Пупуговка• 27 сентября 2022

Перхоть у ребенка

Девочки заметила у 5летней дочки в нескольких местах на голове шелушение, сухая перхоть что ли. Она голову чешет, ну я и глянула что её беспокоит. Подскажите, кто сталкивался что делать? Волосы длинные кудрявые, мою раз в 10 дней бюбхеном принцесса розалия и сушу феном. Может витамина не хватает какого-то?
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Раз в 10 днів?

Голова колгоспу• 27 сентября 2022
У нас на некоторые шампуни сразу появляется. И наблюдаю, что промывать после шампуня надо хорошо.
ЛижТолько• 27 сентября 2022
желтые корки?
Доль Чекомбана• 27 сентября 2022
В моєї таке було на Бюбхен. Змінила на Веледа, все пройшло
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Раз в 10 днів?
А что здесь такого?
Волосы имеют особенность самоочищаться.
А вот каждый день мыть волосы - это очень плохо. Тем более нахимиченными шампунями.
А раньше Вы думаете, как люди жили? Они не мыли часто волосы.
И если волосы каждый день заплетены в прическу, косы, то они не пачкаются так быстро, как распущенные.
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
А что здесь такого?
Волосы имеют особенность самоочищаться.
Самоочищення волосся?))) Це яким чином? А шкіра голови теж самоочищується від поту, жиру, зроговілих клітин?
Про кожен день я і не писала.
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Про кожен день я і не писала.
А Ви спробуйте експеремент провести.
Не мийте волосся певния час (якщо миєте раз в тиждень - не мийте 3-4 тижні), і тоді зрозумієте.
автор Пупуговка • 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Раз в 10 днів?
Они и через 10 дней чистые еще. Это ж ребенок, а не взрослый.
автор Пупуговка • 27 сентября 2022
Ответ дляГолова колгоспу
Стараюсь промыть хорошо, думаете шампунь остается?

автор Пупуговка • 27 сентября 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
А какой, покажите. Я давно бюбхеном мою, проблема с легким расчесыванием.
автор Пупуговка • 27 сентября 2022
Ответ дляЛижТолько
желтые корки?
Нету вроде
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
А Ви спробуйте експеремент провести.
Пробувала - жирна пакля за 13 днів
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Пробувала - жирна пакля за 13 днів
13 днів. А треба більше почекати.
В мене колись получився вимушений такий експеремент. Місяць я не мила волосся. І зрозуміла, що воно самоочищається саме.
І потім, чим рідше миєш, тим повільніше волосся грязниться.
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
13 днів. А треба більше почекати.
Ні, дякую. Ходити з жирним смердючим волоссям і чухатись - не для мене.
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Пробувала - жирна пакля за 13 днів
Ну це все треба пробувати.
Кожний організм людини індивідуальний.
Ще ж залежить від умов, в яких знаходиться людина.
Доль Чекомбана• 27 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Брала в Антошці.
Дуже піниться, економний
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляПупуговка
Совершенно верно!
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Я всього лиш відповідала на Ваше запитання.
Вам дивно, а ось так буває.
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
Вам дивно, а ось так буває.
Так може це у вас буває? Я від жодної людини такого не чула і не бачила. В такі дива не вірю, бо доросла і лікар) Часом в лікарні бачу людей, які місяць голову не мили - не самоочищується в них волосся і шкіра голови.

Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
В мене так. Але ж я не думаю, що Ви зі всіма людьми спілкувалися на таку тему, тому я думаю, що в багатьох людей, які б провели також такий експеремент, такий був би висновок.
Тим більше, що чим рідше миєш, тим повільніше волосся грязниться, це не я придумала.
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляМона Лиза
Тут ще дивіться що - Ви мені навели приклади людей, яких бачили в лікарні. Так ось, в таких умовах людському організму не до очищення волосся.
Мона Лиза• 27 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
Ясно))))
Форточка• 27 сентября 2022
Витаминов , омега может не хватать.
Бюбхен не очень шампунь. Пробуйте другие, Веледа или подобные.
Омегу детскую подавайте , думаю вреда не будет.
автор Пупуговка • 27 сентября 2022
Ответ дляФорточка
Витаминов , омега может не хватать.
Спасибо!