Снідаю авокадо• сегодня в 15:17
Якщо вам до 37, є пропозиція
Дуров заявив, що готовий оплатити процедуру ЕКО для жінок, які захочуть народити від нього дитину, — WSJ
Якщо батьківство підтвердиться, діти зможуть претендувати на спадок Дурова, чиї статки оцінюють близько $17 млрд. Умови: жінка повинна бути незаміжньою та не старшою за 37 років.
Інвестиції виходять на новий рівень 🥴
Україна Online | Підписатись
Інвестиції виходять на новий рівень 🥴
Україна Online | Підписатись
Моська-слон• сегодня в 15:24
Ответ дляВанна Тазиковна
Кому нужен этот уродец лысый
Но очень умный.Укр голодранки очень даже были бы не против.
Ванна Тазиковна• сегодня в 15:24
Ответ дляМоська-слон
Раз вы не против, берите
Моська-слон• сегодня в 15:26
Ответ дляВанна Тазиковна
Раз вы не против, берите
Ахахаа,я так не умею,бракованная.Мне надо только по любви и чтобы горели глаза
Бяки-козяки• сегодня в 15:31
Ответ дляМиззери
Прикольно если потом будет столько потомков что они получат по 1 доллару )
17 млрд?))))))
Люблю джаз• сегодня в 15:31
Ответ дляМиззери
Воно ще хоче аби ті діти доказували що вони від нього.
Ванна Тазиковна• сегодня в 15:32
Ответ дляМиззери
Ну может есть одинокая бездетная у кого денег на эко нет то почему нет , ребенок может умный будет
Уродец, как и папка будет. Ещё и крыша у папки потекшая....та ну
СирОжино пирОжино• сегодня в 15:33
Ответ дляВанна Тазиковна
Кому нужен этот уродец лысый
Цікаво на вас глянути
Ванна Тазиковна• сегодня в 15:37
Ответ дляСирОжино пирОжино
Цікаво на вас глянути
Хотеть не вредно.
Столічна штучка• сегодня в 15:41
Це точно краще, ніж отой дід під 80 років у Великобританії, який молоду дружину шукає, щоб синів йому народила.
Цьому хоч секс не треба.
Чудовий каламбур• сегодня в 17:34
У него уже не менее 100 детей как минимум в 12 странах, родившихся с помощью ЭКО. Не считая шести, зачатых им традиционных способом от трех разных матерей.