Як забути сон підкажіть хто знає?
Якесь страшне відчуття після нього серце чуть не вискочить навіть нудить постійно і темніє в очах.
Приснилось наче я в якомусь місті воно майже зруйноване якась напів темрява іде дощ я зайшла в якийсь таке наче критий базар там наче спитала де це я а мені відповіли не скажу тільки покажу і показують мені жменю ізюму і я Розумію що я в Ізюмі. (Хоча я там зроду в своєму житті не була та й взагалі ніде не була окрім свого селища) і там лежать розчленовані люди купа людей це дуже страшно а деякі варяться наче на їжу. Я навіть бачила голови і всі ті частини. А потім цей сон різко переривається і я вже наче дома вийшла на вулицю дивлюсь на небо а там на нас летить фосфор і сирени немає а через деякий час залетіли літаки і почали нас бомбити. Господи Боже як мені забути цей сон. Він у мене прямо перед очима стоїть. Може це я вже схожу з розуму?
МощныйШива• 27 сентября 2022
Зробіть пеперву від новин.
З понеділка на вівторок сни не збуваються
Любвиобильный бот• 27 сентября 2022
Намагайтесь не викладати тут жахіття. Підіть краще на особистий прийом до спеціалістів.
Уси Пуси• 27 сентября 2022
Підійдіть до крану відкрийте воду, сон як вода, піде й не згада.
Вмийтеся і постарайтеся не згадувати. Це просто сон, погода, новини.
Ответ дляУси Пуси
Дякую зараз попробую. Я вже майже все перепрошувала постійно іду вмиватись від того що млосно робиться.
Ответ дляЛюбвиобильный бот
До яких спеціалістів? В нас окрім психіатра більше нікого немає.
Уси Пуси• 27 сентября 2022
Ответ дляВалерия-8355
Вам треба відволіктися, якщо є можливість вийти з хати, сходить да хоч в магазин купіть щось, хліб, по роздивитися полиці.
Любвиобильный бот• 27 сентября 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3165248
З цим розібрались? Я продивилась вас , хтось намагається скривдити чи запугати. Повитирайте ці теми( якщо можна), якісь погані люди слідкують за вами.
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Вибачте давно сюди не заходила. Не розумію де в мене це взялося. Але я особисто чесно цього не писала. А як удаляти теми. Зараз продивлюся що в мене ще за теми.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 сентября 2022
Ви напевно дуже берете до серця новини.Багато хто каже, що нам сниться те про що ми думаємо.Може ви перед цим щось погане побачили або прочитали про війну, ось мозок під час сну і видавав ці картинки.
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В мене чоловік на війні. Тому і сиджу постійно в новинах. Перед сном включила 90 псалом і під нього заснула може коли балакало збило сон.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 сентября 2022
Ответ дляВалерия-8355
Тоді це точно від переживань.Хай все буде добре з вашим чоловіком.Ще кажуть, якщо сон страшний то наяву це означає щось хороше.Хай так і буде.
ПАЦАНКА О• 27 сентября 2022
Автор! Успокойтесь! Этот сон, следствие ваших страхов! Не смотрите новости.
Оградите себя от негатива. А сейчас прочтите псалом 90 несколько раз. Это самая сильная молитва. Обнимаю вас!
Ответ дляПАЦАНКА О
Дякую