БезобидныйКрокодильчик• 23 сентября 2022

Укранці в Євпопі

Просто соромно, бомжі, шаровики, це сором нації. Звичайно не всі, є достойні люди.
Натусик Я• 23 сентября 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Я не про таких, а про тих, хто під шумок війни вирвався в Європу і подорожує ще й шару вимагає скрізь, сором.
Удалено администрацией...
Zelenkа• 23 сентября 2022
Ответ дляДонаФлор
А в Євпопі как?)) Сейчас такое время, как полгода назад - активизировались рашеботы. Нужно хоть на месяц два убрать анонимы везде и отключить функцию регистрации свежих аккаунтов. Вангую - панических и вбросовых тупых тем станет на 80% меньше. Ну и тролли озабоченные отвалятся.
Я б ще додала, щоб знімали анонімів без анонсу) Ото ми б натішились, хто пише. А то бачать, що все, і затихають.
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
А так че вы там возле кассы не гаркнули на гих по свойски и не сказали что вы спешите?
Щоб не псувати репутацію українців ще й розборками
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляPole
Та вони ці кошти на літак і витратять, аби ще вклалися в суму)))
Еэто такие сказочницы. Главное обхаять украинцев. Вот такие клементины и авторицы и есть настоящий позор. И как выше тема, не так скорбит мать по умершему сыну.
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
А по чем квыткы на литак в Канаду?
Я не знаю, не интересовалась. Но, наверное, меньше чем 10 000 долларов (хоть и канадских). Их в семье пятеро
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
Так надо было без разборок.
Или вы только тут горазды плеватьв спину?
Оль_Вія• 23 сентября 2022
Ответ дляДонаФлор
+10000000000000000
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Не порядок, плохо чужой бюджет ведете.
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
Алэ? Алэ?
Т.н вч такая вся в белом на пляж а там полно украинцев.
Просто пистец.
Вот за таких как вы реально стыдно.
В місті багато українців - на пляжі, в парках, супермаркетах, кафе, на майданчиках, на вулиці
ДонаФлор• 23 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Ага, а ещё прикольно - когда херак и открывается автор сразу, как создаёт трольную срачную панически-политическую тему в разделе Дети, Образование)). И автоматически в полный пан.
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляОленаЯ
А ваше Але что значит?
Irina-5d24• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Скандинавия. Не хочу писать подробнее где именно.
У них тут есть временная защита. И нормальные выплаты по европейским меркам. Дальше они получили канадскую визу, находят там хостов и едут в Канаду на пару месяцев. Получают там деньги и едут обратно в Европу, туда же, откуда уехали.
Говорили, что кто-то так сделал и схема рабочая.
Да уж вот за такое реально стыдно. Люди без стыда и совести
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
Не порядок, плохо чужой бюджет ведете.
Тоже в Канаду на месяц хотите?
Или считаете нормальным так делать?
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Удалено администрацией...
Я не хотіла, чесно)))) Дуже бісять співвітчизники, які готові своїх же втоптати в лайно! Є різні, але намагаюсь не помічати таких, яким все погано і всі винні, а помічаю тих, хто поводить себе достойно в гідно! Пишаюсь тими дівчинами, які роблять все, що від них залежить, аби показати, що ми достойні люди і здатні на все, аби бути вільними і наблизити нашу перемогу! І європейці теж різні і по різному до нас ставляться, але теж зважаю на думку достойних людей, які пишаються нами, всіляко допомагають і вірять в нас і нашу країну!
PmB• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Тоже в Канаду на месяц хотите?
Или считаете нормальным так делать?
Если захочу то таких как вы точно не спрошу.
И я не верю в ваши басни.
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляKlodia
Как гугл-переводчик перевел, так она и написала.
Вечер пятницы...Выползли матрешки-анонимы из раши с темами про плохих украинцев и про ’А мени сыстра дзвоныла, казала, що всим капец’....
Я не анонім, на сайті з 2014 року
Zelenkа• 23 сентября 2022
Ответ дляДонаФлор
На днях якось видно клавала і тут наша Кабізяка в цей момент зробила нежданчик) То відразу ’ви все не так поняли’.
Зараз вони трішечки поумнішали, вкиди пишуть українською. Але і за кілометр видно те гівно.
ИринаКа• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Тоже в Канаду на месяц хотите?
Или считаете нормальным так делать?
Але ж ви також місце потепліше обирали? До Скандинавії через багато країн добиралися, а Канаду теж розглядали. Польща, Молдова, Румунія - близько, війни немає, але ж ви не там?
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляKlodia
Моя сестра зі мною, читаю, дивлюся новини, і останні дні страшно, але додому хочу.
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
И я не верю в ваши басни.
Мне все равно верите вы или нет.

А я такой беженский туризм считаю днищем. Уехать от войны это нормально. Но поступать так, как они обсуждали это позор
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляНатусик Я
Удалено администрацией...
А репутаця країни з таких історій і складається.
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Я в Скандінавіі тому, що сюди запросили друзі і надали житло. Тільки тому. Інакше, взагалі, нікуди не їхала б. Інші країни не розглядала
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Я не з тих
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
Так надо было без разборок.
Як без розборок, я ж не знаю яка вона, вона гвалт на касі влаштувала і без мене.
Layka• 23 сентября 2022
Ответ дляИрина Веселуха
Яка подія конкретно вас так обурила. Я 6 місяців в Австрії, лише один раз бачила ситуацію з українцями, яка не дуже сподобалась. При роздачі гуманітарки в Червоному хресті одна жіночка двічі послала свою дитину взяти черешню. Все інше завжди достойно і пристойно.
Я на початку свого перебування за кордоном допомагала в пункті помочі біженцям. Не бачила ні однієї людини, яка щось хапала, видерала в т.і. Навпаки, всі приходили такі зніяковілі, що ніколи в житті не потрапляли в таку ситуацію, коли приходиться щось просити і брати безкоштовно ... Питаєш, потрібна їжа? Відповідають: та ні, може комусь більше потрібно ніж нам, нам би курточку весняну, бо в зимовій уже жарко. Приходилось набирати торбу і просто пхати в руки, люди плакали від тієї турботи.
Мушля51• 23 сентября 2022
Що мелеш? Сама ти бомжиха
ИринаКа• 23 сентября 2022
Ответ дляКлементина
Ви користуєтесь житлом друзів, хоча Київ не саме страшне місто, ті жінки планують користуватися грошами Канади. При цьому ви не знаєте, звідки вони. Для мене різниці немає. Ну, крім того, що ми не чули ваших розмов і планів, а ви їх розмову слухали.
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляPmB
А ваше Але что значит?
Що хоч я і на пляж приїхала, як мені чомусь тикнула цим опонентка, проте українці і тут скрізь є, не лише на її мовних курсах.
Клементина• 23 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Згодна, в Києві не страшно. І поїхала я з України, коли рашики з під Києва вже пішли і стало безпечно. Мене запросили, я приїхала. Я нічим не зловживаю.
А те, що я описую - це вже не біженство, це саме зловживання. Хоча, все і законно.
Я не могла не слухати, вони недалеко сіділи і розмовляли
автор ОленаЯ • 23 сентября 2022
Ответ дляИринаКа
Ви що не розумієте, що це зовсім різні речі. Поїздка в Канаду - це шахрайство. Для Вас це нормально?