Заставляличка• 28 сентября 2022
Выплата от Красного Креста?
Всем доброго и тихого утра.
Пожалуйста скажите кому приходило на Вайбер сообщение с данным содержанием? И кто делал уже выплату через приват 24?
Это лохотрон или нет?
✅Товариство Червоного Хреста України цього року відзначило своє 104-річчя (***s.org.ua/) діяльності в Україні, тому з приводу цього і війни в Україні організує грошову підтримку у розмірі 4830 грн для кожного громадянина України, який володіє карткою Приват Банку та ОщадБанк!
1. Заходьте на адресу отримання виплат.
2. Натискаєте "отримати".
3. Авторизація в особистий кабінет.
4. Прийде дзвінок/смс підтвердження з банку (дзвінок потрібно підняти).
5. Отримання виплати протягом 10-ти хвилин.
Адреса для отримання:
ПриватБанк:
.***e/personal/1631363988
ОщадБанк:
***704509
Это лохотрон или нет?
1. Заходьте на адресу отримання виплат.
2. Натискаєте "отримати".
3. Авторизація в особистий кабінет.
Адреса для отримання:
ПриватБанк:
.***e/personal/1631363988
ОщадБанк:
***704509
Неутомимые шахматы• 28 сентября 2022
Лохотрон. Мне пришло смс без всяких ссылок, через 10 дней пришли деньги на карту
Заставляличка
• 28 сентября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
А Ви в банку подавали якусь зв´язку на допомогу?
Заставляличка
• 28 сентября 2022
Всем спасибо за ответ, хорошо что я не повелась на это. А то по ссылке идёт направление на страницу приват 24.
Деньги мне нужны, а хотят последние забрать....
Неутомимые шахматы• 29 сентября 2022
Ответ дляЗаставляличка
В є допомога