Балаболка• 25 сентября 2022
Запалення остехондрозу 2 тижні біль - невже крім диклофенаку нічого не допоможе?
Хожу в теплій хустці кофті
І не прохлдить
Чим мазати? Може я не то роблю
І не прохлдить
Чим мазати? Може я не то роблю
ДлинноНожка• 25 сентября 2022
Залежить від того, наскільки вам болить. Ви не пили ніякі ліки, просто терпите? Чи не дуже болить?
Балаболка
• 25 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Болитьь шо важко спати
Все надіюсь шо пройде
Руку підняти не можу
Все надіюсь шо пройде
Руку підняти не можу
ДлинноНожка• 25 сентября 2022
Ответ дляБалаболка
Це до якого лікаря тоеба йти?
Почніть з сімейного. Можна невропаталог.
Балаболка
• 25 сентября 2022
Ответ дляДлинноНожка
Ой я хочу до платного в Києві га позняках
В мене сімейний для галочки
Губы рыбы• 25 сентября 2022
Спершу диклофенаком зняти запалення, потім мазати маззю з бішофітом або живокостом, або зміїною отрутою + закутати. Коли вже відпустить - гімнастика спеціальна, розтяжка, басейн, щоб не допускати загострень. Це реально, спершу теж здавалося, що я вже не здатна працювати і реально не могла розігнутися. Але навчилася з цим жити. Бішофіт завжди з собою ношу.
Самоучка• 25 сентября 2022
Попробуйте бишофит, у них масло есть, очень классно убирает воспаление
На паровозе• 25 сентября 2022
Ответ дляОдноклассница
Грію сіль і в мішечку прикладаю. Ала не знаю, чи вам можна
Не всі запалення можна гріти
Борщец• 25 сентября 2022
До ср.ки карі очі! Не помогут мази без обезбаливающих. Автор, идите к врачу! К неврологу. Если и спать мешает, то ваш зажатый нерв уже воспалился. Назначали мне витамины группы В, миорелаксант(мышцы расслабляет), успокоительное, обезбаливающее, одно из них продают только по рецепту. И МРТ я делала, хотя по предыдущему и так была грыжа.
IndigoDi_UA• 25 сентября 2022
Физ.процедуры мне отлично помогли + укольчики.
Амплипульс делала, но назначал невропатолог.
Чебураха с перцем• 25 сентября 2022
Діклоберл днів 3 мінімум, краще 5, міорелаксант, вітаміни групи в, спокій
brenda2305• 25 сентября 2022
Автор, вам к неврологу
Тёплые платки не помогут. Вам нужен курс противовоспалительных, миорелаксант и покой.
Силиконочка• 25 сентября 2022
Нейрорубін! Це просто спасіння. Мазі до сраки. Як сьане легше - масаж і дікувальна фізкультура.
Силиконочка• 25 сентября 2022
Ответ дляБалаболка
В мене сімейний для галочки
Йдіть на ущі шиї відразу. Бо все одно відправлять
Беговая дорожка для носа• 25 сентября 2022
Ответ дляБалаболка
Болитьь шо важко спати
Все надіюсь шо пройде
Руку підняти не можу
Все надіюсь шо пройде
Руку підняти не можу
Надійтесь далі