Стекловыжималка• 27 сентября 2022
Детский стульчик для кормления - есть не габаритный? А то кухня маленькая
Смотрю в епицентре у всех эти ножки от стульчика сильно расставлены
Бабканадвоесказала• 27 сентября 2022
Розставлені нідки - це стійкість і безпека малюка. Найбільш компактний ікеа.
Етитьская богомышь• 27 сентября 2022
Плюсуююсь за ікею. Розкладається, стає поруч із столом, супер легко миється. одні зручності. малогабартиний і бюджетний
Подскажите плиз• 27 сентября 2022
У нас Икеа Антилоп,удобный и небольшой.
До 9 месяцев был chikko magic polly.
Дорогой, большой,сложный в уходе.
До 9 месяцев был chikko magic polly.
Дорогой, большой,сложный в уходе.
Marianamag• 29 сентября 2022
IKEA antilop, краще не знайдете! Легко мити, можна брати з собою будь куди, бо не займає багато місця і швидко розкладається. Це не стільчик, а диво. Зараз ціна на нього 1484 грн