Дівчата, похваліть сухий корм для собак з низьким вмістом жира, який даєте своїй собанє. Щоб був легко доступний в Україні. Були на брит кеа сенситив, і потім на їх новій лінійці при алергії. Хочемо перевести на інший, бо все одно став не підходити. Похваліть свій, саме з низьким вмістом жиру.
Дякую.
JaSonechko• 27 сентября 2022
Это же все очень индивидуально. Думаю, Вам стоит сравнить составы кормов по жирности и на те, что понравятся по составу, уже почитать отзывы. На той же розетке, петхаусе, зоотовары,ком