Изподтишка• 29 сентября 2022

Кто должен ухаживать за пожилыми людьми?

Дети или внуки?
Результат:
вже голосів: 76
76 (100%) Дети
0 (0%) Внуки
Так точно!• 29 сентября 2022
Хто має можливість і кому залишають спадщину.

Просто Филя• 29 сентября 2022
У кого ест на это силы и деньги.... или тот кому останется все наследство)
к.Буланова• 29 сентября 2022
Дивне питання. В нормальних сім´ях хто може, той і допомагає.
Фантасмагория• 29 сентября 2022
Дети.
Они и алименты платить обязаны согласно СК.
ВНУКИ тут при чем?
Леплю из пластилина• 29 сентября 2022
Те, кто хочет. Если не хочет никто, то есть гос и частные дома престарелых , где будут ухаживать.
Стопудова• 29 сентября 2022
Якщо внуки, то їм і за дідусем/бабусею дивитись, і за батьками, і за дітьми? Потрійне навантаження, уся молодість і доросле життя мине у догляданні. Що в цей час роблять їхні батьки? Ті, що діти дідуся і бабусі?
Горизонтальный самовар• 29 сентября 2022
По різному

КартаБезКомиссий• 29 сентября 2022
Кому наследство- тот и ухаживает. Либо от отношений в семье.
Маргарита и Мастер• 29 сентября 2022
сами должны озаботиться в молодости чтобы была возможность нанимать сиделку в старости
Любимка-анонимка• 29 сентября 2022
Це виходить я маю жити в своє задоволення, а мої діти мають доглядати моїх немічних, хворих, можливо лежачих батьків?... Якась маячня ....
А взагалі ситуації бувають різні, може бути що діти стареньких неадекватні, то тоді можуть доглядати і внуки які їх люблять і завжди допоможуть і підтримають