та двірниками до таджиків.така катавасія
натуся1977• 27 сентября 2022
Теперь мааааасквічі на своїй дупі відчують, як це працювати двірником, чи унітазником, маючи два діпломи! Раніше вони за непотріб вважали тих же казахів, таджиків.
натуся1977• 27 сентября 2022
Ответ дляvikiss
Ахаха, тепер білолиці кацапи будуть працювати на тих, хто до них приїжджав на заробітки
Ага, на хачів та азерів перетворяться, потвори!
lenchik maha• 27 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
на 90 днів їм вистачить грошей ,а потім додому....
Иии...Идёт солдат по гоороду(с))) или же царя свергать, другого пути у них нет
freedom_2015• 27 сентября 2022
Ответ дляlenchik maha
головне дочекатись і дожити 90 днів ,прям цікаво що вони оберуть )
Ответ длянатуся1977
Вы думаете туда поехали на последние деньги ? И мыть унитаз ?
За москвичей не волнуйтесь, у них месячной зарплаты хватит на год проживания....
А там глядишь и война закончится