Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022

Спонсори в Британії дивно себе поводять.

Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.

Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.

Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.

Ну, добре.
Проблема #1.

Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.

Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.

Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.

Проблема #2

Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.

То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?

В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.

І останній дзвіночок. Проблема #3

Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.

Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.

Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.

Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?

І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?

Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.

Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.

Це якийсь махровий егоїзм?
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Так, в мене викид жовчі постійний і недостаточность клапана в шлунку, то треба разів 5 їсти потрошки.
Ну так не печенье с молоком нужно есть, а полезные жиры, и не будет проблем.
автор Бюст Березуцкого • 27 сентября 2022
Ответ дляНе раскрытый парашют
Какие вещи, духи и шампунь у хозяйки? Если у неё все из супермаркета значит они не богатые. Если это люди небогатые, значит они привыкли экономить. Значит и вам нужно немного сэкономить. Не покупать еду дороже чем у них. Да я понимаю что вы не должны себя ущемлять. Но вы на чужой территории должны это принять
В них дешеві шампуні, косметикой не користуються, мій шампунь ладор виглядає як лакшері поряд з їхнім, я стараюсь економити звісно. Просто буде наукою, та й після порадниці зрозуміла, що потрібно переїжджати бажано вже в понеділок( не зможу я все таки бути лицеміркою, все одно десь в мене прямо вискочить.
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А вы же так и не ответили, почему именно Британия?
Ответ дляНе раскрытый парашют
А сколько комнат квартира и сколько ванных комнат? Я в шоке что коммуналка 80 фунтов. Это очень мало
Ванна одна, кімнат 2. Видно дуже економні.
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А как вы выбирали куда вам уехать?
Ответ дляАдминко
Ой, а скажите кскин нацтоналности облплают прямолинецностью?
Якби ж я знала. Таких чоловіків мало(
Снегурочко• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
В мене укр зарплата 1000£, мені вистачить на кімнату 300£ в місяць, а чкщо піду тут на мінімалку, то буде 2000£ десь. Планую піти на роботу тут.

700£ на їду в місяць мені одній вистачить. Кімнати в моєму містечку здають з комунальними вже, тобто за все 300£.

Я звісно считаюсь з правилами, але просто трохи голодаю(

Вам пощастило! Незай все у вас буде добре в майбутньому!
700£ на еду в месяц на одну? Автор ото вы жрете)) у нас 600£ на четверых выходит и питаемся не экономно
Малинка• 27 сентября 2022
Ответ дляГлас_Народа
Я недавно повернулась з Британії, є два варіанта, або автор тріль, або ’яке їхало, таке здибало’. Мені ці теми не подобаються тим, що деякі українці начитавшись інформації , починають дивно реагувати, щоб не засмутити британців. Не у всіх британців дорога вода, мої поливають квіти, дерева, перуть кожного дня, одяг змінюють кожного дня і відразу в пралку. Лягають спати не раніше 23.00, ні разу не зайшли в кімнату.
У мене подружка в Лондоні, також каже, що хости приймають душ і після цього одразу перуть. Тобто, в пральні машині лише двоє трусів і один бюстгальтер і так запускають майже пусту
Ответ дляГлас_Народа
Мої поливають квіти також, тобто якась економія не економія, я ніфіга не можу зрозуміти) Я не тріль, чи ви думаєте що такого як в менеине існує?
Ку-кусик• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Просто я не зрозуміла логіки, за економію, вона каже, що може й не працювати бо вони багаті, а тут не змивають туалет, тут взагалі якось не складається. Одяг в секонді купляє, але і я дуже люблю секонди і теж купляю там.

Я скоріше за все зніму кімнату, бо на квартиру в мене не буде коштів, плюс треба берегти гроші.
А який сенс знімати кімнату? Нові господарі, нові бзіки..
КучМала• 27 сентября 2022
Ответ дляМуррЗилка
Ахахах спробували б сказати так про обід моєму чоловіку , який голодний приїхав.
Та що там чоловік, я себе уявила, я коли голодна капець яка зла, чоловікові до мене далеко)
Ответ дляА Я Самая Самая
Ять.. в каждой избушке свои погремушки.
Не нравится - возвращайтесь на войну. Они найдут более благодарного беженца.
Я не писала що мене не влаштовує. Я запитувала в дівчат, що це може означати, бо стало цікаво. І знайшла відповідь, не зліться на мене.
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Автор,а де і ким працюєте і яка зарплатня,якщо не секрет?
Проекти в СММ, 1000£, це українська зп. Працюю поки що на Україну, планую тут працювати хочаб мити посуд.
Ответ дляЩепотка_совести
Не вчіть мене, будь ласка, я з дитинства лікуюсь і краще знаю, що мені їсти. Я не запитувала поради щодо харчування, ваша порада непрохана.
Ответ дляЩепотка_совести
Вище відповідала, для заробітку.
Ответ дляЩепотка_совести
А как вы выбирали куда вам уехать?
По тому, щоб у хостів не було дітей і в разі чого зняти дешево кімнату. Плюс співвідношення зп до розходів
Ответ дляСнегурочко
Ні, звісно я стільки не нажеру) Це я так, відповіла, що мені вистачить. Не тільки їжа, звичайно😀
Ответ дляКу-кусик
Бо там я не буду запитувати про все на світі. Просто буду чемно поводитись. І ще що не треба почуватись постійно винною комусь.
Скользкая• 27 сентября 2022
Это у вас такие, если вы не троль
Т к коммуналки тут нет такой ка вы написали
Тут куча нормальных семей
У нас сразу питание отдельно - кто что хочет тот и есть и когда Хочет
Никто не ходит по пятам
В комнату не заходит
Сейчас помогли нам снять жильё вот
-ChrisTina-• 27 сентября 2022
А что непонятно с туалетом? Уважайте право на отдых, без громких звуков. При чем здесь экономия воды??
Ответ для-ChrisTina-
Вони й днем не змивають. Я теж не змиваю, просто цікаво стало.
Не раскрытый парашют• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Понятно, ну они так живут. У на с в Украине тоже многие экономят и никогда не купят себе шампунь за 1000 грн при больших деньгах, а есть те кто тратят и не имея денег. Вообще люди везде одинаковые. Просто вам попалась такая категория
Ответ дляСкользкая
Это у вас такие, если вы не троль
Тут куча нормальных семей
Никто не ходит по пятам
В комнату не заходит
Сейчас помогли нам снять жильё вот
Вони сказали річну, я порахувала скільки за місяць. Кажуть, що скоро будуть платить 200 з лихом, уявляю скільки зі мною прийдеться.

Ой дівчата треба йти звідси. Дякую вам що підштовхнули.
Щепотка_совести• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
А кем работаете там?
Ответ дляЩепотка_совести
А кем работаете там?
Тут ще ніким, планую клінером або посудомийкою, мені так буде вигідніше чим СММ.
Я_готова_ко_второму• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
На квартиру ні, на кімнату вистачить, ще й відкласти. Їда тут приблизно як в нас коштує. Тому мені вигідно тут бути, але видимо знімати поскоріше.

Тільки що з вечері повернулась, поклювала геть трохи, завтра підійму тему про готовку, що сама готуватиму собі, бо набридло вже. Нехай ображаються) Показово з‘їла трішки. Від печива теж відмовилась)
Я бы не делала показушно, вы совсем с ними рассоритесь и это может плохо для вас закончиться.

Зачем быть мелочной? Я бы просто сели с ней поговорить, а еще лучше, с вашим неидеальным английским, написала бы все в онлайн переводчик и показала бы ей. Что мол, возможно, мы друг друга недопонимаем, вы мне нравитесь и я вам очень благодарна, я бы хотела периодически покупать продукты, чтобы мы все вместе могли поесть каких-то вкусняшек и попить чай и тд. Мне иногда нужно время побыть самой со своими мыслями, я ценю, что вы хотите меня отвлечь и тд

Сформулируйте все и правила проговорите и все будет хорошо

А от показанных ’съем немного’ - будет только хуже
-ChrisTina-• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Дому 100+ лет? Жесткая вода?
Я звук воды (уходящей из раковины, ПММ, тёплый пол, подкачка, труб) не люблю - при том что дом свежий, не прям громко. Хотя специально не экономим.
С 20 до 22 все активные процедуры и ночью тихо.
Цветик-семицветик• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Взагалі вони мене не виганяють, навпаки, наче ото за руки схватили не відпускають. Я коли сказала що дивилась оренду в інтернеті, то ця жінка чуть не плача побігла до себе в кімнату, прийшлось йти заспокоювати
у вас очень интересная история, прям сценарий к фильму)))) похоже владелец маньячка еще та, не удовлетворяет муж, явные псих отклонения как для нашего менталитета, реально интересно как там у других
Ответ дляЦветик-семицветик
Так, тут є така проблема, я навіть побоююсь щоб зі мною нічого не зробили поганого, дуже дивно поводяться.

Наприклад, коли бачать собаку на дивані, перед мною стають на коліна як пес і гавкають до неї, в такі моменти мене пробирає страх, що я попала в хоррор і зараз почнуться тортури, ну знаєте ото тріллери🥲
Я_готова_ко_второму• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого

у вас не будет 2000 фунтов на руки на минималке, поверьте.

минималка это £9.50 в час ДО налогов

Yearly take-home salary
£ 17,840
Monthly take-home salary
£ 1,487

То есть, если вы пойдете на минимален, домой за месяц вы принесете 1500. а дальше считайте.
Комнату снять проще и вправду, и обычно в стоимость входит коммуналка.
Транспорт и продукты дороже, разве что вы покупаете все в лидле и ходите пешком.