❗️ Шведський сейсмоцентр повідомив, що в районі витоків газу на «Північному потоці» було зафіксовано потужні підводні вибухи
У Європі підозрюють, що причиною аварії могла стати диверсія за участю водолазів.
☝️Через припинення подачі газу через «Північний потік» ціна на газ у Європі вже наближається до 1900 доларів за тисячу кубометрів.
Ответ дляLudaSHOPSale
Дякую. Закрию цю тему