Love_Love_Love_• сегодня в 02:39

Вітаю всіх з жіночим днем, дарую вам цю красу

На вулиці пахне весною, дуже красиво цвітуть дерева, шкода що день пасмурний, вийшли б кращі фото.
Може ще щось комусь з вас сьогодні подарую. Подумаю
Всім щастя, миру і любові)
Мексиканочка• сегодня в 02:51
Мольфарочка• сегодня в 03:17
И вас автор с праздником) в США знают про этот праздник? Я в Германии с 2009 года, поздравляют мужчины женщин…полки с цветами пустые уже вечером 7 марта были, все выгребли
автор Love_Love_Love_ • сегодня в 03:20
Ответ дляМольфарочка
Звісно знають, на роботі офіс вже прикрасили - Happy Woman s Day
Вночі ще годинник переведуть - обожнюю цей період, день вже довший
ДеньгиНеСдаю• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Дякую за привітанння. У вас вже все квітне, така краса. Справжня весна
Телепузик• 1 час назад
Зі святом всіх жінок! Напишіть будь ласка в якій ви країні і чи святкують це свято? Я в Україні, в цьому році наша компанія не вітала жінок зі святом, не зробили короткий день. На питання чому, відповідь це пережитки ССср, і що ні де в Європі не святкують це свято.
Без образів• 1 час назад
Ответ дляТелепузик
Фу,придурки...
Даже если бы этого праздника никогда не было,его следовало бы придумать.
Без образів• 1 час назад
Ответ дляLove_Love_Love_
О, а я не знала что в сша переводят часы
автор Love_Love_Love_ • 1 час назад
Ответ дляБез образів
Не у всіх штатах
Брюлик в стразах• 55 минут назад
Негра нам
ЖующаЯКонфету• 20 минут назад
Спасибо! И вас автор с праздником!