МисисПропер• 27 сентября 2022

Найбільша біль та образа, яку Вам завдав чоловік/ партнер

Тема з анонімами, адже нелегко написати найболючіші моменти. Мій при сварці мене ображає, одного разу обізвав « бєзобразієм», я може не міс світу, але симпатична то точно. Та й не в тому справа(
А ще головне - програв гроші, 10 тис. грн
Пишу і плачу…
Разумная Губка• 27 сентября 2022
Коли дізналася, що колишній чоловік зраджує і він підтвердив і йшов до неї, а я вагітна впала на коліна перед ним і просила не йти, фу, як згадаю, гидко за саму себе, що так принижувалася.

Показушница• 27 сентября 2022
Измена, особенно не могу забыть, когда ребенок болел, а он все равно уехал с любовницей и ее ребенком на выходные развлекать их, а я одна с больным ребенком даже не спала толком(((
Обнимашкина• 27 сентября 2022
Зрада з коханкою, ну і наостанок назвав - безплідною сук#ю.
Сижу на стуле• 27 сентября 2022
Боже, какие есть ублюдки. Ему вернется все за такое
КучМала• 27 сентября 2022
Ответ дляОбнимашкина
Ого. От кобелина..
Вилами по воде• 27 сентября 2022
Много чего было, я не первый день замужем.
Автор, не плачьте, чем вам помочь?
Куколка-мяуколка• 27 сентября 2022
Ответ дляОбнимашкина
О,боги (((какая гнида
Безберлоги.ру• 27 сентября 2022
Коли я вагітна з великим червоним носом і отікшими ногами сиділа вдома, а він повіз коханку в аеропорт.
Я завжди була до 50 кг, за вагітність набрала 34 кг і він казав, що у мене страшні товсті ноги.
Пішла від нього вагітною.

Пройшло 9 років.

Я щаслива, гарно виглядаю, маю хорошу роботу з високою ЗП, багато уваги від чоловіків, хороше авто і дуже хороший секс з коханим.
Колишній поїхав до іншої країни 4 роки тому. Забезпечує не погано дитину.
Коханку бачить 1 раз на рік на морі, де вони зустрічаються. Вона старша мене, їй 40, дітей не має. Працює якимось економістом в державній установі за 3 копійки.
Обнимашкина• 27 сентября 2022
Ответ дляКуколка-мяуколка
О,боги (((какая гнида
Ще яка, частину грошей ще витягнув(

Карамелька• 27 сентября 2022
Девочки, надеюсь все Ваши мужья уже бывшие, ужас какой.
Не обижал никогда, не могу ничего вспомнить.
жар-птица Нюра• 27 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Пішла від нього вагітною.

Пройшло 9 років.

Шось у вас все навколо грошей крутиться, майжев кожному реченні про це
жар-птица Нюра• 27 сентября 2022
Ответ дляКарамелька
А часто хвалит и говорит какая Вы красивая?
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 сентября 2022
Мой не поддерживает меня в плане ЭКО. Переживает о ситуации в стране, о доходах, о зиме, о войне.
Уже больше 10 лет как надеется на «оно само», но все никак. С горем пополам уговорила год назад на ЭКО, зимой сделали забор ЯК (1 шт получилась только) и началась война. Летом сделали подсадку и пролёт. Сейчас снова стимуляция, получились 7 шт, но все отстают в развитии, а может и остановятся вовсе. Переживаю очень, а он молчит. Мне поддержка какая-то нужна, а от него тишина. Иногда накатывает и кажется что эти дети нужны только мне, но когда срываюсь и начинаю высказывать он говорит что я не права и тоже хочет, но война, здоровье, возраст…. Короче вот это отсутствие поддержки просто моя боль. Хочется волком выть, а он как камень - ноль эмоций.
Я не на долго• 27 сентября 2022
Самая большая обида...ребенок от любовницы, чего уж там..
Пусин Кукин• 27 сентября 2022
Коли помер мій батько, чоловік на похоронах закатав таку істерику, що мені потрібно було його заспокоювати, бо був на підпитку зранку. Після кладовища впихнула його в маршрутку щоб їхав в місто (поховання було в селі).
Як було 40 днів після смерті мого тата, я їздила в село, повернулася, а в квартирі розгромлена кухня - чоловік запросив друзів і вийшла бійка у нас вдома.
Через 2 місяці після смерті тата, я вирішила, що більше не можу з ним жити.
Коли він ішов, сказав дитині-підлітку, що жалкує, що вона народилася і що я не зробила аборт.
Коли не знайшов 1 хвилини хоча б вайбері написати їй привітання з Днем народження у 16 років.
За доньку болить дуже.
ПриснитсяЖЕ• 27 сентября 2022
Ніяких образ я не терпіла. Образив серйозно - нафуй з мого життя. А взагалі у мене по життю чоловіки адекватні.
navariya• 27 сентября 2022
На вопрос отдыха (типа поездки) - ответ был нейтральным...
когдадеЦкие• 27 сентября 2022
Ответ дляБезберлоги.ру
Пішла від нього вагітною.

Пройшло 9 років.

то він закордоном вже іншу собі знайшов.....)))
когдадеЦкие• 27 сентября 2022
Ответ дляПусин Кукин
За доньку болить дуже.
бідна дівчинка, мами вибрала татка ідіота і алкаша, терпіла багато років.
Надіюсь, що дитина буде розумніша за вас.

ГоспожаБеладонна• 27 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Обнимаю Вас и хочу поддержать- Вы не унижались, Вы хотели своему ребёнку жизни с мамой и папой, даже такой ценой.
когдадеЦкие• 27 сентября 2022
Ответ дляГоспожаБеладонна
ні, вона хотіла чоловіка для себе, бо дитина ще не народилася і вони не думала про чоловіка, як про батька.
Але жінки часто падають і принижуються, що б залишити чоловіка, прощають зради і т.д.
це природа жінки, їй треба сім я.
ГоспожаБеладонна• 27 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
це природа жінки, їй треба сім я.
Она уже была беременна, мозг и тело перестраиваются сразу, приоритет - будущий ребёнок, мужик отходит на второй план.Вспомните себя в положении - женщина замыкается на себе и жизни в чреве
Безберлоги.ру• 27 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Може і так)))
Але це вже не мій біль)
Вилами по воде• 27 сентября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Вы остались вместе?
Сижу на стуле• 27 сентября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мое мнение он не хочет. Поэтому находит 1000 отговорок. Когда хочешь находишь миллион поводов почему за. Так что все таки если будете продолжать, рассчитывайте только на свои силы, если вдруг он сольется( знаю такие случаи).
ЭкстрасенсиХаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Иногда тоже так думаю, но стараюсь выкинуть из головы такие мысли. Ему 40, за то что он сольётся я не переживаю - меня любит до безумия. Порой склоняюсь к мысли что может это эгоизм у него такой - моя и делить не с кем не хочу.
Не знаю. Запуталась.
автор МисисПропер • 27 сентября 2022
Ответ дляРазумная Губка
Як у Вас зараз складається життя? Думаю , та дитинка- Ваше щастя, надія та опора )
Не звертайте увагу на злісні коментарі.Ніхто не знає наперід , як би себе повів у такій жахливій ситуації. Щастя Вам
Сижу на стуле• 27 сентября 2022
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не знаю. Запуталась.
Ну это какой-то инфантилизм в 40 лет. Просто ему не особо надо. И так хорошо живется, а тут начнутся крики, подгузники, жизнь поменяется на 180 градусов.
автор МисисПропер • 27 сентября 2022
Ответ дляВилами по воде
Автор, не плачьте, чем вам помочь?
Дякую, та хто мені може допомогти(
Це в мого періодично коли запиває, таке трапляється.Фінансово протягну і себе, і дітей, ну поки що, війна ж все- таки.І головне- діти за ним пропадають просто.Він може до тижня пити, рік не пити, або вина 150 гр раз в місяць, в періоди спокою ідеальний в усьому. А я не можу, ненавиджу, особливо зараз його
Я не на долго• 27 сентября 2022
Ответ дляВилами по воде
Вы остались вместе?
Вместе