Наконец достойная обложка!
Цвіту і пахну• 27 сентября 2022
Ответ дляFeel good
Он, наверное, что-то говорили и в тот момент его сфоткали.
И посчитали гениальным фото.
Фотографы от Бога.
И посчитали гениальным фото.
Фотографы от Бога.
Як на мене не дуже вдалий кадр
Anita123-13ef• 27 сентября 2022
Ответ дляJR-88
Если Раша не развалится, то так оно и будет.
А как вы видите сосуществование с нацией маньяков и шовинистов пож боком, которые желают нашей смерти?
Это что-то типа Израиля и Ирана.
Каждый раз, когда рассуждают о нашей победе, я спрашиваю, а как мы будем жить дальше с ними? Теперь это озвучил сам Залужный и он 100 раз прав.
Это что-то типа Израиля и Ирана.
Сподівпюсь це інтерв´ю є десь в перекладі
Ответ дляInfinity290
Я читала астролога, єдиного на мій погляд, хто маже не помилявся в прогнозах. От він і раніше, і зараз пише, що яущо росію зараз не довести до повного розвала, вона через 10 років знову полізе. І ця війна нам здасться прогулянкою.
Чесно, для цього абсолютно не потрібно бути астрологом.
Треба забути про все русскоє від мови до букашечки з їх землі, побудувати бетонну стіну і озброїтись до зубів. Обкластись базами НАТО по всьому периметру
Ответ дляbananos
Щойно у Франції ось це побачила, так мило і тепло
Ой, не
Если бы Тайм с Залужным, а этого видеть не могу .
И да, это не просто обложка , этой обложкой зелени и ко дали понять , чтоб на Залужного не смели и рыпаться, а то на военных свой рот открыли.
Ответ дляInvictusgirl
Ой, не
Ой, та ладно. Реально, не час. Україну знають, про неї говорять, в кожному європейському селі наш прапор, щоб не говорили нашим біженцям раді і сприймають їх досить добре, абсоьютно нове і інше бачення про біженців для себе відкрили.
Ответ дляbananos
То есть не время , пусть дичь творят , поливают грязью военных ?
Нет, как раз время об этом говорить , пусть рты свои в сторону военных не смеют и открывать !
Ответ дляInvictusgirl
Їм ніхто і не дасть на них рипатись. Надіюсь народ пойме швидко що до трьох нілок влади потрібно додати четверту - військову
Ответ дляInvictusgirl
Я не буду з вами сперечатись, хоча маю думку, але я дуже проти любого розколу серед нас, навіть самого манюсінького, навіть на рівні вашої зі мною суперечки, можливо, на кухеі чи в кафе я б з вамиибагато чого обсудила, але не тут.
Ответ дляbananos
Ну как на Марченко и Кривоноса рыпаются и Залужный им как кость в горле , поэтому и писала , что у них там пуканы порвало от этой обложки )
Ответ дляbananos
Так это не раскол , нельзя позволять им армию дискредитировать.
Армия это основа ,без неё не выжить стране , а не без этих присосок .
Ответ дляInvictusgirl
Ну що ви пропонуєте, встати і боротись зараз з владою?
Мацкальня путьку боготворить, а миибудемо перевороти влаштовувати?
Ответ дляbananos
А это при чем ?
Я радуюсь , что кодлу дали понять , чтоб и рыпаться не смели.
Ответ дляСоната любви
я читала статью.
и в некоторых моментах я очень разочарована.
еще после интервью с яниной появилась настороженность.
а после этой статьи, еще больше в душе появилось сомнений.
надоело уже вранье и оправдывание.
такое ощущение что верить вообще никому нельзя.
надоело уже вранье и оправдывание.
А шо там Яніна віщає?
Ответ дляbananos
Шкода, що в кожний дім інформація і розуміння про нашу крахну прийшло саме таким чином
Ответ дляbananos
Так було в союзі після війни,
якщо звертали увагу, то до середини 80х від генсека партії до дир-ра школи - фронтовики ген.секи Брєжнев, Хрущов- фронтовики
Ответ дляInvictusgirl
Цікаво якою буде служба в армії після перемоги?! В мене сини. Чесно, я б хотіла, щоб вони пройшли мінімальну хоч підшотовку в військовій справі (хоч як і кожна мати не хочу, щоб воювали). Але щоб армія була як не в 90-00 роках, коли голодали хлопці і дідівщина відбивала нирки. А сучасна воєнна справа з людським відношенням і на виході нідна кваліфікація
Ответ дляРойЛеля
Хм, психологічно Ви вже готові до укр.перемоги
, значить вона буде. Адже стали задумуватися, актуалізувати в собі, ті моменти, що вже мирне майбутнє, роздуми про майбутнє після укр.перемоги. Класно
Another Lyolya• 27 сентября 2022
Ответ дляЕленнн
Ага.
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
6 ч.
Журнал TIME опублікував на обкладинці фото генерала Валерія Залужного. Це після того як Wall Street Journal проілюстрував статтю фотографією Тетяни Чорновол, журналістки і екс-депутата, твердо опозиційної до нинішньої влади.
Комусь пояснити ще, що після ТАКОГО Залужного зняти уже нереально? ’
’Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
6 ч.
Так Калинчук же нічого проти Залужного не мав, то в чому проблема?
Another Lyolya• 27 сентября 2022
Ответ дляЕленнн
в тому то й діло що не має до Залужного...на його сторінці в ФБ повний текст,і коменти
.
Ні, раніше читала, але в війну його вже й не читаю, якісь пости аж надто упороті стали, як на мене. Пару днів назад заходила знов подивитись.
А морок в коментарях багато де, не тільки у нього)