Коленная ложечка• 23 сентября 2022

Яким астрологам/тарологам, гадатєлям зараз довіряєте?

Вже нікому не вірю, таке відчуття що самі шарлатани, і знають що брешуть і все одно брешуть, а люди бачу і раді бути обдуреними, не всі звісно, але вистачає...як можна дивитись того хто каже одне, а потім справджується інше, якщо не протилежне? Риторичне питання...
Є у вас такі, що вас не розчарували?
SaBllya• 23 сентября 2022
Таких щоб прям на 100% то ні
ДелайКак_Я• 23 сентября 2022
Никому не верю. Хомутовской написала: ’Почему не смогли предсказать войну?’ Мой комент стерла. Мольфарка Магдалена каждый раз говорит то, что не сбывается - уже б молчала. Раскрученый Влад Росс позорище обыкновенное. Я удивляюсь зачем их приглашают на телевиденье.
120-120-120 (не худею)• 23 сентября 2022
Довіра - це дуже гучно сказано. Скажу за тих, від кого не верне)) Періодично з цікавості дивлюся Шептицького, Раміра Таро. Кілька разів потрапляла на прогнози Марії Тихої - дивна дамочка, але інтуітивно чіпляє. Стовідсоткових попадань немає, але і розчарувань теж.
АнтиТроль• 23 сентября 2022
Себе доверяю. Гадала недавно девушке, в шоке была, что все верно сказала. Но заметила, что информация с меня прёт, только когда я в хорошем настроении.
Тектоническая расческа.• 23 сентября 2022
Ірина з неймовірного світу Таро. На мій погляд ще не чула, щоб вона помилялася
Ще згадала - ’нерозкручені’ карпатські мольфари. Дивилася десь на початку лютого відео. У них питали, чи буде війна - троє з трьох сказали, що буде. І що пуйлу капець прийде)))
ротцвеники• 23 сентября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
А как скоро пуйлу конец?Надеюсь, быстрее, чем нам?
Ответ дляротцвеники
до кінця року або до весни. Про те, що нам капець, не казали. Інша мольфарка вже під час війни казала, що буде кепсько, але навіть більше Європі, ніж нам. Що в Україні буде потім благодать, але, на жаль, не у всій
БезникаЯ• 23 сентября 2022
Є на ютубі канал Гуцулендія, люблю послухати дещо. Але просто заради цікавості.
автор Коленная ложечка • 23 сентября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
А мобілізацію у тих чмошних Хомутовська предсказала? Хоч хтось з них це ’побачив’? Брехуни
Ответ для120-120-120 (не худею)
А де бачили? Вони хіба канали якісь ведуть?
ДелайКак_Я• 23 сентября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
С них такие же предсказатели как и с нас. Они мошенники самые обыкновенные.
Ответ дляТектоническая расческа.
Так і гуглити її?
Українська Мрія• 23 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Цікаво.А щоб ви сказали про мене?
Що мене чекає в роботі?
Ответ дляКоленная ложечка
Вони канали не ведуть. На каналі Гуцулендія і на інших (не пам´ятаю, на яких саме, але були сюжети тематичні)
Ответ дляКоленная ложечка
Так і гуглити її?
На Ютубі такий канал
Петриківна• 23 сентября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
А можна ссилку?
Дякую
АнтиТроль• 23 сентября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Цікаво.А щоб ви сказали про мене?
Що мене чекає в роботі?
Что вообще можно сказать по анониму? Для этого нужно имя и дата рождения, как минимум.
А вообще, проверки устраивать не стоит.
Уты-фрутик• 23 сентября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Подивіться Алехандро.Він війну передбачив в грудні (здається) 2021, я 23 лютого дивилася і офігівала.І про мобілізацію кацапні писав десь місяців 3 тому.Але говорить багато, і часто зайве.....
Хлопаю ресницами• 23 сентября 2022
Цікава тема
Мой_ужин• 23 сентября 2022
Ответ дляКоленная ложечка
Мені здається її розклади стали вже більш ангажовані. А якщо дивитись старі розклади, то все сходиться. Вона у річному розклади дивилась і Україну і росію, як на мене сходиться. І як раз жовтень-листопад для України дуже не добрі. І що росію тільки після 7 пакету санкцій вдасться трохи приструнити. І що тільки коли щось жахливе трапиться, то Україні і небо закриють і все дадуть для захисту. Це мене лякає..
Мой_ужин• 23 сентября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Цікаво.А щоб ви сказали про мене?
Що мене чекає в роботі?
Я так, навскидку, перевірю інтуіцію. Ви все залишили і кудись пішли/поїхали. Щозь пов´язане з дітьми у вашій роботі. Або вертаєтесь до чогось з минулого. Зараз дуже переживаєте, щось тяжке на серці, розчарування, можливо теж пов´язано з дітьми або з минулим. Буде шанс для вас найближчим часом. Якщо його використаєте, все налагодиться.
Смурфетта• 23 сентября 2022
Більшість типу екстрасенсів просто гарні психологи і вміють користуватися інтуіцією. А часто для рейтингу кажуть те, що люди хочуть почути, або навпаки щось шокуюче.
А передбачити долі мільйонів людей мені здається мало реально навіть справжньому спеціалісту в цій сфері.
Едимнаморе• 23 сентября 2022
Ответ дляМой_ужин
А мне не скажите, встречу своего мужчину? Спасибо.
Мой_ужин• 23 сентября 2022
Ответ дляЕдимнаморе
У вас навіть вибір буде серед 2 чоловіків. Можливо в дорозі зустріните)
Я тільки вчусь) Але бажаю вам його зустріти!
Мой_ужин• 23 сентября 2022
Ответ дляСмурфетта
Я більше довіряю астрологам. Що не кажи, а планети на нас сильно впливають. Дмитро Уранус дуже влучні прогнози робить, але дуже рідко.
Едимнаморе• 23 сентября 2022
Ответ дляМой_ужин
Спасибо
куркулиха• 24 сентября 2022
Ответ дляУты-фрутик
Даже интересно стало, посмотрела Алехандро, видео февральское о том будет ли в ближайшее время вторжение: сказал «не будет», если и будет- не скоро, а будет скорее как бы провокация изнутри, ближе к маю- июню. Будет только в Луганской области, и юго-восток. Но не сказал четко ничего насчёт войны. Да, и правда много лишнего говорит.
куркулиха• 24 сентября 2022
Ответ дляМой_ужин
Не знайшла Дмитра на ютубі, де ви слухаєте його прогнози?
Вытворунка• 24 сентября 2022
Ответ дляАнтиТроль
А вообще, проверки устраивать не стоит.
Можно считывать информацию по энергоследу, к примеру. И не нужны никакие данные.