Дайте подуться• 27 сентября 2022
чи потрібна страховка при перетині кордону з Польщею?
Планую перетинати кордон. Щось ще треба, крім паспорта дорослого і дитини, дозволу від батька? Які ще можуть вимагати документи - страховку для мене та дытей треба? чи ще щось?
Самохвалова• 27 сентября 2022
Щось не пам´ятаю на рахунок свідоцтва про народження дитини, візьміть про всяк випадок
Сиренькая• 27 сентября 2022
Паспорта, свідоцтво про народження. Все. Ні дозвіл на страховка зараз не потрібні
Кастрюлька• 27 сентября 2022
На період ВП дозвіл непотрібен
Зелена карта для авто — обов’язково
Звичайна страховка для вас і дитини за бажанням (я робила]. Не знаю ваших цілей перетину, ми їздили по справах власних і за свій рахунок, я там захворіла, мені знадобилася , потім повернулись додому
Хто залишається далі оформлює доки
Зелена карта для авто — обов’язково
Хто залишається далі оформлює доки