Гербалайф и Ко• Изменено 29 сентября 2022

Аборт. Тепер живу з кошмаром в голові.

Таке страшне слово стало для мене вироком.
Маю старшого сина,завагітніла, так як з чоловіком стосунки зійшли на нуль і зрозуміла, що далі жити з ним не хочу і не буду,пішла від нього.Через тиждень дізналася, що вагітна.В своїх силах і можливостях не впевнена ,здоров´я піпец немає ,тому зробила аборт.Тепер живу з кошмаром в голові.Я ненавиджу себе,мені страшно за мій вчинок,я ж вбивця...ну як мені впоратися ,як ?!
Дівчата, скажіть як побороти це відчуття?
Мені немає прощення....
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Ви трохи того, тю-тю? Чи правда не розумієте про що вам пишуть?
Коли ви отак собі накручуєте драму і непрощення, це все одно, що самі себе проклинаєте. Таке не минає безслідно. Таке призводить до хвороб (аутоімунних, як правило) і т.д.
Так от ще раз - вам свою дитину взагалі не жаль???
Ні не жаль,розумію що пишуть,тільки не вас і ще одну ,не зобов´язана всіх розуміти.
Все.?
Жули-ули• 29 сентября 2022
Автор

Ваша задача сейчас
Принять этот факт и осознать. Что вы мама двух детей. Все.
Душе ребёнком дайте место в родовой системе. Душа ребенка опыт выбрала сама. Просто примите факт, что этот ребенок был.
Все. Поверьте, нет там наказания вам.
Если станет легче, то душа еще будет вашем роду. И что бы ей было легче и вам. Просто примите, попросите прошение и отпустите
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Добраніч всім.
Дякую за висловлювання.
Не всіх розцінюю,бо у кожного своє бачення, фантазії, життя,світогляд...тому всім МИРУ і Добра.
Брызжу ядом• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Все.?
Ну тоді далі розігруйте цю драму і скорботу. Мабуть, і під сумні пісенькі ж ревете. Це ж так драматично.
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Автор

Ваша задача сейчас
Все. Поверьте, нет там наказания вам.
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Так,реву.
Ищу-брожу• 29 сентября 2022
Ответ дляЖули-ули
Автор

Ваша задача сейчас
Все. Поверьте, нет там наказания вам.
вот я об этом и писала ей. у Вании в виде там четко про это.. а автор начала говорить ’ви щось дивне і брєд пишете’. Так что, тут автор, та еще))
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Добре що ви нормальна, любите себе сильно дуже,я за вас рада)))Хай вам світ дарує щастя!
Брызжу ядом• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Так,реву.
Ага, знаю такий вид жінок, любительки драм і самонакручування.
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляБрызжу ядом
Ну дуже добре,навіщо спілкування з такими людьми? Звільніть себе від такого тягаря,радійте життю без цієї моєї дурної теми)
Мир Мир Мир!• 29 сентября 2022
Ви з Франківська?
Брызжу ядом• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
’Напали всім селом, єлє одгавкалась’.
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Ви з Франківська?
Чернівці.
Скокмоно - стокнуно• 29 сентября 2022
Ответ дляЯ натуралка
Ніяк
Моїй мамі дотепер її ненароджені діти сняться час від часу
Допомагайте живим
Якщо вірите, моліться за упокій
невже в радянські часи всім жінкам снилися ненароджені діти??
Все залежить від соціуму...щоб тут не казали про особисте
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Я чомусь думаю там про це мовчали,ні?
Ищу-брожу• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
і Вам щастя! так, ми усі різні)
Скокмоно - стокнуно• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Я чомусь думаю там про це мовчали,ні?
тю, вам шо ніхто зі старшого покоління не розповідав??
Це було як зараз на каву в обід вийти
В обід ходили зробити аборт і сміялися у черзі

Зараз дивуються навіщо у нас там наркози роблять і лежать потім по 3 дні.
Автопортрет нурофена• 29 сентября 2022
В мене був викидень, нехай то інше, але кошмари довго мучили. Снилася дівчинка. Я дала їй подумки ім’я, попрощалася і сказала, що колись побачимося в Господа. Стало легше, зараз не згадую вже. Ви маєте простити себе. І жити далі. Моліться. Просіть Бога дати вам спокій і прощення.
Автопортрет нурофена• 29 сентября 2022
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Це було як зараз на каву в обід вийти

Не всі такі були, просто люди були закриті і не особливо отак розповідали
автор Гербалайф и Ко • 29 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
От я так само подумала,що не говорили мабуть.
Автопортрет нурофена• 29 сентября 2022
Ответ дляГербалайф и Ко
Пам’ятаю як сусідка хотіла робити, бо було їй 39, мені тоді десь 8 чи 9, як плакала в кухні і мама її відмовляла. Народила таки згодом
Нервогенератор• 29 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Сходите в церковь.
Ааааа.....там одни черти. Энергитически хуже заср...ого туалета. Хватит там панацею искать.
Гомосноб• 29 сентября 2022
Та ну, не переймайтесь. Гірше було б якби народили і не змогли б виростити і дати дитині необхідне, здоров´я після пологів точно не покращується. Уявіть як прийшлось би випрошувати гроші у бувшого на дитину. Вона б вам тільки життя ускладнила. Робила декілька абортів, не шкодую. Морально полегшає згодом, дайте собі час .
Автопортрет нурофена• 29 сентября 2022
Ответ дляНервогенератор
Просто ходити в церкву, то як зайти в ресторан, постояти і піти додому. Бог Живий - читайте Слово Боже, моліться своїми словами.
І тоді все зміниться.
Нервогенератор• 29 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
І тоді все зміниться.
Я вообще Бога не упоминаю как ипостать. Его портретов нет. А люди сами придумали херню. Он сущий и бла бла. Я в это верю. Но. Я говорю КОНКРЕТНО о месте, о самом месте.
Автопортрет нурофена• 29 сентября 2022
Ответ дляНервогенератор
Я згідна, що просто зайти в церкву, як тут часто кажуть «сходити», нічим не поможе. Ходіння в церкву - це сповідь, причастя, слухання і читання Біблії і народження згори як іншої людини. А не піти постояти і прийти назад.
Нервогенератор• 29 сентября 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Это некоторым не понятно. Просто не дано. И лучше не ходить туда. Там БОГА НЕТ. А если так. То и в доме и на улице. И везде чистое сердечное обращение будет услышано.
Teonaa• 29 сентября 2022
Ответ дляЛюблю Украину
Исповедовались,свечку ставили?Или просто постояли и ушли.Да,тяжело,но через время пройдет.Если я все правильно поняла,да данный момент это единственно правильное решение было.
А свеча при чем?
Я б тоже страдала бьі.
Автору пережить придется скорее вмего, со временем станет легче.
Автопортрет нурофена• 29 сентября 2022
Ответ дляTeonaa
А свеча при чем?
Я б тоже страдала бьі.
Треба простити себе найперше.
Полуничка• 29 сентября 2022
Ответ дляMarinkaRam
Отставить панику, моя бабушка 12 абортов сделала на то время, без контрацепции то все было, а он говорит приедет с вахты, на север ездил дед и бах и беременна. Это я подслушала, она говорила с подругами. Мне конечно не рассказывала, я же подростком была..
Значит так надо было, все будет хорошо.
Будет мужчина и будет ещё ребёнок желанный и любимый и семья счастливая. Счастья Вам.
жуть