МадамОхмури• 27 сентября 2022
Чоловіка відправляють до горячої точки. Порадьте будь ласка молитви.
Дівчата радили Псалом , але який? Які ще молитви треба читати на захист? Буду вдячна.
После 18• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Ні. Він там вже давно, визволяли Харківську область, тепер направляють до самого пекла.
В Донбасс?
КрестьянинДиор• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Молитвы молитвами, а бронижелет нормальный и прочее у него есть?
Пффф 100%• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Псалми від Бога. Але це просто тексти які писались у відповідних умовах, а не молитви.
Нет , не от Бога
Там проклены и желание смерти ,это точно не от Бога !
Пацан к успеху шел• 27 сентября 2022
В мене є Божий Лист, який колись дала переписати сестра моєї бабусі. Його добре мати з собою. Можу в приват скинути
маминаБубочка• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Правильно - просіте, а не читайте молитви і псалми.
Я ж і кажу. Просіть, плачте, благайте. Але особисто в Бога, без посередників. Просіть людей долучатись до молитв. Наповнюйте чаші молитвами.
Читання молитв допомогає сконцетруватись, а потім можна і просити.
До вищих сил теж треба якось звернутись спочатку, молитва - це і є звернення
Выкупаная• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
Херсон
МадамОхмури
• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
В нас кожен день на 12 годин молитва за закінчення війни в церкві, я буду молитись за вашого чоловіка.
Дякую велике. Ім´я В´ячеслав.
МадамОхмури
• 27 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Так
РозаЛюксен• 27 сентября 2022
Спасибо Вашему мужу,он наш герой!И Все у Вас будет хоршо,потому что с Вами Бог!
МадамОхмури
• 27 сентября 2022
Ответ дляПацан к успеху шел
Я вже його не передам. Не встигну.
МадамОхмури
• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Піст і молитва - мають велику силу. Беріть пости і моліться. Просіть Бога поставити охорону над ним.
Дякую . Храни вас Бог.
Смурфик• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Не пишіть того, що Бог не говорив. Не говорив Творець, що збереже всіх воїнів.
Інколи краще помовчати, ніж таке писати.
Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Ответ дляЛедиДи
І ще на фото воїна (з іншої сторони) переписати 90 псалом та покласти це фото в молитовник
Я своему вот такую дала с собой и он носит в кармашке постоянно
Капризуля• 27 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Купили в храме РПЦ?
Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Вот плакать- это лишнее.
Тантрический кекс• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Болісно читати. Так образливо за Бога. В одному тексті віра і магія.
ви якась дивна. псалми придумали не от фонаря...там сила велика у словах. вас у школі не вчили поняттю ’магія слова’??????будь яке слово несе магію,енергетику...що словом можнв вбити,зцілити?? не чули???і 90 псалом творить чудеса. а ви почитали слово магія і вже перелякалися...магія скрізь. навіть у вашому будинку. і магія не значить щось робити,заклинати. магія це те,що не піддається розуму. це і віра,і диво,і чудеса,які відбуваються з людиною..
Ух_ты_какая_я• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Все вірно. Ви падали на коліна і благали.
’Воззови ко мне и я услышу’ Еремия 33:3
Найулюбленіше моє місце з Біблії.
’Воззови ко мне и я услышу’ Еремия 33:3
Найулюбленіше моє місце з Біблії.
Немає ніяких правил
Хто як відчуває так і робить
Тантрический кекс• 27 сентября 2022
Ответ дляПффф 100%
Не читайте псалмы , они точно не от Бога , там такая злоба в них и ненависть.
Просите Бога своими словами искренне и от сердца и потом Отче Наш.
Пусть Бог хранит вашего мужа и всех наших воинов !!!!!!!
где в 90 псалме злоба?? что вы мелете как с перепоя и бодуна????
Ответ дляТантрический кекс
Псалом не творить чудеса, лише Бог.
Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Ответ дляКапризуля
Купили в храме РПЦ?
Идите язвить в другое место, если жало с утра давит
В церкви в Кривом Роге.
Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Хто сказав? Навіть Христос плакав перед Богом кровавими слізьми.
Я говорю. Мы с Христом не сравнимы