Ацетилсалициловая кислота• 26 сентября 2022
Чому він обрав саме мене?
Дівчата, до мене вчепився знайомий, він непомітний, але спостерігає за мною. Іноді здається, що сидить під моїм будинком у авто. Сьогодні взагалі наснився сон, що він поселився у моєму телефоні, почав виписувати дивні смс-ки. Я не хвора, не сходжу з розуму , але точно впевнена, що він зняв квартиру навпроти мого будинку …
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Надеюсь, они не успевают читать все темы)
🤣
размахер• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Розумієте, я навіть не можу спокійно переміщатись по квартирі у спідній білизні. Він дивиться у якийсь оптичний прилад
Тогда какое-то время закрывать шторы, я серьезно.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
А... Вы в этом плане. Обычно тут девочки сразу раскусывают, когда мужик пишет. Он вам как-то угрожает?
Він просто нав’язливо спостерігає, для нього це свого роду кінофільм
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Замінила 3 дні назад, але вони просвічують, куплю непрозорі
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
А шторы ? Сейчас тем более светомаскировку соблюдать требуют. Вы одна в квартире живёте ?
Я живу з дитиною, доведеться витратити кошти на хороші штори, можливо, у нього зникне інтерес
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Автор, манія переслідування ні про що хороше не говорить. В вас немає доказів того переслідування. Якщо є- підійдіть і поговоріть з людиною. А краще сходіть до психотерапевта.
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це він вам так сказав? Я спостерігаю то для мене кінофільм.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Ми говорили про це з психотерапевтом, вона сказала, що у нього є ознаки хвороби, не у мене
Ответ дляЗефирная попка
Она говорит, что знает того человека. Вроде вместе работали. Бог его знает, может дрочер обыкновенный, подглядывает в окно и самоудоволетворяется ? Так зачем он про неё темы создаёт тут с событиями из её жизни ? И откуда он знает об этих событиях это уже вопрос.
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ніколи, автор, психотерапевт не поставить діагноз заочно. Ніколи не скажи про ознаки хвороби людини якої не бачить. Ніколи психотерапевт нічого не розказує про інших пацієнтів, це брехня.)) Ви або вчіться писати тексти на порадниці більш правдоподібно або шукайте іншого психотерапевта. Які докази у вас є?
размахер• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А признаки какой болезни у него?
Мой знакомый занимает нормальную должность, психа бы не взяли туда.
Может, есть отклонения, которые не препятствуют трудовой деятельности и внешне человек кажется нормальным.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Ну Ок, вона сказала «це нездорова поведінка»
размахер• 26 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Может, не здесь темы создает
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Поки що нездорову поведінку я бачу тільки з вашого боку і ваш похід до психотерапевта про це свідчить.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Дівчата, дякую тим, хто був зі мною у розмові. Вам гарного дня!
Ответ дляЗефирная попка
Доказательства, это его темы на советчица. Остальное, её предположения. Она написала, что он себя никак не проявляет. Короче, там вопросов больше, чем ответов.
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Автор запустите процес, отримати можете що завгодно. Від страхів і неврозу, до шизофренії. Те що ви пишете не є нормою.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Я працювала з психотерапевтом з приводу стосунків з чоловіком. Ваше право не вірити
размахер• 26 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
А кто сказал, что психолог рассказывал о других пациентах?
Нет ничего такого, если сказать автору, что с ней все в порядке (наверное же была психодиагностика и т.д.), а вот поведение знакомого не вполне здоровое. Вряд ли психолог ставила конкретный диагноз тому мужчине.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляЗефирная попка
Ви так активно намагаєтесь навісити мені тяжкі психічні розлади.
Ацетилсалициловая кислота
• 26 сентября 2022
Ответ дляСИРЕЛИ
Автор, а не могли бы вы дать ссылку на одну из его тем, на любую ?
Зможу ввечері, маю їхати
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А ви так активно нам нав*язуєте психологічний трилер з вами у головні ролі.
Зефирная попка• 26 сентября 2022
Ответ дляразмахер
Автор сказала, читайте вище. В неї немає доказів ненормальної поведінки її знайомого. Все що вона описує немає підгрунтя, тільки її почуття, її думки.