Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022
Спонсори в Британії дивно себе поводять.
Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.
Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.
Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.
Ну, добре.
Проблема #1.
Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.
Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.
Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.
Проблема #2
Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.
То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?
В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.
І останній дзвіночок. Проблема #3
Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.
Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.
Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.
Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?
І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?
Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.
Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.
Це якийсь махровий егоїзм?
Ну, добре.
Проблема #1.
Проблема #2
І останній дзвіночок. Проблема #3
Це якийсь махровий егоїзм?
Гороховая• 27 сентября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Вы не поверите, но даже молдаване были в шоке от благосостояния украинцев).
Я одесситка, мы выезжали с детьми в самом начале войны.
Так молдаване очень удивлялись, что у нас у каждой женщины своя машина (мы 4 семьи ехали) - прям космос для них. Хз почему они считали Украину нищей...
Потому что у них вместо головы телевизор. Что по телевизору рассказали, в то и верю. Вам не показалось, что курс простого гражданина Молдовы расходится с курсом их правительства. Т.е.я хочу сказать, что большинство любит и ждёт расию. И искренне не понимают почему мы туда не стремимся, т.к. по телевизору сказали, что мы нищая страна. Ездили туда тоже из Одессы, но выдержали две недели)
Ответ дляКарамбОлька
Можу вам відповісти, чоловіки повністю розділяють роботу по дому- кухню, прибирання і догляд за дитиною, єдине- жінка обов´язково працює з моменту, коли дитині 9-12 місяців.От і вся правда. Чоловіки на кухні- любо глянути, вміють смачно приготувати і прекрасно прибрати кухню. На святах малі діти висять на чоловіках, жінки не носять.
Ви наче про мого чоловіка написали, а він українець
Правда працювати я пішла, коли малій вже був рік
парИла я парИла• 27 сентября 2022
Ответ дляKhmelnichanka
Я пока в лагере, но вот- вот обещают социальнкю квартиру, да и в целом, нужно учиться экономить ресурсы. Иногда полезно выйти из зоны комфорта )))))
В лагере можно и не экономить вообще)))
Повелитель интернета• 27 сентября 2022
Ключове слово ’ погано знаю англiйську’ - просто могли неточно перекласти те, що вони говорять, звiдси й непорозумiння.
Не стидайтесь перепитувати - я вас правильно зрозумiла? Бо про пшикати не змиваючи, це чесно кажучи, якесь марево. Все iнше ну бiльш менш можна зрозумiти, всi люди мають своi заморочки.
парИла я парИла• 27 сентября 2022
Ответ дляТріль!
Кирпич в бачок или спец есть грузики. Узнайте у своего поставщика.
Та бачок в Украине, здесь он намного меньше.
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляКарамбОлька
цікаво вони в ясельки здають дітей в такому віці, державні чи приватні
Самоучка• 27 сентября 2022
Ответ дляСССРовна
Нет у меня проблем, с чего вы взяли ?
Сорри
А зачем смывать 3 раза?..
Просто реально интересно
Ну вот если стул каждый день, он регулярный, то всё проходит норм
Дело делается за 10 секунд, бумаги уходит 1 кусок, не больше, т.к следов после дефекации нормальной быть не должно вообще
Ну и смывается
За минуту справиться вполне в туалете
Просто смывать 3 раза...
Это или задержка стула сидя на унитазе, что уже совсем не гуд, или дефекация частями, что тоже понимаете, не здорово никак
Либо стула очень много, а много его быть не должно совсем ( много - это запоры, стул не каждый день, накапливается )
Либо сильный запах, но запаха тоже быть не должно, конечно он то есть, но совсем едва слышный, не резкий и тд
Потому и интересно, зачем смывать 3 раза )
А зачем смывать 3 раза?..
Просто реально интересно
Ну и смывается
За минуту справиться вполне в туалете
Просто смывать 3 раза...
Повелитель интернета• 27 сентября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Какой кошмар....
Девочки, вы понимаете, что мы должны благодарить Бога, что родились в самой лучшей стране мира
А вы не думали, что у людей другой менталитет и они привыкли так жить.
Со своим уставом в чужой монастырь не ходят. Увы.
Крапипопка• 27 сентября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Не зовсім зрозуміло, а що не так з кранами? У нас теж на гарячу і холодну воду окремо. Змішувачі тільки у душевній кабінці і в джакузі, а звичайні рукомийники з кранами. Це ж не ноу-хау, а просто кому як зручно.
Ніколи такого не бачила.
Новогодняя пальма• 27 сентября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Зачем думать об этом, если это очевидно?) На фиг такой менталитет...
Луноликая Вика• 27 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
Ніколи такого не бачила.
Чого не бачили. Різних кранів? Може я щось не так зрозуміла?
Крапипопка• 27 сентября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
У вас вдома теж так? З одного крану гаряча з іншого холодна і не змішується?
КарамбОлька• 27 сентября 2022
Ответ дляСhanelKa
Вам повезло,ви ще чесно покладіть руку на серце і скажіть, що всі сім´ї в Україні так живуть. І я до речі теж вважаю, тепер, коли побачила інші країни зсередини, що Україна найкраща! Дай Боже вигнати ту нечість з нашої землі. В нас було все- нормальний клімат, родючі землі.Єдине- влада і при владі, що крали по чорному, не може так далі бути. І буде порядок
Пиши-пропало• 27 сентября 2022
Ответ дляЛуноликая Вика
Тобто, у вас на рукомийнику стоїть два крани, з одного тече тільки холодна, з іншого тільки гаряча, а щоб отримати теплу, то треба набрати у щось воду.
Джавеліна• 27 сентября 2022
Ответ дляКашпо
я думаю что таким нежным как вы и автор лучше пойти на работу и обесечивать себя самой, чтоб не жевать бытовуху с чужими людьми у себя в голове неделями
А,якщо ні, то йдіть собі по вказаному маршруту
. Скатертиною доріженька хай буде Вам!
КарамбОлька• 27 сентября 2022
Ответ дляСолнечный день
З садочками просто жесть. Садок на день з 8 до 16- в районі 65 70 фунтів, порахуйте, це майже 3000 фунтів на місяць! Помножте на 43
Луноликая Вика• 27 сентября 2022
Ответ дляПиши-пропало
Аааа, хай Бог милує. Я подумала, що змішувач на 2 крани когось здивував, а не гусачок регулюючий. Ну да, тоді дивно.
Утка_в_тапках• 27 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Выезжаете, я на ваше место приеду, черкните номер)
І я подумала про те ж:)))
Адресу спонсорів - у студію!
КучМала• 27 сентября 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Меня ничего не обидело . Просто автор не хочет на русском общаться , а я хочу вот и все . Да и флудить особо не хочу , поэтому далее не отвечаю 🤷♀️
Та тоже не хочу языковый срач, но Вы и правда не поняли автора, я без наезда. Автор без претензий к собеседнику по поводу языка, просто сама для себя решила русский не использовать.
Расскажите свой опыт плиз, такая темка интересная получилась)
Ядвига Юсьлегко• 27 сентября 2022
Ответ дляШвидка Настя
ага, Особенно после Мариуполя именно 40 осталось
А окрім Маріуполя, ви більше ніяких міст не бачите на мапі України?
Ответ дляКарамбОлька
Ні!
І я свого виховувала довгенько, бо був дуже тепличний мамин - в своїх 25 років
Солнечный день• 27 сентября 2022
Ответ дляКарамбОлька
космос, уявляю з такими маленькими скільки клопоту, десь можна зрозуміти чому так
КучМала• 27 сентября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Какой кошмар....
Ну с другой стороны Вы можете себе представить ситуацию в Англии, что люди вложили деньги в строительство дома, а подрядчик их кинул и у людей ни денег, ни дома? Или дом построили, но туда нельзя заселяться, потому что он незаконно!!!! построен на глазах у всего города и администрации.
Посудомойка• 27 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Так і у нас люди різні, то ви в інших сім´ях не жили, і не знаете
Вам можуть заскоки батьків розказати, тут такі заскоки, що капець
Свекри , пенсія 17 тис на двох
Руки миють у мисочці, хозяйственим милом, потім зливають унітаз
Свекри , пенсія 17 тис на двох
Свой дом у них? Или квартира?
КучМала• 27 сентября 2022
Ответ дляКрапипопка
Ой блин, я думала просто два крана. А зачем???? Как они это объясняют?
Весенний Марафон• 27 сентября 2022
Автор, всіх коментарів не прочитала. Але який вік ваших людей, які вас прихистили? Може, у них з віком така «дивина»? Скрізь таке є, незалежно від країни, що люди поводять себе дивно, у когось це економія, у когось дорікання. Тому ідеальний варіант - жити окремо. У вашому випадку - скоріше шукати інше місце, але з цими господарями залишитися у гарних стосунках (схоже, що вони самотні, та їм не вистачає спілкування, або когось рідного, як дитини; або когось, кого можна повчати). Якщо в вас є окрема кімната, купляйте щось і з‘дайте там (або на вулиці; коли вони не бачать; в кімнату багато не несіть, бо раптом там можуть обшукувати). Про дозвіл щось з‘їсти, не питайте, купляйте та їжте самі. Тут багато хто зі свекрами та батьками, з сестрами/братами не може ужитися, а ви про чужих людей. І так, дехто з європейців дуже економні, можуть мати величезні статки, але до маразму економити на світлі та воді.