Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022
Спонсори в Британії дивно себе поводять.
Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.
Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.
Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.
Ну, добре.
Проблема #1.
Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.
Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.
Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.
Проблема #2
Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.
То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?
В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.
І останній дзвіночок. Проблема #3
Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.
Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.
Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.
Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?
І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?
Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.
Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.
Це якийсь махровий егоїзм?
Ну, добре.
Проблема #1.
Проблема #2
І останній дзвіночок. Проблема #3
Це якийсь махровий егоїзм?
Ответ дляСолнечный день
космос, уявляю з такими маленькими скільки клопоту, десь можна зрозуміти чому так
Я коли жила в готелі,в мене під вікнами був данський садочок ( яслі )
То весь день в березні ( було до 10 тепла , бувало дощ ) дітей вивозили на вулицю
Ті, що ще не ходили, просто сиділи в колясках
Іноді їх катали..
Ті, що вже ходили, просто ходили де хто хотів, могли жувати листя , чи бути без шапки
Так майже весь день. Особого клопоту я не бачила. І було по три няньки на 10 дітей
Але садочок тут дешевше Британії ( ціна залежить від доходу ) , якщо мала зарплатня / то може оплатити держава по заяві
Іноді їх катали..
Патриоточка• 27 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Поверьте это оно вам не нужно, а другим как раз очень нужно
все такие халявные и класные места уже давно заняты. в основном теми кто первыми успел выехать, в основном людьми из западной. ничего личного, простое наблюдение.
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляСhanelKa
Тому що,просто так приїхати в Британію і зразу зняти житло неможливо 🤷♀️
Так а зачем автору именно Британия? Она не обьяснила?
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляСhanelKa
Високі зарплати, вони вищі в Британії
Англійська мова - вже можна працювати
Їй потрібні гроші
Англійська мова - вже можна працювати
Їй потрібні гроші
Так она же декралирует себя как сильная и независимая. Ну и другие подключаются. Зачем тогда состоявшимся украинкам спонсоры?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляВесенний Марафон
Автор, всіх коментарів не прочитала. Але який вік ваших людей, які вас прихистили? Може, у них з віком така «дивина»? Скрізь таке є, незалежно від країни, що люди поводять себе дивно, у когось це економія, у когось дорікання. Тому ідеальний варіант - жити окремо. У вашому випадку - скоріше шукати інше місце, але з цими господарями залишитися у гарних стосунках (схоже, що вони самотні, та їм не вистачає спілкування, або когось рідного, як дитини; або когось, кого можна повчати). Якщо в вас є окрема кімната, купляйте щось і з‘дайте там (або на вулиці; коли вони не бачать; в кімнату багато не несіть, бо раптом там можуть обшукувати). Про дозвіл щось з‘їсти, не питайте, купляйте та їжте самі. Тут багато хто зі свекрами та батьками, з сестрами/братами не може ужитися, а ви про чужих людей. І так, дехто з європейців дуже економні, можуть мати величезні статки, але до маразму економити на світлі та воді.
Більше за 40, дійсно самотні, дякую, я напевне так і зроблю, як дівчата кажуть. Хоча вдарить по кишені сильно(
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляЩепотка_совести
Я так не декларую себе. Навпаки, мені потрібна поміч.
Ответ дляЩепотка_совести
Не має зараз незалежних украінців
Ми всі залежимо від витоку війни
І від допомоги інших країн
І ті, що за кордоном залежать, і ті, що в Україні лишилися
Не писала вона такого
Навіщо той негатив ?
Ми всі залежимо від витоку війни
І від допомоги інших країн
Не писала вона такого
Навіщо той негатив ?
Майданщица• 27 сентября 2022
у меня так в германии было. 2 месяца мучений таких. да, благодарна.. но капец от их показушности и непоследдовательности
Швидка Настя• 27 сентября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А окрім Маріуполя, ви більше ніяких міст не бачите на мапі України?
Украина вся в опасности. И заявлять, что 40 миллионов как-то живут В Украине глупо. И глупо говорить, что кому-то нашлось или не нашлось места в Украине, а не в других странах. Во первых 40 после Мариуполя, Бучи, Ирпень и.т.д уже. Во вторых находятся в Украине каждый рискует попасть в статистку минус население Украины, которое погибло от рук рашки. Не каждый хочет найти это место на кладбище.
КаваЗМолоком• 27 сентября 2022
Обнимаю вас, сил вам, терпения, и поскорее съехать на собственное жилье. Жить с чужими людьми очень сложно, даже с нашими, даже с родственниками и друзьями. Мы три месяца жили у друзей, съехали и выдохнули.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую вам від щирого серця!
Люблю кетчуп• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я питаю ротом, вони кажуть одне, а на ділі друге, я не можу добитись правди(
А и не добьетесь. Менталитет отличается, нужно знать и понимать их, что скрывается за их словам и фразами
ПлакалаВАвтомобиле• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Повірьте, воно вам не треба.
откуда вы знаете что ей треба?
Или ваше не отдадите никому?))
Наивная Хо• 27 сентября 2022
Ответ дляКучМала
Ой блин, я думала просто два крана. А зачем???? Как они это объясняют?
Так історично склалося :)
Причина № 1 — законодавча
Нам це може здатися дивним, але в Британії діє закон, який забороняє змішування холодної та гарячої води! Це сталося тому, що тут немає центрального опалення та котелень.
Кожен будинок оснащений бойлером або колонкою. Раніше резервуари, в яких вода нагрівалася, робилися з не дуже якісного металу, який іржавів і покривався окисом. З-за цього вода ставала непридатною для пиття. Щоб убезпечити людей від отруєння, довелося ввести закон, що забороняє змішування холодної води, придатної для пиття, і гарячою з ємності.
Причина № 2 — вірність традиціям
Англійці вмиваються зовсім не так, як ми. Замість того, щоб митися під проточною водою, вони затикають раковину пробкою і наповнюють з двох окремих кранів. Потім цією водою миють руки або вмиваються, немов з відра! Після миття руки просто витирають рушником, не споласківая! Так само надходять при вмиванні і після прийняття ванни. Посуд миють точно за таким же принципом, не споласківая, ставлять її в сушарку.
Причина № 3 — економічна
І нарешті останнє пояснення, суто раціональне. Англійці таким чином економлять! Якщо є змішувач, людина відкриває крани, підбирає потрібну температуру води і тільки після цього починає мити руки. При цьому в каналізацію йде багато чистої води. В Англії ж така марнотратність не проходить.
Причина № 1 — законодавча
Причина № 2 — вірність традиціям
Причина № 3 — економічна
КучМала• 27 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Так історично склалося :)
Причина № 1 — законодавча
Причина № 2 — вірність традиціям
Причина № 3 — економічна
Причина № 1 — законодавча
Причина № 2 — вірність традиціям
Причина № 3 — економічна
Дякую за пояснення))) Так, логіка в цьому є
Кучерявочка• 27 сентября 2022
Ответ дляИнтимная
Ви ж написали, що погано розумієте англійську. То може справа у вашому розумінні?
Про туалет не вірю.
Это, кстати, ваш козырь, автор.
Если что-то удивляет и вызывает недоумение - смело говорите: я плохо знаю язык, потому, возможно не поняла вас, разжуйте! Я делаю так/завтракаю этим/привыкла к такому, а как у вас? Пусть сами оправдываются.
ЯниЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Взагалі вони мене не виганяють, навпаки, наче ото за руки схватили не відпускають. Я коли сказала що дивилась оренду в інтернеті, то ця жінка чуть не плача побігла до себе в кімнату, прийшлось йти заспокоювати
Я так поняла у них нет детей, нет животных. Их питомцем стали вы..
И приютили вас не чтобы помочь, а чтобы своё самолюбие и тщеславие потешить, они- герои, щедрые и добрые благодетели. В их понимании..
Я бы бежала от таких психов.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
Это, кстати, ваш козырь, автор.
Диви, а я й не подумала, це ж геніально! 🧡
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А Украина вам отказала в помощи?
Меня прет))• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Да))
Мои хозяева смывают.
Но пришли гости: наложили в унитаз, что, простите, туда не сесть уже, прикрыли листиком туалетной бумажки. И все 🙃
Мои хозяева смывают.
Жесть!) це так дивно, всі цивілізовані ) а це і не по сільському. Навіть не знаю..
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляКучерявочка
Это, кстати, ваш козырь, автор.
Сеъезно? Вы серъезно? Пусть люди, которые приняли вас жить, сами перед вами оправдываются?
Новогодняя пальма• 27 сентября 2022
Ответ дляКучМала
Ну с другой стороны Вы можете себе представить ситуацию в Англии, что люди вложили деньги в строительство дома, а подрядчик их кинул и у людей ни денег, ни дома? Или дом построили, но туда нельзя заселяться, потому что он незаконно!!!! построен на глазах у всего города и администрации.
Не смешите)) Почитайте хотя бы в новостях чтоль как там застройщики кинуть могут) Я только тут на советчице читаю, какие все везде законопослушные, только не в Украине) И не курят там в общественных местах, и собаки у них в намордниках, и воров нет, и детей не бьют и т.д., прям тишь да гладь ага)
Творческий типаж• 27 сентября 2022
Та Ви ще не їли суп на отих шкірках з волоссям від копченого сала)) Мене дратує вся їхня кухня: уйма мороки та спецій- а їсти нічого. Скажи їм про оселедчика з цибулькою+олійка і картопля в мундириках- втратять свідомість.
Куратор дебошей• 27 сентября 2022
Ответ дляРегионщица
Де ви в моєму коментарі прочитали про відповідальність?
То їх життя, і то їх такий уклад. Чи ви як ті москалі, кругом зі своїм самоваром?
А ви чому все на москалів переводите?
Є дуже багато звичок та укладів, які помітили багато українців, чому ее можна про це поговорити?
Раздражевская• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Я чесно кажучи давно хотіла виїхати в іншу країну, але ваші слова то є правда.
В Україні залишилась хатка. Зараз переїхала, бо потрібно грошима помогати батькам і друзям волонтерам, а тут зп мінімальні дуже хороші, я не можу виїхати бо дуже треба гроші.
Ці програми розраховані на людей,які тікають від війни і не мають де жити.
Борец за справедливость• 27 сентября 2022
У всех разные причуды
У моей хозяйки-полив цветов
Каждый день в саду,даже после трехдневного ливня
Дождь идёт как из ведра ,а я поливаю
Считаю это закаливанием,польза для здоровья😂😅
У моей хозяйки-полив цветов
Дождь идёт как из ведра ,а я поливаю
САМ_ТАКОЙ• 27 сентября 2022
Автор, напишу из своего опыта, мы пока только 2 недели в Англии, наблюдаю за своими спонсорами. Они очень экономные. Мы приехали и сразу сказали, что готовы доплачивать за коммунальные, так как нас 4ро и я понимаю, что расход воды, электроэнергии возрастет в разы. Еду полностью покупаем сами, питаемся отдельно. Иногда угощаю спонсоров, иногда приглашаем их на ужин, иногда они нас, но их продукты мы не трогаем, бытовая химия и прочее тоже покупаем все свое. Заметила, что они очень экономят на продуктах, мне иногда не удобно, что мы питаемся лучше, чем они. Но у меня дети привыкли к определенным продуктам и я стараюсь все это же покупать здесь.
Ответ дляНовогодняя пальма
Ага)у нас велик украли у подруги и у второй-у ребёнка в школе,кошелёк вырезали прям на линейке.в метро с открытой варежкой лучше не ездить
Собака в метр в каждом дворе
Полно чёрных
Собака в метр в каждом дворе
Полно чёрных
Дело было давно• 27 сентября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
У всех разные причуды
У моей хозяйки-полив цветов
Дождь идёт как из ведра ,а я поливаю
У моей хозяйки-полив цветов
Дождь идёт как из ведра ,а я поливаю
В Австрии тоже оказалось что ливень не повод пропустить полив)