Грабля• 28 сентября 2022
Який вік для вас ще можна списати під дитину?
Я не про офіційне - до 18. А про ваше суб’єктивне особисте бачення. Людей якого віку можна ще списати , типу - « а, вона ще малолітка» ?
Гореотума• 28 сентября 2022
По своим ощущениям как закончила институт,так сразу перестала быть ребенком.
Пупс• 28 сентября 2022
Думала, що дитина десь до 22, поки навчається. Але розумію, що і в 18 вже має бути дорослий розум в голові, і відповідальність за свої вчинки.
Не пью, не курю• 28 сентября 2022
Психіка і нервова система в принципі остаточно формується до 22-23х років +/-
Техпаспорт на медузу• 28 сентября 2022
Сыну скоро 15, уже многое воспринимает как взрослый и рассуждает. Наверное, это зависит от человека
Ms. Искренность• 28 сентября 2022
Це по слідам теми ’що буде, якщо не готувати 12-річній дитині’?
Донька вже керівник відділу в 22 роки, але в деяких питаннях така дитина, вона це, доречі, не заперечує. З 18 мешкала окремо, рішення приймала самостійно років з 10.
Самая СоветЧиваЯ• 28 сентября 2022
все залежить від ситуації, 20-ти річні хлопці які на фронті для мене діти
Попипиповна• 28 сентября 2022
Ответ дляMs. Искренность
А можно приклад самостіцних рішень
Майстерня домашнього текстилю• 28 сентября 2022
Все залежить від конкретної особи. Але загалом років до 20 ще діти.
Малая Налегке• 28 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
А можно приклад самостіцних рішень
+1000
Тоже интересно, какие именно решения можно принимать в 10 лет самостоятельно
Какое платье надеть? Или какую еду на завтрак съесть?
Теодор Бастард• 28 сентября 2022
Лет до 14 в лучшем случае. Всех кто старше - считаю взрослыми людьми, которые имеют полновесный мозг в черепной коробке
Кинг-Конгша• 28 сентября 2022
До 16, потом это уже и возраст сексуального согласия, и фопом можно оформиться, и в трудовые отношения вступать, и возраст уголовной ответственности.
В общем, уже точно не ребенок для меня
Малая Налегке• 28 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
А ничего, что они до 18 ещё несовершеннолетние?))
Ms. Искренность• 28 сентября 2022
Ответ дляПопипиповна
А можно приклад самостіцних рішень
Чи відвідувати той чи інший гурток, як вирішити питання по успішності в школі, на кого навчатись після школи і багато іншого. Про побутові речі, типу вибору одягу мови не йдеться, туди я взагалі не лізла. А от коли зтикається з лікарями чи комунальними службами, губиться до сліз, як мала дитина.
Малая Налегке• 28 сентября 2022
Ответ дляКинг-Конгша
В общем, уже точно не ребенок для меня
Только в 16 никого на работу не берут, только в исключительных случаях.
Теодор Бастард• 28 сентября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Почему до 18. В 16 уже весь основной пакет документов оформляется. А в 14 лет уже ребенок физиологически становится взрослым, вырастает чисто физически даже.
Белая и пушистая• 28 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
спорно.
чем старше становлюсь, тем больше понимаю, насколько не повзрослела. или этот наив и глупость - признак старческого слабоумия уже...
Теодор Бастард• 28 сентября 2022
Ответ дляБелая и пушистая
спорно.
Ну так давайте до 80 лет детьми людей считать)
Малая Налегке• 28 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Физически ребенок растет приблизительно до 20-25 лет. Это с медицинской точки зрения. Но не до 14 лет точно.
Теодор Бастард• 28 сентября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Ээээээ... В 25 уже первые признаки старения появляются, о каком росте речь
Ms. Искренность• 28 сентября 2022
Ответ дляМалая Налегке
Це в великих містах. В силу всім відомих обставин були цієї весни в селі на Закарпатті: дівчина 10 років допомагає батькам в магазині, за що має кишенькові кошти; хлопчик 14 років вже повноцінно працює на фермі. І більшість підлітків в 16 вже повноцінно працюють, в 18 відокремлюються від батьків.
Малая Налегке• 28 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Ну до 20 точно
Но НЕ до 14!
Вы очень ошибаетесь!
Но НЕ до 14!
Вы очень ошибаетесь!