БезобидныйКрокодильчик• 23 сентября 2022

Укранці в Євпопі

Просто соромно, бомжі, шаровики, це сором нації. Звичайно не всі, є достойні люди.
Клементина• 23 сентября 2022
Хто вважає, що така поїздка в Канаду за грошима на місяць - два це норм.
Ось вам схема - користуйтесь!
Для мене це дно
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Ось вам схема - користуйтесь!
Для мене це дно
Отакі моральні цінності в контингента тут, для таких моя і тема, але ж вони нажаліються, заклють, бо люблять шару і шахрайські схеми.
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Що хоч я і на пляж приїхала, як мені чомусь тикнула цим опонентка, проте українці і тут скрізь є, не лише на її мовних курсах.
Якщо Ви про мене, то курси не мої, а організовані місцевою владою, які відвідують дівчата три рази на тиждень по дві години після важкої праці, на час їх проведення, залишаючи своїх дітей під опікою сестер з костелу. Ну чому я не маю пишатись достойними людьми своєї країни!
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Так, про Вас, заздрю Вам. І я б так хотіла, але ....
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Але, що але?
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Але, що але?
Два випадки зіпсували статистику.
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Наші класні люди за кордоном є і багато!
Набагато більше ніж схематозників.
І ті, хто чесно працює, і ті, хто мітинги в підтримку України ооганізовує і збори для ЗСУ, і просто чесні гарні люди.
Таких більшість, і ними пишаюсь.

А про схематозників просто не могла не написати, бо для мене це був шок.
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Набагато більше ніж схематозників.
Таких більшість, і ними пишаюсь.

Так на Батьківщині їх теж завались, але про них теми не створюють, а чомусь за кордоном вони всім муляють!
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Бо вони представлябть країну, націю за кордоном, це ж очевидно.
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Так Ви про себе турбуйтесь і представляйте країну якомога краще! Ви одна як 10 найкращих, вийде 1:10) В Європі своїх маргіналів і всіляких різних вистачає, наші нічим не гірші)
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Стараємося, але потрібно, щоб всі старалися.
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Никто не совершенен!)
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Мені на європейських маргиналів байдуже, не хочеться, щоб Україну вважали країною маргиналів.
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Як маргіналів точно не сприймають) Часами думають, що ми тільки з дерев залізли, як мавпи, но то більше від необізнаності) Це свідчить лише про їх якусь обмеженість, а не як ні про нас)
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляLayka
Так, деякі говорять, що Ви ж украхнці бідні (небагаті), прийшлося пояснювати, що їм далеко до багатьох українців, які працюють, мають бізнеси.