Kristinka2106• 29 сентября 2022

Заседание СНБО. Какие ваши предположения?

I_Love_London• 30 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
В телеграмі Кремлівська табакерка пишуть, що вчора Данилов телефонував Лукашенку, розмова була 5 хвилин. Про що говорили, не відомо....
І вже тривога у Львові після затишшя у 2 тижні. Краще б він тоді не дзвонив! Бо із звідти «ймовірність запуску дронів»
ZhukOlena• 30 сентября 2022
Ответ дляFany
Судя по тому, что мы сейчас сидим в укрытии то лукашенко опять пожелал нам мирного неба
Дивлюся Гаюн, літаки в Білорусі літають. Мабуть з цим пов´язано
Атланта• 30 сентября 2022
У меня есть мысль, так ... в порядке бреда, что мы подадим заявку на вступление в НАТО.
Атланта• 30 сентября 2022
Или без вступления создадим какой-то партнёрский союз с НАТО.

Во всяком случае сегодня ещё будет выступление генерального секретаря, потому есть вероятность что заседание РНБО будет вокруг этой темы.
Яся222• 30 сентября 2022
Ответ дляАтланта
Голосование можно устроить в Дие, 10 минут достаточно)
Решка7777• 30 сентября 2022
Ответ дляЯся222
у всех дия?
Многие принципиально не ставят и удалили
Яся222• 30 сентября 2022
Ответ дляРешка7777
у всех дия?
Сайт ведь тоже есть, не только приложение.
prozerpina123• 30 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
Скоріш за все завтра буде прийнято рішення про перехід з воєнного стану у стан війни
Де це в законодавстві закріплено такий стан? Стану війни не існує
prozerpina123• 30 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
Ні, це не правда. Ми продовжуємо ходити на роботу на підприємства, які займаються звичним отриманням доходу від продажу товарів і послуг
А ви думаєте, що якусь торгівельну компанію, наприклад, от так можна взяти і перевести, щоб вона працювала на виготовлення зброї?
Не забувайте, що податки наповнюють бюджет. В з тих самих податків йде розрахунок соцвиплат щонайменше
Solnet• 30 сентября 2022
Ответ дляprozerpina123
ага, чи як у нас архітектурна компанія. З олівців та паперу можна якусь зброю робити
prozerpina123• 30 сентября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
А кому не объявление войны мешало обстреливать чужую территорию?
Нам
ZhukOlena• 30 сентября 2022
У 18:00 буде термінове звернення генсека ООН. Чомусь вже і в мене погане передчуття. Події 23 лютого ніби повторюються
Атланта• 30 сентября 2022
Ответ дляЯся222
Я вот не помню точно какая страна ( может кто подскажет), но есть страны которые в союзе и под защитой НАТО, но не входят в него. Вот бы и нам так.
Атланта• 30 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
В нас просто підвищений рівень тривожності. Ми налякані і знаходимося в атмосфері постійного страху та негативних емоцій.

Будемо сподіватися, що навпаки, на краще🙏
Solnet• 30 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
та скаже що обурені, чи стурбовані. Або глибоко занепокоєні
begovelik• 30 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
Не вижу нигде ссылку на эту информацию
begovelik• 30 сентября 2022
Ответ дляSolnet
я не вижу нигде информацию об этом обращении
E-ducate• 30 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
Бачила версію (слабо вірю, але), що у зв´язку з диверсією у теріторіальних водах Данії, НАТО може оголосити, що готові втрутитись у війну.
Думаю, як-раз час сходити у Мак з дітьми, бо вечір може принести ’цікаві’ новини )
alena19842010• 30 сентября 2022
Ответ дляok1904
В мене є одне, але воно багатьом не сподобається.
Ймовірно ’Броні’ не буде для чоловіків... мобілізують ще і ще
То не фундометальное для Украины, мобилизация тривае, разве ее кто то отметил.
begovelik• 30 сентября 2022
Ответ дляE-ducate
все смешалось: люди, кони.
при чем здесь нато к оон?
где подтверждение того, что будет это ’срочное’ обращение генсека оон и что оно вообще даст? )
alena19842010• 30 сентября 2022
Может бредовое, но я верю что нас кто спасет)) может какой то новый союз, типа НАТО , войдем.
E-ducate• 30 сентября 2022
Ответ дляbegovelik
все смешалось: люди, кони.
при чем здесь нато к оон?
Про ООН не знаю, і в новинах не бачила, а про прес-конференцію генсека НАТО в новинах є
begovelik• 30 сентября 2022
Ответ дляE-ducate
будет говорить про аннексию украинских территорий и грозить пальцем
Solnet• 30 сентября 2022
Ответ дляalena19842010
мне кажется, нас спасёт только чудо какое-то
E-ducate• 30 сентября 2022
Ответ дляbegovelik
Можливо, почекаємо-дізнаємось, сьогодні багато хто обіцяв щось ’цікаве’ скзазати - РНБО, путін, НАТО, може, ще хтось приєднається )
Solnet• 30 сентября 2022
Ответ дляE-ducate
якийсь прям день охуї..их історій
meatlug• 30 сентября 2022
Ответ дляLily-2020
У меня реально глаз задергался
Он всегда в военке же((
Он уже снимался в такой же чёрной футболке I’m Ukrainian. В мае.
Инфа сотка, я ее после этого на подарок иноземцам купила.
Теперь худи пиарит. )
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляtotana
Может, что нас берут в НАТО и ввод войск НАТО
Це цікава пропозиція, Но не зараз. Поки не закінчилось слідство по газопроводам.
Но вже є заяви, що це теракт в водах країн НАТО
І щось мені здається, що кайній вже визначен
Решка7777• 30 сентября 2022
Ответ дляSolnet
и предупреждение, что последний раз предупреждают и т д
или рашку с Собеза уберут ?
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
И юзика надо обязательно
Ой, не треба туди юзіка. По перше то одоробло ще позиції хлопців видасть, це ж якої глибини і ширини йому окоп надо) а по друге, не завжди вчасно свіжі харчі привозять. Ще голодувати хлопцям не вистачало, об’їсть. Ну і в третє, е не вистачало індпошив влаштовувати, який в нього розмір? 70? Чи більше?. 3 військових одягти з тої тканини можна . Хай краще сидить дома. А от кошового то дааа