I_Love_London• 30 сентября 2022
Ответ дляZhukOlena
В телеграмі Кремлівська табакерка пишуть, що вчора Данилов телефонував Лукашенку, розмова була 5 хвилин. Про що говорили, не відомо....
І вже тривога у Львові після затишшя у 2 тижні. Краще б він тоді не дзвонив! Бо із звідти «ймовірність запуску дронів»
prozerpina123• 30 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
Скоріш за все завтра буде прийнято рішення про перехід з воєнного стану у стан війни
Де це в законодавстві закріплено такий стан? Стану війни не існує
prozerpina123• 30 сентября 2022
Ответ дляYaЯна
Ні, це не правда. Ми продовжуємо ходити на роботу на підприємства, які займаються звичним отриманням доходу від продажу товарів і послуг
А ви думаєте, що якусь торгівельну компанію, наприклад, от так можна взяти і перевести, щоб вона працювала на виготовлення зброї?
Не забувайте, що податки наповнюють бюджет. В з тих самих податків йде розрахунок соцвиплат щонайменше
Ответ дляprozerpina123
ага, чи як у нас архітектурна компанія. З олівців та паперу можна якусь зброю робити
prozerpina123• 30 сентября 2022
Ответ дляOlga Zelenyak
А кому не объявление войны мешало обстреливать чужую территорию?
Нам
Ответ дляZhukOlena
У 18:00 буде термінове звернення генсека ООН. Чомусь вже і в мене погане передчуття. Події 23 лютого ніби повторюються
В нас просто підвищений рівень тривожності. Ми налякані і знаходимося в атмосфері постійного страху та негативних емоцій.
Будемо сподіватися, що навпаки, на краще🙏
Ответ дляZhukOlena
Бачила версію (слабо вірю, але), що у зв´язку з диверсією у теріторіальних водах Данії, НАТО може оголосити, що готові втрутитись у війну.
Думаю, як-раз час сходити у Мак з дітьми, бо вечір може принести ’цікаві’ новини )
alena19842010• 30 сентября 2022
Ответ дляok1904
В мене є одне, але воно багатьом не сподобається.
Ймовірно ’Броні’ не буде для чоловіків... мобілізують ще і ще
То не фундометальное для Украины, мобилизация тривае, разве ее кто то отметил.
Ответ дляE-ducate
все смешалось: люди, кони.
при чем здесь нато к оон?
где подтверждение того, что будет это ’срочное’ обращение генсека оон и что оно вообще даст? )
при чем здесь нато к оон?
alena19842010• 30 сентября 2022
Может бредовое, но я верю что нас кто спасет)) может какой то новый союз, типа НАТО , войдем.
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляtotana
Может, что нас берут в НАТО и ввод войск НАТО
Це цікава пропозиція, Но не зараз. Поки не закінчилось слідство по газопроводам.
Но вже є заяви, що це теракт в водах країн НАТО
І щось мені здається, що кайній вже визначен
МАМА НИКИТКИ-2• 30 сентября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
И юзика надо обязательно
Ой, не треба туди юзіка. По перше то одоробло ще позиції хлопців видасть, це ж якої глибини і ширини йому окоп надо) а по друге, не завжди вчасно свіжі харчі привозять. Ще голодувати хлопцям не вистачало, об’їсть. Ну і в третє, е не вистачало індпошив влаштовувати, який в нього розмір? 70? Чи більше?. 3 військових одягти з тої тканини можна . Хай краще сидить дома. А от кошового то дааа