Реанимация• 29 сентября 2022
Розлучимось з чоловіком через єрунду
В мене виражений ОКР, з початку корони. Я мию руки після упаковок, мию вхідну зону, протираю телефони. Чоловіка прошу мити руки, але намагаюсь все з магазину відкривати самій, бо його це виводить. За 3 роки це дійшло до ручки, ми сваримось тільки через це. Він забуде помити руки, я злюсь, мені відразу здається, що хтось помре і ми сваримось. Я не можу нічого з собою зробити, реально не можу ніяк. Як пригнути з вікна, не можу і тут не можу. Мені здається, що станеться щось погане. Я прошу в чоловіка прийняття і розуміння. Мені обідно і я не розумію, чому він не може це прийняти і зрозуміти. А він злиться, заставляє мене перестати все мити. Вже дійшли до розмов про розлучення. Потрібен психолог, але я не маю грошей і для мене це визнати проблему в собі, а це важко. Я хочу щоб він мене розумів і конфлікту не буде. Критика мені не потрібна, розповіді що чоловік герой теж. Прошу реальних порад, може хтось переборов таке, поділіться як
Аноним_Русалка• 29 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
Та миє він рук і після вулиці і після упаковок. Але після упаковок мити не хоче, я змушую і злиться
Подождите, вы же пересыпаете и перекладываете все. После каких упаковок он руки не моет? И откуда их берет? Вы часть пересыпаете, а часть нет? А смысл тогда?
Если вам так хочется, мойте уже или пересыпайте все. И не будете выносить мозг человеку по нескольку раз на день.
А лучше бы к врачу сходить таки. Повышенная нервозность ослабляет иммунитет, так что добавляет вам шансы заболеть поболее, чем упаковки от продуктов.
Умный хвост• 29 сентября 2022
Це не дрібниця, а дуже серйозно. Вам потрібен лише толковий психіатр, це не дорого і можливо антидепресанти (він вам повинен призначити).
Умный хвост• 29 сентября 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Ніколи не мию жодної упаковки, одразу в холодильник. Не пересипаю. Все стоїть у покупних пакетах. Руки миємо. Хворіємо не частіше інших, Слава Богу))
Розслабтеся)) радійте життю , мікроби -це теж частина життя, імунітет треба тренувати))
100%, від того миття пакетів лише погіршується якість життя, воно діє у зворотньому напрямку.
Умный хвост• 29 сентября 2022
Ответ дляАсобеннАя
Я когда-то от винограда дизентерию подхватила, хотя и мыла его, но видимо что-то осталось
Так може він оброблений хімікатами 100 разів, мий чи не мий однаково
Умный хвост• 29 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
скажіть йому шо на тих упаковках-і соплі чужі, і туберкульоз і миші бігали, фу, як після упаковки руки не помить, їх же там всі беруть і по полу тягають і все на світі, фе
А гречка лежала десь насипом на складі і щурі такі як коти там бігали, пісяли на неї. А ще овочі ростуть в ґрунті, куди вносять перегній. Краще нічого не їсти і не пити і дихати шкідливо - ви ж не знаєте скільки бактерій у повітрі.
АфродитаПетровна• 29 сентября 2022
А Ви в курсі, що постійна ’стерильність’ призводить до зворотнього ефекту. З часом вирогідність захворіти збільшується. Все добе в міру.
КоролеВешна• 29 сентября 2022
Ответ дляУмный хвост
нє, краще як свинота прямо в тому перегної овочі їсти)))
чи все таки ми притримуємося гігієни -миємо помідори, промиваємо гречку -чи то по вашому тоже окр?
Последний вагон• 29 сентября 2022
Ответ дляvinika
Адекватная середина должна же быть?
Он совсем улицы приходя руки не моет?
Вы перемываете прям все упаковки из магазина каждый раз?
Он совсем улицы приходя руки не моет?
Вот не пойму, если вы не в теме совсем, зачем ерунду пишите? Еще и про адекватность которая ДОЛЖНА быть.
Идите больным в стационаре скажите-вы же должны быть здоровы!
Каяспер• 29 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
Так нащо ви його змушуєте мити після упаковок? Самі розпакуйте собі і все. Я теж намагаюсь все мити з магазину та після вулиці. І чоловік також. Але психічного захворювання у нас немає. Якщо хтось щось забуде, вже нічого страшного.
То в мене на початку корони не бачили. Я була ще божевільніша, ніж ви)) Так, що я перед заходом з дітьми у ліфт, прискала балончиком зі спиртом
обробляла все абсолютно, що потрапляло до мене в дім, орала як навіжена на дітей, щоб вони не дай боже до чогось торкнулись. І постійно обробляли їм руки. Чоловік мене теж тоді прямо в коридорі роздягайся майже до трусів і казав, що з нас буде родина алкоголіків
Але потім вони мені сказали, що я хвора і перестали це робити. Я психувала звичайно, але коли ти повинен все це робити самотужки, хто тебе швиденько попускає. Добре, що звичка мити руки після вулиці залишились тепер у всіх.))
Стервочка• 29 сентября 2022
Автор, так это не ерунда. Это забллевание, которое вы не хотите лечить и которое доставляет очень большие неудобства семье. Муж какоето время еще потерпит и уйдет к здоровой, такая природа. Если бы вы хотя бы что-то пытались сделать, а так вы зотите только чтобы он просто принял вашу болезнь и всё (это из ваших слов).
Я приведу пример. Допустим, у жены больны зубы и у нее воняет изо рта по этой причине. Она не зочет лечиться, потому что дорого и требует от муза, чтобы он принял ее особенность. Но блин, вонь изо рта это ужасно и он не модет это терпеть. Так же и у вас. Или лечитесь или не удивляйтесь, что мужчина не захочет быть с вами
Умный хвост• 29 сентября 2022
Ответ дляКоролеВешна
Помідори та інші овочі кладу в холодильник не миті, мию лише перед їжею, упаковки з молока, сметани, кефіру не мию, руки мию обов´язково. Якби я увесь день перемивала пакети, коробки, 100 разів руки, то жити часу не залишилося б.
Я прекрасно знаю, що таке, коли тебе постійно контролюють. Моя мама має такий заскок. Вона біжить до вхідних дверей, розказує кому і як роззуватися і куди ступати, потім як мити руки, слідкує скільки хто виливає води, коли миється, чи не йде у будинку в туалет по великому, бо то не можна, за столом лише слідкує чи ніхто не кришить, а як кришить, то зразу летить з ганчіркою і витирає. Розказує як кому їсти, як брати руками, щоб жирні не були. Для неї ввижається, що все залапане жирними руками, що на коврі кришки, що зі столу зараз впаде 0да, що розділяється вода, вона підштовхує мої тарілки, мої склянки постійно. З вулиці потрібно знімати шкарпетки в пилюці у коридорі, також інший одяг. Заперечує, що у неї розлад, каже, що це ми свині, а вона акуратна. Хоча пилюка може лежати на полицях і були інший бруд у будинку, але є ось такі заморочки. Ми тепер в гості їдемо дуже рідко, а діти скоро взагалі перестануть.
Like-A-Rainbow• 29 сентября 2022
вы пишите - ’ у меня ОКР’ и ’Я не хочу признавать, что проблема во мне ’, и ’ хочу что бы муж признал мою проблему и ради меня прогибался’
-вот и ’выгода’ вашего состояния.
Признайте это в себе и примите себя такой
. И научитесь чувствовать себя ценной и значимой в семье и жизни без подобных бессознательных манипуляций.
-вот и ’выгода’ вашего состояния.
неДоПриличий• 29 сентября 2022
это вам нужно лечиться либо делать самой, а его не трогать. я такая же заи..ла всех. но счас работаю над собой. сложно.
ПростоБелка• 29 сентября 2022
ОКР это часть генерализованного тревожного расстройства, это не самостоятельный синдром. Идите к психиатру, это медикаментозно купируется. И в психотерапию тоже. Тут нужен комплексный подход. А то улетите с катушек окончательно.
Хи хи, ну ну• 29 сентября 2022
Автор, у вас присутствует самокритика - значит еще не все потеряно. Почитайте как это лечат в интернете, ищите бесплатного врача. Уйдет ваша проблема - отношения с мужем налядятся. Не переживайте, все станет на свои места.
Козяка-маляка• 29 сентября 2022
Автор, у вас проблема с головой. Вам нужна помощь специалиста справиться с вашим ОКР. Поставьте себя на место мужа: Если бы он утверждал, что видит инопланетян и требовал, чтобы вы это подтверждали и соглашались или вступали с ними в контакт. Ну а что такого? Вам что сложно? Поговорите с инопланетянами и будет в семье мир и благодать. Немного утрирую, но все же. Автор разделять ваших тараканов и страхи муж не должен, а вот помочь вам дойти к специалисту обязан.
Козяка-маляка• 29 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
Тобто якщо я взяла з холодильника пляшку соку, то повинна помити руки після цього? Навіщо? Що трапиться, якщо не помию?
ПростоБелка• 29 сентября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
та какая разница шо случится или не случится. Это расстройство психики, логика здесь бессильна.
Козяка-маляка• 29 сентября 2022
Ответ дляПростоБелка
У меня ипохондрия. Самой помощь психолога не помешала бы, но иногда логические доводы помогают. Начинаю задавать себе вопрос, что случится, если будет то или это. интересно, что как только началась война я на 4 месяца забыла об ипохондрии.
Виниловая пластинка• 29 сентября 2022
Муж герой, вы истеричка.
Лечитесь или дайте возможность человеку найти нормальную женщину без мадагаскарских тараканов в мозгу.
Меряю от 0• 29 сентября 2022
Автор прислушайтесь ,ваше состояние ненормально...вы ходите по улице дышите грязным воздухом и тд , вам надо ослабить хватку
Реанимация
• 29 сентября 2022
Ответ дляМеряю от 0
Прислушалась, но как себя остановить
Реанимация
• 29 сентября 2022
Ответ дляВиниловая пластинка
Муж герой, вы истеричка.
Я ні разу не істеричка і він не герой
АБВГДэшница• 29 сентября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Маю таку знайому. Постійно знаходить собі хвороби, і весь час лікується. Вже залікуівала чоловіка та котів. Дітей не має, що дуже добре, бо гралась би в доктора ай-болита
Козяка-маляка• 29 сентября 2022
Ответ дляАБВГДэшница
У мене не постійно, а якось моментами. То все добре, а то клинить. Та я по лікарях не бігаю, бо знаю, що то мої ’таргани’ прокинулися. Було років 10 тому, що ходила по лікарях, потім заспокоїлася, коли своїми переживаннями майже довела себе до нервової астми. З того часу тримаю себе в руках. Чоловіка та сина не чіпаю. Причину своєї іпохондрії знаю.
Виниловая пластинка• 29 сентября 2022
Ответ дляРеанимация
Я ні разу не істеричка і він не герой
Ну не истеричка, так не истеричка...
Ведь это норма выносить человеку мозг требованием мыть руки после каждого прикосновения к постороннему предмету
Самоучка• 29 сентября 2022
Психіатр. Інакше ніяк. Я як почитала, мені аж дурно стало, не уявляю, як вашому чоловіку оце все терпіти