Тушь для2го класса• 28 сентября 2022
Калію йодид Дарниця
На таблетках.юа висвічується його два різновиди, по складу абсолютно ідентичні, але один помічений як БАД. Може хтось пояснити в чому там різниця між ними? Чи це одно і теж саме? Дякую.
Тушь для2го класса
• 28 сентября 2022
От як воно в застосунку відображається, дозування наче і там і там по 125 мг, але чомусь на одному написали добавка дієтична, а на другому ні. Тому засумнівалася.
Забагаловка• 28 сентября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
О, хороша ціна. В Апетеці Доброго дня вчора взяла по 265 грн
Соседушка• 28 сентября 2022
Директор фармацевтичного комбінату «Дарниця», що випускає йодид калію, минулого тижня купив собі оксамитові онучі від “Gucci”, два ковра і хрустальний сервіз на 24 персони

Морковна• 28 сентября 2022
Странно, что не додумались резать блистеры на несколько частей. Среднестастической семье и половины из 10 таблеток не надо.
Тушь для2го класса
• 28 сентября 2022
Ответ дляЗабагаловка
А ви яку взяли, ту що БАД, чи ту, що не БАД?
Забагаловка• 28 сентября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Не знаю, зелена пластина як на малюнку
Хачапууури• 28 сентября 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Просто как разные аптеки внесли в базу так и выдаёт))) ну Вы даете)
Надувная пыль• 28 сентября 2022
Это вы все уже к ядерному удару готовитесь или что?
Может и мне надо))
ПуФФынка_мисс• 28 сентября 2022
Я брала в дозуванні 0,25 г, він у вас, автор, є на фото з ціною від 101 грн. Його пів таблетки треба для дорослого, але він не зручний для дітей, бо четвертинка таблетки навряд чи відламається
Простецкая• 28 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Це якщо там є лінія відлому. Бо якщо вона ціла - діюча речовина може бути розподілена неоднорідно. Тому обережніше з такими дозами і небезпечними препаратами.
ПуФФынка_мисс• 28 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
Там в інструкції сказано, що разова доза пів таблетки, значить таблетка має бути з лінією відлому
ПуФФынка_мисс• 28 сентября 2022
Ответ дляПростецкая
В цілому ваше зауваження слушне, бо я про лінію відлому таблетки і розподілену діючу речовину знаю не більше року. Але до кожного препарату варто читати до того ж інструкцію.
Простецкая• 28 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
👍 Тоді добре )