Ситуація наступна, маю серйозні проблеми зі здоров´ям, потрібно їхати за кордон в клініку, на вибір поки в Німеччині, Польщі, Словаччині і от питання, яку країну обрати в плані життя з родиною? Чоловік має мене супроводжувати, діти маленькі і їх тут не лишу, але як існувати там? Чоловіку потрібна робота, дітям садок і школа, а ще хоть кімната якась, грошей на просто перебування там немає, голова обертом де на лікування брати. Де легше влаштуватися і дешевше за житло, чи допомогають зараз українцям, якась допомога є? Цікавить буквально все, бо весь час були в Україні, а тут життя заставляє їхати((((
Элли Иванова• 30 сентября 2022
Вы с клиниками сначала свяжитесь. Не каждая вас возьмёт, цены и условия везде разные. Странное лечение какое-то - со школой и садиком. Вы месяцами в клинике жить собирались? Денег хватит у вас?
Ответ дляЭлли Иванова
З клініками зв´язувалися, готові брати. Ви пропонуєте дітей в хаті лишити і їхати? Не у всіх є бабусі і дідусі живі
alinka0908• 30 сентября 2022
Моя порада - вибирайте, де лікування для вас буде найкращим, гроші - шукайте фонди, робіть gofund me, на місці шукайте громаду, щоб помогли. Не знаю наскільки сума велика. Але основне - ваше здоров’я. Від того відштовхуйтеся. Може ще Австрію розглянути? Бажаю вам міцного здоров’я і довгих років життя
Ответ дляmax2013
У Словаччині продовжили програму державну по житлу. Допомога є якщо не працюєш.
Дешевше жити напевно таки у Словаччині. Школа, садок доступні.
Що ще вас цікавить?
А скільки мін. оренда житла десь біля чи в Братиславі,якщо ви знаєте? І чи є черги в садочки, чи приймуть посеред року? А ще, чи є українськи громади, чи бодай допомога гумонітаркою, бо реально все з собою не забрати, я про речі
Ответ дляmax2013
Так і жити тут дешевше ніж у Німеччині.
Якщо чоловік піде працювати то звичайно краще буде.
А на перший випадок при безкоштовному проживанні таки вихід
І чи реально знайти роботу чоловіку без знання мови? Розумію ситуацію і не претендую на щось захмарне, ми там гостарбайтери всі, але щоб міг утримувати сім´ю, чи це реально, бо я працювати не можу(
Ответ дляAra9
Так. Реально. А ще у зв´язку з вашим станом здоров´я можливо оформити допомогу, навіть якщо чоловік працює.
Не бійтеся. Їдьте. Більше того ви потребуєте лікування.
Ответ дляAra9
Ну у Братиславі і біля то вже буде різниця. У Братиславі на сім´ю в середньому 500 євро. . Вам краще обирати місце проживання прив´язуючись до роботи.
І можна знайти житло безкоштовно. Два тижні тому безліч пропозицій було.
Допомога є. Майже у кожному місті є свої центри. Не так як на початку звичайно, але ще є.
Ответ дляmax2013
Дуже дякую за відповіді.
Якщо Словаччина
Дивіться групи в фейсбуці з житлом для українців вже зараз, знайдете безкоштовно
Є групи де одяг і тд даром віддають
Головне медицина в Німеччині краще, але якщо Ви знайшли і тут клініку, яка вам підходить, то їдьте і сюди
В Німеччині теж краща медицина небезкоштовна
Я б спочатку з клінікою домовлялась, а потім вже житло поряд шукала
Якщо потрібні групи по Словаччині пишіть в приватні
Є групи де одяг і тд даром віддають
Ответ дляmax2013
Так і жити тут дешевше ніж у Німеччині.
Погоджуюсь з вами.
Просто я вже трохи переймаю словацькі звички, а вони не хвалять Словаччину, щоб до них не дуже їхали. )))))