскую визу, находят там хостов и едут в Канаду на пару месяцев. Получают там деньги и едут обратно в Европу, туда же, откуда уехали.
Говорили, что кто-то так сделал и схема рабочая.