Админко• 26 сентября 2022
Як поставити захист (Божий захист) на дитину 13 років?
Зараз ми знаходимося за кордоном. Чи ви знаєте ,,добрих знахарів‘‘ чи священників, мольфарів, ясновидців які б по фотографії могли поставити захист на підлітка від зглазу, нечисті. Є підозра на те що на дитині могли провести обряди (примітивні)свекрухою. Вона дуже змінилася, мене просто майже ненавидить, а свекруху слухає (боїться її, ставить її в приклад, не відмовляє їй ні в чому). Зараз вимушено через війну живемо всі разом на нашій території.
Маруська Му• 26 сентября 2022
Говорят за границей хорошая медицина....🤣 лично вам должны помочь
Гидроусилитель руля• 26 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Пубертатный период? Не, не слышали
Не, шо вы, это только сглаз
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2022
Божий захист, бабки і все в вас змішалося. В кого ви вірите? Ходите в церкву? До причастя? Хто є Бог в вашому житті? Якщо ви вірите в Бога, - моліться своїми словами, так і кажіть - в ім’я Ісуса Христа, будь захищений Господом. Нехай ніяке зло не має дл тебе доступу. Благословляю тебе.
Про бабок, тд навіть не хочу коментувати. Це гріх.
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2022
Ще додам, що нема добрих ворожок, бабок і тд. Це все гріх і зло. В кращому випадку шарлатани.
Миледи• 26 сентября 2022
Дитині 13 років - час прийшов для перших бунтів, матусю, то не обряди))
Краще психічно себе підготуйте - дитина починає відстоювати і формувати свою особистість. Вам знадобиться багато терпіння та любові✌️
Грабля• 26 сентября 2022
Який захист?
Ви про що ??
Вірите в Бога - вірте! Нащо вам посередник???
Моліться і вірьте в краще
І не плутайте поняття .
Все в ваших руках: взаєморозуміння і віра
Ви про що ??
Моліться і вірьте в краще
І не плутайте поняття .
Пиу!Пиу!• 26 сентября 2022
Ответ дляГрабля
Який захист?
Ви про що ??
Моліться і вірьте в краще
І не плутайте поняття .
Ви про що ??
Моліться і вірьте в краще
І не плутайте поняття .
Це правда
1-е Тимофiю 2:5-6
Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус, що дав Самого Себе на викуп за всіх. Таке було свідоцтво часу свого
1-е Тимофiю 2:5-6
Хитрушка-чекушка• 26 сентября 2022
Бабки, мольфары - это колдуны. А самая сильная защита - это материнское благословение. Просто любите своего сына. Человека тянет туда, где его любят
Жена аллигатора• 26 сентября 2022
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Пубертатный период? Не, не слышали
Вы шо? Пороблено ж
Бабушка мороз• 26 сентября 2022
Ответ дляГрабля
Який захист?
Ви про що ??
Моліться і вірьте в краще
І не плутайте поняття .
Ви про що ??
Моліться і вірьте в краще
І не плутайте поняття .
Згодна.
Щоранку та щовечора читайте молитви. За дитину, за свекруху в тому числі.
А коли дитина бунтує - поставте себе на її місце та зрозумійте чтому так. А коли Ви дитині відповідаєте - подумайте, чи хочете Ви, щоб Вам так відповідав чоловік, до прикладу?
Все відразу налагодиться.
А то ми командувати любимо, а коли нами командують- ні.
Все відразу налагодиться.
Слоник-тоник• 26 сентября 2022
Поставила себя на место свекрови. Я бы офигела, если бы сын себе такую слабоумную жену выбрал. Извините.
Жена аллигатора• 26 сентября 2022
Если бы европейцы только знали, какая средневековая дичь в головах некоторых беженцев, то возродили б инквизицию.
С перепою• 26 сентября 2022
Я можу. Обряд недешевий, але дієвий. Вартість 10 тис грн. Звертайтесь в лічку. Фотку висилати необов´язково.
Сподіваюсь, ви зрозуміли за що питаєте.
Допомогайте зсу, а не шарлатанам. Що швидше буде перемога, то швидше ви роз´їдетесь із свекрухою.
Сподіваюсь, ви зрозуміли за що питаєте.
Пупуговка• 26 сентября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
Это вам еще не понадобилось. Потом будете искать их в поте лица и благодарить за результат их. Единицы могут, осталтные псевдо....
Капитошечка• 26 сентября 2022
вы ж простите мама с прошлого века, а свекруха может в себе, адекватная женщина, в отличии от вас, вот ребенок к ней и тянется.
Капитошечка• 26 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
если в это верить, с вами будут происходить и чудеса и всякие странные вещи.
Вишиванка• 26 сентября 2022
Автор, якщо дитина хрещена, то вона й так знаходиться під божим захистом. А якщо ви не вірите, то нащо Вам божий захист?
Анютины ласки• 26 сентября 2022
У меня тоже с ребенком 14 лет сложности сейчас. Но даже в голову не пришло думать, что это какое-то колдовство.
НашлаПерепискуМужа• 26 сентября 2022
Автор, из какой глухой деревни Вы выехали? Вы хоть школу закончили?
Такая дикая дремучесть.
Бабки, ясновидящие, заговоры, обряды, колдовство и т.д.
У Вашего ребенка пубертат в разгаре, а Вы к бабкам собрались. Я б на Вас тоже злилась, если бы была Вашим ребенком.
Может почитать книги о развитии и взрослении?
Такая дикая дремучесть.