вАлнуюся сильнА• 27 сентября 2022
Ночью не спится и мысли про Канаду
как и тысячи иных украинцев мы получили визы, и много сомнений
может кто там живет и подскажет,
1) отношения с мужем плохие, хоть он и планирует выехать позже тоже, поддерживает переезд наш в Канаду
2) работаю онлайн и моей зп хватит на всю скромную базу с арендой жилья и питанием
3)я плохо вожу машину, и как получить там права не зная язык и с минимальным опытом вождения " ума не приложу", искать там жилье точно придется ,где есть транспорт общественный
4)язык знаю английский , В1 по тестам
5)знакомая (уехала ранее) приглашает в город средний величины, это не село и не миллионник, поможет снять квартиру и все оформить, но язык там французский , который надо учить и есть курсы в дальнейшем
6) сыну 13 лет и он не против Канады,
что делать?
в итоге, на что можно расчитывать в Канаде по итогам прибывания пару лет я не знаю и что может получиться после прибывания там , или вариант два , это остаться в Польше в комфортной квартире в Варшаве, где все устраивает и не надо ни учить язык, ни думать про машину , и жизнь " временно " устроенная
может кто там живет и подскажет,
4)язык знаю английский , В1 по тестам
6) сыну 13 лет и он не против Канады,
что делать?
Карапулька• 27 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
вот в этом и загвоздка, все считают что за пару лет я его выучу и курсы их помогают всем для старта, а я не уверенно в этом
Не думаю що вивчите швидко. Так, мінімально на побутовому рівні. Але найважче розуміти людей на слух. Бо говорити то вивчити легше значно. Тут зустріла людину, яка за10 років так і не розуміє половину речей, хоча відповідає досить добре.
Сприймати на слух найваще.
Цветок Мира• 27 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
как можно быть уверенной в том чего не знаешь?) конечно же не уверенно и страшно
Так надо узнавать) конечно, если ничего не знаешь, то оно шо попало. В интернете уже миллион видео есть от тех, кто поехал, от иммиграционных консультантов инструкции и разъяснения, во всяких соцсетях куча групп где люди каждый день задают и отвечают на вопросы по любому поводу. Молчу уже про официальные сайты каждой провинции. Конечно, если вам лень сидеть читать то все, то не стоит и ехать. А смысл просто лежать и думать?
соева-сысоева• 27 сентября 2022
Мда думайте дальше .я сдала биометрию а июле и до сих пор ни слуху ни духу/))люди по 4 месяца ждут а вы так рассуждает как будто хоп-и вы уже там))))
Карапулька• 27 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
В якому штаті? В цьому є за гвоздка, що через 2 роки неясно що робити
Так, але, я сподіваюсь що все закінчиться і повернутись буде куди. Якщо тут не получиться. Всеодно це хороший досвід.
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляКарапулька
Дай Боже
Карапулька• 27 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
нравится вам город и все в округ ?)
Так, дуже красива природа. Оленята приходять під будинок. Купа білок, качок великих. Дуже гарна природа.
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Я в Канаді. Моя англійська була рівня елементарі. Користувалась Гугл перекладачем, щоб вивчити правила дорожнього руху. Є і російською, але там переклад далекий від дійсності. Урок з автоінструктором 60 кад за 60 хвилин. Я здала на G1, а через 5 днів на G full.
Щодо цін. Житло дороге. Багато власників вимагають оплату за рік вперед, хоч це і проти законодавства. Можна не погоджуватись і жити на вулиці. Житло шукати заздалегідь через російськомовних ріелторів. В квартирах і будинках меблів нема. Або поступово купувати, або шукати, хто викидує. Перевезення меблів це також кошти. Не у всіх квартирах є пралка і тим паче сушилка. Встановлювати самим неможна.
Їжа...вона різна. Як і ціни на неї.
Відносини з чоловіком коментувати не буду, то ваше особисте.
Їжа...вона різна. Як і ціни на неї.
Цветок Мира• 27 сентября 2022
Ответ дляt.fodlash
на комфортные условия в Канаде надо нехило пахать.
Извините, а где не надо пахать на комфортные условия?
МадамОхмури• 27 сентября 2022
У вас англійська В1, напуркуа вам нульова французька? Ну так, стипендія і все таке, але...роботу треба буде шукати там, бо PR не отримаєте. Гарна допомога і одразу в Онтаріо.
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Їжа...вона різна. Як і ціни на неї.
Торонто?
Карапулька• 27 сентября 2022
Ответ дляt.fodlash
поставим вопрос иначе. где легче пахать: там,где знаешь или понтманшь язык и ниже цены или там, где ноль и цены космос?
На місці автора, так значно вигідніше буде в Польші. Тут ціни високі дуже. Думаю в Канаді також. Як переводжу в гривні - погано стає))
Тому тут має значення її націленість на довгу єміграцію. Не розумію коли люди їдуть так далеко на 3-6 місяців. Я таких зустрічала в США. Не розумію такого. Це надто важко, особливо дітям. Тому потрібен план довготривалий, інакше який сенс? Але кожен вирішує зі своєї ситуації.
вАлнуюся сильнА
• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Їжа...вона різна. Як і ціни на неї.
спасибо за ответ, а как долго вы учили правила и сложно ли в целом было ?
расскажите как вы живете с таким уровнем языка и в чем сложности у вас ?
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Ну то може хоч на гарячу лінію зателефонуєте чи в кризисну форму напишете?
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Правила вчила...ну десь із тиждень. Складно було, бо здавала російською, а питання там перекладені так, що дивуєшся таланту перекладача. Як можна перекласти те, чого в оригіналі не було і близько? Але знаючи, що мали на увазі в оригіналі, здала) Англійську я вчу. Я розуміла її, але не розмовляла. Зовсім. Страх був. Зараз спілкуюся. Це я мову вчу третій місяць. Вчора мер приходив, з ним розмовляла.Складності в мене з мовою знову ж таки. Бо для моєї професії вона специфічна. В мене вища освіта і мені потрібно диплом підтвердити. Тому вчу інтенсивно.
Купипупсичек• 27 сентября 2022
Я в Канаде, и я не знаю, что вам советовать. Сами выбирали весной между остаться в Польше и Канадой. Решающим стало возможность получить гражданство в Канаде, далеко от войны.
В Канаде все очень «для людей», чистый воздух, красивая природа.
Минусы- медицина, вернее доступ к ней, высокие налоги, французский язык ( в моем случае), легализация марихуаны ( подростки тут не стесняясь курят на каждой детской площадке вечерами), ну и цены на все тоже кошмар, надо привыкать, что 5 детских маек за 3 евро уже не купишь. Еда тоже не понятная, нужно пожить, чтоб понять, где что можно покупать, а где сплошная химия.
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляКупипупсичек
Лікарів просто шукайте по відгуках, якщо не те щось, шукайте далі. Є хороші, але треба володіти мовою, щоб мати змогу вибрати
Купипупсичек• 27 сентября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Вам просто не повезло. Я весной получала визу за 1 мес, моя мама с сестрой в августе- за 3 недели
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляКупипупсичек
А ви де?
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Ответ дляКупипупсичек
Ого. В нас, навпаки, підлітки грають в баскетбол і теніс. Як тільки є хвилинка, всі на майданчику. Але ж я і обирала район із спокійною криміногенною обстановкою. Тому в нас такого немає. І бомжів немає.
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Можна обрати лікаря, що знає російську чи українську. Я на сайті Торонтовка знайшла.
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
В мене вже давно свій сімейний, але англомовний.
вАлнуюся сильнА
• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
в Торонто можно сдать на русском ,или вы с переводчиком сдавали ?
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Зараз проблеми з лікарями, знайти вільних важко. Але все можливо.
Царевна в уггах• 27 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Шукайте роботу з проживанням, якщо хочете потім отримати документи. Вчіть мову, на права здам те, всі здають з часом. Головне вибрати провінцію правильно. Я б зв’язалася з консультантом по еміграції, щоб розрахувати ваші подальші шанси на отримання резиденції. І підготуватися як можна. Бачу багато людей, які просто приїхали і тепер тиняються без планів. Хтось вже повернувся.
консультант по эмиграции? а где его искать? там или в Украине? Чем он помогает?
Спасибо
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Так, є walk in теж непогані, якщо треба, то зверталася, цілком пристойний рівень
ЯНаПэПэ• 27 сентября 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Спасибо
В Канаді, підкаже ваші шанси з освітою, роботою і тд, яку провінцію обрати, як і за якою програмою отримати pr
Купипупсичек• 27 сентября 2022
Ответ дляЯНаПэПэ
Медицина бесплатная. Вопрос не в искать по отзывам, а в принципе, найти врача. Тут очередь на получение семейного доктора, в среднем, 3-5 лет. Мне нужно получить рецепт на мое лекарство, пошла в ближайшую поликлинику, врачей нет. Ни на сегодня, ни на ноябрь. Вообще нет, дали список клиник, которые нужно обзвонить, вдруг там есть тот, кто выпишет мне рецепт. Это лекарство я за 105 грн до войны могла легко купить в любой аптеке в У.
На англ говорю, если что. Французский нужно учить, это повышает мою стоимость на рынке труда
МадамОхмури• 27 сентября 2022
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ні, без перекладача. Здавати можна на будь якій мові. Але ж переклад неточний. Українського перекладу, нажаль, не було. Я взагалі їздила в Нью-Маркет здавати, там швидше було, а практику ...ще далі, на півночі) Їхала туди, де місця були найближчі, бо без машини неможливо тут жити. Хоч в нас магазини поряд, хвилин 20 пішки, але то мука назад йти з покупками.
Щодо перекладачів. В лікарні, в банку і де б ви не були, в якій установі, можна попросити перекладача і вам його нададуть протягом 2 хвилин.