Чтооооооооооо?• 27 сентября 2022

Чи є зараз карантин при короні для проживаючих поруч?

Тест не здавала ще, але дуже схоже. Дочка на 99% відсотків хворіла в лютому, хоча тест тоді не робили. Зараз повністю здорова, чоловік теж. Безкоштовні тесты без симптомів їм не зроблять , а платити за плр щось не дуже хочеться. Сидіти всім разом на карантині, чи тільки мені якщо підтвердиться?у лікара завтра також уточню.
Всім здоров´я
Агент Пинкертона• 27 сентября 2022
Муж болел, ничего врач не говорила о проживающих вместе. Но это был август и дети в школу все равно не ходили.
НичеНипанимаю• 27 сентября 2022
Какой карантин, отстаньте от людей!