МадамОхмури• 27 сентября 2022

Чоловіка відправляють до горячої точки. Порадьте будь ласка молитви.

Дівчата радили Псалом , але який? Які ще молитви треба читати на захист? Буду вдячна.
Svitlo_• 27 сентября 2022
Немає ніякої чарівної молитви і псалма.
Є єдиний рецепт своє життя приводьте під Слово Боже, щоб молитви ваші доходили до Бога і просіть своїми словами, плачте, кричіть. Все що кладеться на серце.

Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Псалом 90 обязательно. Или в церковной лавке купите за 5 грн, или от руки перепишите
Заказываю сорокауст( для воинов бесплатно) и неусыпаемую.Сейчас с другого телефона фото ещё одну молитву сброшу, в церкви дали.
Можете открыться? Сброшу в личку
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Можете открыться? Сброшу в личку
Дівчата. Почитайте уважно псалом 90. Це обітниця для праведника, а не для кожного, хто його прочитає.
Тантрический кекс• 27 сентября 2022
90 псалом читати щодня за свого чоловіка зранку і увечері. а взагалі 26, 39,58,90
Атятя_тётя• 27 сентября 2022
Благослови, Господь, мою молитву, яку я довіряю Святому Георгій Побідоносця. Правий, славний і всехвальний, Святий Георгію, прийми милостиво звернення. Благосердя твоє буде мені вірною порукою, бо Сам Творець дав тобі опікуватися і зберігати всіх воїнів на полі бою. Сам ти збережи та вкрий своєю святою пеленою воїна, раба Божого (ім´я) Втіш скорботи його та вкрий страхи денні та нічні, не допусти до тіла його рани лихі. Куля нехай мимо пролетить, гострий спис не проб´є, ворог не побачить та мимо пройде. Завзятий вогонь його тіло омине і сам він з поля бою живий та здоровий прийде! Господи допоможи!Господи благослови! Во ім´я отця і сина і Святого Духа, нині і прісно і навіки віків! Амінь!
Ситечко для мыслей• 27 сентября 2022
Колишній атовець. Я читала псалом 90. Коли страшні обстріли були - просто падала на коліна і благала залишити його живим.
Я атеїст.....Але коли важко, то вже і в молитви починаєш вірити, бо вже не знаєш як допомогти.
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляАтятя_тётя
Не пишіть того, що Бог не говорив. Не говорив Творець, що збереже всіх воїнів.
Запароленое одеяло• 27 сентября 2022
Я вам від всього серця бажаю, щоб повернувся живий і здоровий.
Псалом 90!
Горизонтальный самовар• 27 сентября 2022
Заказать сорокоуст за здравие в трёх церквях

Тантрический кекс• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
щоб ви не казали, моя хрещена свою доньку 90 псалмом витягла с того світу.читала без упину. і врятувалися всі,хто був коло неї. 90 псалом це сила силезна. взагалі в псалмах закладена велика магія слова.
Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
И что? Я верю и мне помогает.
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
Все вірно. Ви падали на коліна і благали.
’Воззови ко мне и я услышу’ Еремия 33:3
Найулюбленіше моє місце з Біблії.
Атятя_тётя• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ви читати вмієте ? І розумієте прочитане?
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляТантрический кекс
Болісно читати. Так образливо за Бога. В одному тексті віра і магія.
Дама_с_коготками• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Бог говорил : ’Просите и по вере воздастся вам’
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляАтятя_тётя
’бо Сам Творець дав тобі опікуватися і зберігати всіх воїнів на полі бою.’ - немає такого.
КрестьянинДиор• 27 сентября 2022
Автор, а нельзя не ехать?
Запароленое одеяло• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Де магія в Біблії? Щось вас не туди понесло.
Выкупаная• 27 сентября 2022
Читаю , як захист молитву-захист для наших захисників воiну Юрію спочатку, а потім псалом 108, I уявляю, як вони зникають з нашої землі. Перекидаю цю iнформацiю всім знайомим. i вам раджу. молимся, хоч я і не дуже сильно набожна

Молитва до вмч. Юрiя Переможця Святий славний і всехвальний великомученику Христовий Юрію! Молимо тебе, вiдомий заступнику за нашi потреби моли з нами i за нас милосердного Бога, щоб милостиво почув наші молитовнi благання до його благостi й не відкинув того, що потрiбно для нашого спасіння та Доброго життя; заради даноï тобі благодат зміцнив у битвах православне воïНСТВО. зруйнував ворожі сили, що повстали проти нас. - нехай посоромляться та вкриються ганьбою, зухвалість iх нехай зникне, нехай побачать, що ми маємо Божественну допомогу і всім, хто у скорботі та скруті перебував, яви своє могутня заступництво. Ублагай Господа Бога, всього творіння Сотворителя, визволити нас од вiчної муки, щоб ми завжди прославляли Отця, і Сина, Святого Духа I сповідували твоє заступництво, нині, і повсякчас, на віки віків. Амінь.

Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Правильно - просіте, а не читайте молитви і псалми.
Я ж і кажу. Просіть, плачте, благайте. Але особисто в Бога, без посередників. Просіть людей долучатись до молитв. Наповнюйте чаші молитвами.
Пффф 100%• 27 сентября 2022
Не читайте псалмы , они точно не от Бога , там такая злоба в них и ненависть.
Просите Бога своими словами искренне и от сердца и потом Отче Наш.
Пусть Бог хранит вашего мужа и всех наших воинов !!!!!!!
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
А я що Біблію коментувала? Я коментувала пост - це пишуть про ’магію’ псалмів.
ЛедиДи• 27 сентября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Можете открыться? Сброшу в личку
І ще на фото воїна (з іншої сторони) переписати 90 псалом та покласти це фото в молитовник
маминаБубочка• 27 сентября 2022
Архистратигу Михаилу еще можно - длинная такая молитва
Псалом 90 поддерживаю
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляПффф 100%
Псалми від Бога. Але це просто тексти які писались у відповідних умовах, а не молитви.
автор МадамОхмури • 27 сентября 2022
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор, а нельзя не ехать?
Ні. Він там вже давно, визволяли Харківську область, тепер направляють до самого пекла.
Пффф 100%• 27 сентября 2022
Ответ дляSvitlo_
Плакать зачем ?
Нужно наполняться любовью и верой , что все будет хорошо и просить этого у Бога и верить безоговорочно , что все так и будет!
Выкупаная• 27 сентября 2022
Ответ дляЗапароленое одеяло
ви не чули що молитви побудовані певним чином?
После 18• 27 сентября 2022
Ивану воину, Неусыпаемый Псалтырь в 3 монастырях заказать.
Svitlo_• 27 сентября 2022
Ответ дляМадамОхмури
В нас кожен день на 12 годин молитва за закінчення війни в церкві, я буду молитись за вашого чоловіка.