Баба Яга• 29 сентября 2022
Допомога від міжнародних організацій за вересень хтось отримав?
Добрий день.
Я є ВПО, але щомісячну допомогу не отримую, так як місто не в окупації, але воно прифронтове. Подавала заяву на допомогу від міжнародних організацій через є-допомога, в серпні прийшла. Але вказано, що допомога буде в сумі за 3 місяці, тобто 6000 грн, а прийшло один раз 2000 грн.
Може хтось щось знає і чи варто надіятися на доплату?
Дякую
Кто крайний?• 29 сентября 2022
А когда подавали? Я ВПО, мой поселок на линии фронта с начала войны. В мае подавала - и ничего((
Баба Яга
• 29 сентября 2022
Ответ дляКто крайний?
Коли саме не памятаю, коли з‘явилася можливість через є-допомогу оформити.
Надійшла одна виплата, може більше і не положено. Хоча тільки що в інтернеті знайшла, що повинно бути: виплати щомісяця, протягом трьох місяців по 2220. Надійшло один раз 2000 грн і все.
Кондуктор трамвая• 29 сентября 2022
Мені перша надійшла 29.08, друга сьогодні. Виходить число в число.
Баба Яга
• 29 сентября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
А ви відноситесь до соц.групи, які мають дітей і т.д.?
Тому що я не відношуся до цих груп.
Кондуктор трамвая• 30 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
Тому що я не відношуся до цих груп.
одинока мати
Баба Яга
• 30 сентября 2022
Ответ дляНе жена
Следующие выплаты обязательно будут. Суммарно получите 6660 грн.
Сподіваюся)
Не жена• 30 сентября 2022
Перечитала ваши сообщения и теперь не пойму.
От какой организации вы получили выплату?
Какая точная сумма?
Если ровно 2000, то это может быть выплата для ВПО из бюджета. А не от междунар. организаций.
Какая точная сумма?
Баба Яга
• 30 сентября 2022
Ответ дляНе жена
Какая точная сумма?
Я не повинна отримувати ВПО так як місто не в окупації.
Заява на отримання від міжнародних організацій прийнята.
Я сама не розумію що за виплата.
Не жена• 30 сентября 2022
Ответ дляБаба Яга
Я сама не розумію що за виплата.
Ще раз запитаю) Яка точна сума?
Що написано при переказі в виписці або в смс?
Баба Яга
• 01 октября 2022
Ответ дляНе жена
Ще раз запитаю) Яка точна сума?
Державно допомога 2000 грн, мої дані і все
Не жена• 02 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Это ВПО вам пришли.
На сайте Едопомога только международные организации. И помощь от них не є державною. В смс всегда указано, какой именно организации перевод.
И суммы другие там.
Баба Яга
• 02 октября 2022
Ответ дляНе жена
Это ВПО вам пришли.
И суммы другие там.
Я не повинна отримувати ВПО.
Тим паче, що я отримала лише за березень і квітень як і всі.
І коли отримувала ВПО інакше було вказано в коментарях.
Дивно просто.
Не жена• 02 октября 2022
Ответ дляБаба Яга
Я не повинна отримувати ВПО.
Дивно просто.
Тоді не можу розгадати цю загадку)
Баба Яга
• 02 октября 2022
Ответ дляНе жена
Тоді не можу розгадати цю загадку)
Ех... ну добре. Дали і добре, могли взагалі нічого не нараховувати.
Ще дадуть буде добре.
І подхвонити немає куди спитати, що за виплата.
Ще дадуть буде добре.