Дядя Жора• 23 сентября 2022
Тільки мені так "щастить"?)
Стоїш в черзі. На одній із кас в аптеці молодий симпатичний хлопець. І твоя черга якраз до нього. Ти вся така " а мені потрібен пірантел"
🫣🫣🫣
Мядуза аля моргонер• 23 сентября 2022
И...а я на днях была у гинеколога мужчины была, он мне делал внутреннее узи
Дядя Жора
• 23 сентября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
Ему пох
Та воно зрозуміло. Мені не ок))))
Грибной_Дождик• 23 сентября 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
И как?
Дядя Жора
• 23 сентября 2022
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну внутрішнє УЗД від чоловіка приємніше ніж купувати антигельмінтне
Миледи• 23 сентября 2022
)) Он уже привык.
Но мне обычно тоже стыдно покупать такие препараты. Я обычно перед покупкой внимательно отслеживаю, чтобы не было очереди и продавщица была бабулька ))) Можете считать, что я странная )
Дядя Жора
• 23 сентября 2022
Ответ дляМиледи
)) Он уже привык.
Ну ви не одна така
Я_на_кожухе• 23 сентября 2022
Тю, тоже мне беда. Вы ж не мужчина за виагрой? Проблема не проблема вовсе.
Просто каралева• 23 сентября 2022
Ответ дляДядя Жора
про узи - это буквально? или иносказательно?
Дядя Жора
• 24 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
Ну мені б було не настільки дискомфортно.
Мамаша в бигудях• 24 сентября 2022
А що це?
Я б почекала, якщо це якась фігня від геморою чи щось таке. Пропустила б когось поперед себе чи встала б у іншу чергу.
Я так на заправці робила. Чоловік наді мною насміхався.
Просто каралева• 24 сентября 2022
а вообще зачем вам пірантел понадобился?
сами виноваты.
руки надо мыть тщательнее))
стыднее, наверное, кариес красивому мужчине показать. он вроде не заразен, но заиметь его легко.
сами виноваты.
руки надо мыть тщательнее))
Просто каралева• 24 сентября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
А що це?
антигельминтное вроде
Дядя Жора
• 24 сентября 2022
Просто глисти , соррі, але відчуття що ти неначе якась неряха, тому вони в тебе є. А я не знаю вже що робити, чому все допомагає лише не на довго. Фрукти овочі миємо, к
Руки постійно миємо. Всі правила гігієни дотримуємося. Я вже не уявляю що ж вони неначе рашкинці з Криму ’ не хочу уезжать!’
Просто каралева• 24 сентября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
А що це?
як - так? що вас на заправці злякало?)
Просто каралева• 24 сентября 2022
Ответ дляДядя Жора
вчера в передаче про ветклинику услышала:
’Кот Феликс отлично провел летние каникулы в Калифорнии. И его блохи тоже. Они все еще вместе’.
Дядя Жора
• 24 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
сами виноваты.
руки надо мыть тщательнее))
сами виноваты.
руки надо мыть тщательнее))
Я ще й антисептиками обробляю. Х

І всим кругом себе нагадую постійно про руки, миття продуктів. Тварин у нас немає. Солодке я зараз не їм. Я ,б@, хз вже що не так.
Отримаю страховку - піду до лікаря.

Дядя Жора
• 24 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
По ходу мої зі мною теж в США захотіли полетіти
Просто каралева• 24 сентября 2022
Ответ дляДядя Жора
Я ще й антисептиками обробляю. Х

Отримаю страховку - піду до лікаря.

а как вы знаете о их наличии? анализы?
Мамаша в бигудях• 24 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
як - так? що вас на заправці злякало?)
Той, хто заправляє, постійно читав ім´я на картці і починалося
Доброго дня Василь, як сьогодні день Василь, а чи правильно я вас називаю Василь, а чи давати вам чек, Василь?
Я не в Україні (уже давно) і картка у мене на ім´я чоловіка.
Тому я слідкувала, хто заправляє і намагалася встати у правильну чергу. А цей інколи брав - і перебігав. Начебто спеціально.
Я взлилася і пішла зробила картку на своє ім´я. А він кудись зник.
Дядя Жора
• 24 сентября 2022
Ответ дляПросто каралева
а как вы знаете о их наличии? анализы?
Ні. Їх досить помітно ((((
Дядя Жора
• 24 сентября 2022
Ответ дляАмели на мели
ну так может вы не себе
ребенку бабушке собачке
Я на дитину і спихнула
Просто каралева• 24 сентября 2022
Ответ дляМамаша в бигудях
ааа, ржака))
а як ви тоді відповіли на питання ’а чи правильно я вас називаю Василь’, що він продовжив вас Василем величати?
яка країна, якщо не секрет?