сама себе прекрасная• 26 сентября 2022

Брекети. Дуга за місяць повністю виправиться?

Чи як воно працює?
Великий сатирик• 26 сентября 2022
якби за місяць, то по 2 роки ніхто б не носив)
Как_б_не_так• 26 сентября 2022
Ще 100500 разів зміните резинки, дуги, можливо пружини ставитимуть. А потім виправиться, так. Зовсім не через місяць)
Баба Яга• 26 сентября 2022
1,5-2 года. Каждый месяц посещение врача
Карапулька• 26 сентября 2022
Дуги змінюють, вони відрізняюттся по товщині, в них сила різна
Люблю_джаз• 26 сентября 2022
Нет. Я ношу дуги по 3 мес , даже тонкие термоактивные . Только ваш врач знает сколько пар дуг и каких вы смените . Я ношу 2 года и верх квадратная сталь давно, а низ опять тонкие круглые ..В первые месяцы низ 2 термоактивные сломала , было 4 зуба не подключено и дуга не фиксирована) там в той системе чёрт ногу сломает, пусть врач по вашему плану лечения вам расскажет
Нагайна• 26 сентября 2022
2-3 тиждні максимум :)
автор сама себе прекрасная • 26 сентября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Я розумію)) просто сама перша дуга так і міняється крива?)
Дівчата, такий стрес. Перший день на роботі (з брекетами), а я ще більше шепелявлю ніж вчора, це капець...
Ответ дляКак_б_не_так
Шкода))) я думала буде простіше,не уявляю як з ними так довго жити
Ответ дляНагайна
2-3 тиждні максимум :)
Дуже чекала на таку відповідь))
Ответ дляЛюблю_джаз
Поки будуть міняти кожен місяць. Зараз поставили низ і накусочні пломби, перший день я ще норм говорила, а потім щось пішло не так((( ще й дуга тонка, надавлює, і два зуби не в системі, клики. Хоча вона і 7ки не чіпала чогось.
Как_б_не_так• 26 сентября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Звикнете. У мене старша донька носить рівно рік, і вже скоро знімуть-мені вже все подобається). А середня пару років тому носила пластинки одразу на двох щелепах (це пипець як незручно), а зараз з брекетами зверху та знизу. Звикла, не скаржиться)
Люблю_джаз• 26 сентября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Ее посмотрят, если она норм , то не трогают. А если прям сильная скученность или промежутки то да , за месяц кривится. Кстати будьте осторожны кусая там , где не подключено , там дуга слабее и может треснуть, особенно не устраивайте перепады теператур на термоактивной . Вам только поставили, привыкнете. За накусочные личный опыт не скажу, такого не было, но у кого были и говорить было сложно и есть . 7 подключит позже значит .
Ответ дляКак_б_не_так
Сподіваюсь) на мене всі сьогодні косяться, я про брекети не говорила, їх не видно, а говорю самі розумієте, всі дивуються, але мовчать))
Ответ дляЛюблю_джаз
Дякую! Кусати зараз взагалі не можу, боляче. Намагаюсь жувати сімками
Люблю_джаз• 26 сентября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
с брекетами очень много людей в возрасте 30+ , я думала в 38 я старая кошмар с ними ходить , уже 2 года ровно хожу, ещё полгода , но вижу у ортодонта ещё старше людей.
А по накусочным может вам советы дадут как есть и как быстро привыкнете , мне не нужны были, у меня куча пружин , тяг, имплантов была , своя атмосфера )) после активаций бывало говорить не могла, с тягами намотка обезьянкой вообще рот открыть. Мои коллеги уже по разговору знают когда я от ортодонта прихожу, если молчу или еле говорю значит не трогать )
Ответ дляЛюблю_джаз
Я якось чоловіка бачила 60+)) йому під імплант місце робили.
Мені їсти ще якось так, звикну, а говорити складніше стало, сьогодні третій день, гірше ніж в перший. Якщо просять голосніше то взагалі треш)) шепелявість збільшується , майже переходить на свист))
І настрій міняється, то здається що все буде гуд, то страшно, що щось не так зроблять.
Нагайна• 26 сентября 2022
Ответ длясама себе прекрасная
Дуже чекала на таку відповідь))
А Ви цю тему серьозно створили чи по приколу?

Син 2 роки носив, підліток.
Що там у Вас - бачить тільки Ваш лікар.
Ответ дляНагайна

Син 2 роки носив, підліток.
Що там у Вас - бачить тільки Ваш лікар.
Серйозно, задумалась як воно працює, думала одна дуга відпрацьовує , міняють на іншу. А тонкі мабуть все одно міняють, товсті вже працюють на виправлення зубного ряду.