Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022

Спонсори в Британії дивно себе поводять.

Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.

Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.

Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.

Ну, добре.
Проблема #1.

Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.

Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.

Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.

Проблема #2

Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.

То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?

В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.

І останній дзвіночок. Проблема #3

Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.

Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.

Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.

Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?

І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?

Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.

Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.

Це якийсь махровий егоїзм?
автор Бюст Березуцкого • 28 сентября 2022
Ответ дляМаксХмара
И что, собаке помогает?
Не знаю, мені так точно, адреналіну вистачає…
Щепотка_совести• 28 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Удалено администрацией...
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
В общем, автор, с вашими спонсорами еще не все потеряно, если вы с ними проговорите правила.
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Так, сьогодні я вже сказала, що буду ходити на кухню частіше. Залишилось якось сказати, що готуватиму та купуватиму їжу. Сьогодні купила яйця, знову обідки, завтра буду якось викручуваться.

Вони ще пропонували з ними в суботу поїхати дворець дивитись, мабудь відмовлю, скажу завтра щоб не розраховували.
Відпишусь завтра, як пройшов ций важкий діалог.
Админко• 28 сентября 2022
Ответ дляПартизанка
У меня давным давно друг женился на британке из не бедной семьи. Прожили они вместе шесть лет. Очень ему сложно было привыкнуть к тотальной экономии. Она ему промывала мозг за то, что он ей делает слишком дорогие подарки (за его деньги). Когда он мыл посуду,это была истерика. Он пену от моющего смывал под проточной водой, надо мыть в тазике с мыльной водой и сразу ставить в сушку. Много всего, но да, это различие в менталитете.
А они не бочться рака если плозо смівать пену?
Новогодняя пальма• 28 сентября 2022
Ответ дляАдминко
А оплачивал кто покупки?
Я конечно. Неужели вы думаете, что я бы упрекала в этом досмотре, если бы оплачивала она? )
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого

так вы не договариваетесь так и не устанавливаете правила, вы так отдаляетесь и расходитесь.

Бриты очень социальные. Вам, если вы хотите снова наладить с ними отношения и начать с чистого листа, с ними поговорить. Таким образом вы не наладите отношения, так как сейчас поступаете
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
А еще.. а где вы живете, в каком городке? В какой части Англии?

Если у них всего небольшая квартира (дом) на две спальни и 1 санузел и они живут в одной комнате и отдали половину своего дома вам, это о многом говорит. Они поделились последним, буквально, что у них есть. И это прямо говорит, что они вовсе небогаты. Если конечно, недвижка у них не в лондонском Сити где-то в районе Royal Exchange :))
Ненавязчивый синтезатор• 28 сентября 2022
Прочла всё)
Автор, даже с поправкой на иной менталитет и уклад - натура и сущность человека везде одинакова. Вам просто попались моральные долбоебы, да и все. И они, действительно, реализуют свои потребности внутренние. Неудивительно, что тяжко.
Но вы видитесь адекватной, границы отстаивать вроде бы не против, вы молодец.
Съезжать вам нужно однозначно и не тянуть.
Но стоит все таки прислушаться к словам тех, кто рекомендует похитрее и манипулятивнее.
Ах, здоровье, нужно есть чаще, а то то и это, ах, нужно позвонить маме/подруге/сестре, пойду на улицу, не буду вас беспокоить в доме, война, беспокоюсь, многое происходит, надо обсуждать. А точно вот то и это, я к сожалению, пока плохо знаю язык. Это тоже ценный навык, пригодится.
Долго у вас так не получится, но продержаться нужно, пока не съедете. И тоже со спектаклем радости и благодарности.
Поверьте взрослому человеку, профессионально работающему с людьми - если есть возможность при социальных контактах уйти от резких движений, это всегда выгоднее сделать.
Надежда наш компас• 28 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
За їжу, вона дуже нервує коли я купую і влаштовує обідки, що я трачусь(

Просто зараз немає за що зняти, будуть в слідуючому місяці, а як зараз бути не знаю. І то, на аренду вистачить, а на життя не знаю.
Просто жене скучно, она капризная и с характером, хочет чтоб вы ее развлекали. У меня есть такие знакомые англичане, так девушка от них с ребёнком бежала через месяц. Муж норм, но жена накручивает разные спектакли
Новогодняя пальма• 28 сентября 2022
Ответ дляКу-кусик
А який сенс знімати кімнату? Нові господарі, нові бзіки..
Британцы/европейцы не живут с квартирантами. Сдают комнаты обычно студентам. Так что там будут все на равных правах, без всяких хозяев.
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
Ответ дляХвостПистолетом
Чужа хата - чужі правила.
Моя кума теж в Англії, схожі вимоги у спонсорів - туалет не змивати, опалення не включати, ще в будинку відсутні змішувачі, окремо кран з гарячою та холодною водою. Але саме гірше це те що вони активно малу перетягують у свою віру.
Але терплять оскільки повертатися в Україну не хочуть, вважають, що з часом отримають там громадянство. Якщо що я в це не вірю.
блин, ну какое отопление сейчас? Днем 14-16, ночью до 10 градусов)) еще не холодно же)

У нас тут хозяин дома любит похолоднее (как и я, мы с ним в одной банде), а его жена уже раза два жаловалась, что прохладно и можно отопление включить) так мы на два голоса с ним - нене, ну нормально же еще, не холодно) Но действительно не холодно, я ей говорю - мы у себя в комнате все еще окна днем открываем (ночью три форточки открыты у нас всегда)) она аж зябко плечами повела)
Пока решили не включать отопление)
Сегодня сержусь• 28 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не думаю. То, автор свої звички, свій менталітет, свої правила який вам чужий. Ми не маємо бути всі однакові. Все що вам незрозуміло, можна просто спитати ротом. Але все одно я була б вдячна за те що поселили. Про їжу проблем не бачу, купуйте, їште.
Ой не заморачивайтесь про менталитет, у наших еще не такие причуды и правила, все люди разные и у,всех свои понятия о жизни
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Заробіток. Мені потрібні гроші на відбудовування дому, батькам та волонтерам. Тут хороші зарплати, а відразу не було грошей зняти. Допомагаю фінансово трьом сім‘ям, постраждалим від війни також, і близьким друзям.
вы это все делаете на 1000 фунтов украинской зарплаты, экономя на еде и жилье? вы же понимаете, что если оттуда съедете, то вам самим с трудом будет хватать минималки
Любавишна• 28 сентября 2022
Жила в англии 5 лет. Не покупать, это чисто с уважения. Покупайте и угощайте конечно. Сильно дорогих покупок они не поймут может, если не привыкли.. И англичанин сами по себе очень экономных, готовьтесь что будете тепрб очень редко и будет 16-19 градусов
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Пармезан, твердий.
кстати, если вы пармезан ей предложили, это может все объяснять.

Я тоже не ем этот сыр, хотя люблю разные сыры. Пармезан традиционно не грызут, а используют в блюдах.

Ну, это типа если бы вы бешамель предложили ей похлебать :)
Пацелуйнитуда• 28 сентября 2022
Зараз теж в Англії по спонсорській візі. Правда мені пощастило, ми з донькою живемо окремо в гостьовому будиночку. Тож побут разом зі спонсорами не ділимо. Але щодо того, щоб проводити час разом, то в нас цього нема. В них своя сім´я, в нас своя (крім нас з дочкою в цьому з селі моя кума і невістка, тож ми часто вечеряємо разом). Ніхто мною не ’хизувався’, зробили невелике свято на честь нашого приїзду, але були лише мої спонсори в спонсори куми, невістки. Вони завжди раді допомогти, якщо я чогось потребую, відвезти дитину до школи чи щось таке. Я з задоволенням пригощаю їх, бо працюю у кафе. Тож просто гарні сусідські відносини. Ніяких образ і абьюзу
Пацелуйнитуда• 28 сентября 2022
Доречі в будиночку в нас прохолодно, 14-16 градусів. Спонсор давно каже, щоб я вмикала опалення, в мене свій термостат. Але я поки не хочу, мені ще нормально.
Я_готова_ко_второму• 28 сентября 2022
Ответ дляНаивная Хо
Так історично склалося :)

Причина № 1 — законодавча
Нам це може здатися дивним, але в Британії діє закон, який забороняє змішування холодної та гарячої води! Це сталося тому, що тут немає центрального опалення та котелень.
Кожен будинок оснащений бойлером або колонкою. Раніше резервуари, в яких вода нагрівалася, робилися з не дуже якісного металу, який іржавів і покривався окисом. З-за цього вода ставала непридатною для пиття. Щоб убезпечити людей від отруєння, довелося ввести закон, що забороняє змішування холодної води, придатної для пиття, і гарячою з ємності.

Причина № 2 — вірність традиціям
Англійці вмиваються зовсім не так, як ми. Замість того, щоб митися під проточною водою, вони затикають раковину пробкою і наповнюють з двох окремих кранів. Потім цією водою миють руки або вмиваються, немов з відра! Після миття руки просто витирають рушником, не споласківая! Так само надходять при вмиванні і після прийняття ванни. Посуд миють точно за таким же принципом, не споласківая, ставлять її в сушарку.

Причина № 3 — економічна
І нарешті останнє пояснення, суто раціональне. Англійці таким чином економлять! Якщо є змішувач, людина відкриває крани, підбирає потрібну температуру води і тільки після цього починає мити руки. При цьому в каналізацію йде багато чистої води. В Англії ж така марнотратність не проходить.
Все три пункта неправда. Я два крана видела только в гостиницах, во всех домах знакомых, а так же в семье, где живу, везде смесители. И на кухне и в санузлах тоже.

Никто не набирает воду в раковину, чтобы умыться :)

Может, в суперстарых викторианских домиках где-то на севере, а в центральной части Англии такого бреда нет практически нигде.
звездная галактика• 28 сентября 2022
Ответ дляПриму в дар
У вас что-то с логикой? у нее есть или на аренду или на питание)) что не понятно?
с логикой отлично. сумма аренды в Англии на много превышает сумму на питание
Ответ дляЯ_готова_ко_второму

Шефілд, будинок звичайний. Думаю, вони гадали що я дуже білна і на їх фоні я ніщук.

Так, вони поділились чим є, за це дякую.
Оч@ров@Шк@• 28 сентября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Автор, у каждой семьи /человека свои тараканы. И если Вы у них в гостях, Вы обязаны жить по их правилам. Не нравится - ищите другое жилье. Мы делали именно так.Пока не нашли почти идеал. Но и оттуда уже давно уехали. Были странности,которые для нас неприемлимы. Чужа хата хуже ката...
А с другой стороны, если бы я принимала семью у себя, правило было бы только одно - соблюдать порядок. Я не имею права указывать человеку, что есть, что делать, сколько денег тратить и т.д.
Вот и я о том же.Бестактно указывать человеку на личное, которое их совсем не касается.
Оч@ров@Шк@• 28 сентября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Прочла всё)
Не люблю маніпуляції, мені легче в лоба сказати, але от прийдеться. Я дійсно вдячна за все, але не знаю чи зможу прям влаштувати пишні подяки😅 Але розумію, що прийдеться.

Дякую🧡
Ответ дляНадежда наш компас
Так, тут чоловік теж норм, мені з ним дуже легко і спільні інтереси.

Чекайте. Може то рівнощі???!!!
Ответ дляЯ_готова_ко_второму

А я прям гризу, кайфую)

Але дякую, не знала, що так😅
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Вважаю що вистачить. Я все розрахувала.
Ответ дляЛюбавишна
В нас холодно на вулиці, але будинок теплий, не топлять покищо. В мене з собою є підігрівач одіяло - знала куди їду і що вони люблять прохладу. Але не вмикатиму, хіба зо як зніматиму вже.
Глас_Народа• 28 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Мої поливають квіти також, тобто якась економія не економія, я ніфіга не можу зрозуміти) Я не тріль, чи ви думаєте що такого як в менеине існує?
Ви тріль. Тренуйтись.